• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

gca  

Wysłany: 2013-02-03, 23:01   sposób robienia dredów

więc tak , dostałem od znajomego sposób w jaki chce zrobic mi dredy i stad moje pytanie co wy sądzicie o tym sposobie ? przypominam sposob nie jest moj i chce sie dowiedziec czy jest on dobry czy niekoniecznie : )

"Więc tak:

Gdybyśmy zbili je od razu za pierwszym razem, to jak wiadomo podczas mycia się 'rozplączą' w środku. Taki jakby efekt napęczniałych dreadów. Zbijane w ten sposób dready szybko się rozplątują gdyż nie majączasu na 'ułożenie się' w środku i przy ich myciu wychodzą też włosy z dreadów i wystają w najlepsze na boki oraz podstawy(przy głowie) dreadów wypychają włosy, które wystają z między dreadów.

Zbijane na spokojnie :
Tapirujemy, kręcimy ręcznie, LEKKO zbijamy szydłem.
Zostawiamy i Ty je myjesz za każdym razem ALE SAMĄ WODĄ. Szamponem myjesz tylko skórę głowy by naskórek sie nie łuszczył i nie zostawał w dreadach.
Po tygodniu takiego mycia i 'nie dbania' o nie przychodzisz do nas i my takie pogrubione przez zepsucie dready i cały pozostały nieład dokręcamy dokładnie szydełkiem i wycinamy niepotrzebne włosy wokół. Mają one między pierwszym a drugim skręcaniem szansę na ułożenie się (w środku) tak jak im sie podoba, a gdy już się uspokoją związujemy je na dobre:d"

DnSkPe  

Wysłany: 2013-02-04, 12:22   

jak i dreadmaker nie umiejętny to i po myciu wychodzą te włoski... jak się dobrze dredy wykona za pierwszym razem od razu zbijając to nic nie powinno wychodzić ;) zawsze coś wyjdzie ale przy dobrej robocie to raczej niewiele. Ten jego sposób nie jest zły ponieważ dredy będą równie dobrze zbite jak dobrze zbije :P tylko trochę to bez sensu bo wątpię że włosy w środku się w tydzień ułożą skoro dredy dojrzewają latami ;)

rybka_nemo  

Wysłany: 2013-02-05, 01:24   

wszystko okej, tylko po co obcinach tych co nie zostaly w srodku dreda?

krolik  

Wysłany: 2013-05-09, 16:02   

po takim obcinaniu regularnum to dredy beda chudsze...
tak samo jak by sie ogladalo tv, a co chwile obraz bylby coraz mniejszy...

Odpowiedz do tematu