• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Madek 

Wysłany: 2011-05-11, 22:54   

"Łooo ale za.ebiscie wyglądam!" :wstyd:

Co do swędzenia... ja się przyzwyczaiłem jak swędzi to znaczy ze przydałoby sie juz przygotować psychicznie na umycie ich... nigdy mi sie nie śpieszy bo po myciu jest jeszcze gorzej u mnie ;O

Wzrok ludzi na ulicy jak idzie sie w jakiejś czapie/ turbanie jest warty każdego wysiłku włożonego w utrzymanie dreadów (:

Hot Ice 

Wysłany: 2011-05-11, 23:04   

Po raz 1 na całej głowie. Uczucie którego nie da się określić 2x crust którego sam sobie zrobiłem. To sam prawie :p

Malwin69 

Wysłany: 2011-05-12, 11:16   

Madek napisał/a:

Wzrok ludzi na ulicy jak idzie sie w jakiejś czapie/ turbanie jest warty każdego wysiłku włożonego w utrzymanie dreadów (:

co prawda, to prawda :D

Vito777  

Wysłany: 2011-05-13, 17:49   

cytuję: ja jebie, co ja mam na głowie ;D

przesada  

Wysłany: 2011-05-13, 18:23   

ja po tych 10 godzinach roboty skupiłam się na tym, że okropnie bolą mnie palce :P Poza tym nigdy nie mam tak, że coś robię i jestem zachwycona. Zaczęły mi się na prawdę podobać po jakimś miesiącu, a uwielbiam je odkąd rozcięłam przednie na pół :D Chyba jestem babą.... :x

Malwin69 

Wysłany: 2011-05-13, 20:11   

przesada napisał/a:
ja po tych 10 godzinach roboty skupiłam się na tym, że okropnie bolą mnie palce :P Poza tym nigdy nie mam tak, że coś robię i jestem zachwycona. Zaczęły mi się na prawdę podobać po jakimś miesiącu, a uwielbiam je odkąd rozcięłam przednie na pół :D Chyba jestem babą.... :x

no ja właśnie swoje kocham najbardziej z tego powodu, że też zrobiłam je sama :P

przesada  

Wysłany: 2011-05-13, 20:18   

jednak co swoje, to lepsze :D

Jamajskie_Powietrze  

Wysłany: 2011-05-29, 00:43   

Głowa mnie nie bolała, bo dreadmaker nie dokrecił mi do końca na początku.
Jak wyszłam z salonu to byłam prze szczęśliwa i szłam po ulicy z wielkim bananem na twarzy :D
Nie wstydziłam się. Jak można się wstydzić czegoś co się chciało mieć i co się uwielbia :)
Pierwsze dni oczywiście spędziłam przy lusterku. Musiałam zerkać co chwila i upewniać się czy one na pewno tam są. :)

mirka 

Wysłany: 2011-05-29, 14:45   

Nie da się opisać mojego odczucia po zrobieniu macek, w każdym razie wielka ekscytacja i zadowolenie. Do tej pory jednak. Nic się nie zmieniło od zrobienia ich :) (poza tym , że wogóle ich nie poprawiałam i się lekki busz zrobił)

kluska 

Wysłany: 2011-05-30, 16:13   

Moim pierwszym odczuciem było to, że strasznie mi zimno w przedziałki - dredy miałam robione późną jesienią XD

przesada  

Wysłany: 2011-05-30, 22:02   

ja robiłam zimą i jakoś....nie zwróciłam na to uwagi :D ale w sumie chodziłam w czapce....muszę w następną zimę zrobić eksperyment :P

kluska 

Wysłany: 2011-05-31, 10:17   

Teraz to już nie zadziała, to działa przez pierwsze kilka dni po zrobieniu ;) Ja miałam dready od razu dokręcone do samej głowy, więc próba założenia czapki byłaby swego rodzaju masochizmem ;)

pukumiko  

Wysłany: 2011-06-13, 00:38   

Moje pierwsze odczucia to ogromna radość, że po długim oczekiwaniu i 7 godzinach dredzenia wreszcie są : D. Jakieś dwa dni później nastąpił stan zupełnie odwrotny. Żałowałam decyzji i chciałam ściąć. Na szczęście to szybko przeszło. Poza tym przez jakiś tydzień miałam wrażenie, że to się nie dzieje naprawdę i że wcale nie mam dredów.
RIP dreads. U won't be missed. http://www.forumnasze.pl/...ghlight=#355172

juniormago 

Wysłany: 2012-06-28, 21:06   

mam dredy nie dawna także jestm świeżak ale odczucie po zrobieni to napewno stasznie bolała mnie głowa ,obecnie ardzo swędzi mnei głowa , z ludżmi problemu nie ma nawet powiem ze sie podobaja ale to są rózne odczucia,ogólnie to jeszcze strasznie są zbite troszku nawet po myciu trosze niektore zmiękły ale szydełko pomogło a włoski wychodzą ale sie tym nie przejmuje zbytnio .

bramkarz7  

Tytuł: Beatboxer

Wysłany: 2012-07-14, 19:44   

Wielka radość i zadowolenie, że tyle udało mi się wytrwać. Chodzi mi o zapuszczanie włosów i szydłowanie, które sprawiło mi cholerny ból. Ale mimo to się cieszę. :)

Odpowiedz do tematu