• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Dred  

Wysłany: 2006-11-23, 18:46   Wasze odczucia po zrobienu dredów !?

Witam wszystkich na początku ;)
Chciałbym się dowiedzieć od was czy po zrobieniu dredów bolała wasz głowa skóry jak to przez jaki czas !? A teraz coś innego jak się czuliście po zrobieniu dredów jakie to uczucie wreście je mieć? Wstydziliście się wyjść w nich na dwór, do szkoły? Piście wszystkie wasze odczucia :D

Asssia  

Wysłany: 2006-11-23, 19:13   

a no moze troche bolalo ale niedlugo, naprawde nie bylo tak zle jak niektorzy mowili. w ogole za najgorsze cierpienia dredy warto zrobic.A po zrobieniu dredo czuje sie na pewno lepiej :) a z tym wstydzeniem sie to glupie pytanie? jak mozna sie wstydziec czegos co chcialo sie miec? tym bardziej gdy sa to dredy?! :)

Dred  

Wysłany: 2006-11-23, 19:23   

Z tym wstydem chodziło mi o uwagi ludzi na ulicy w szkole... Może żle napisałem

Asssia  

Wysłany: 2006-11-23, 20:03   

a no zdarza mi sie slyszec glupie komentarze ale zawsze sie z tego smieje... innym nie musi sie podobac bo zrobilam to dla siebie i juz :D

owad.lezacy  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2006-11-23, 20:23   
   Polecający: Google

Dred napisał/a:
Chciałbym się dowiedzieć od was czy po zrobieniu dredów bolała wasz głowa skóry jak to przez jaki czas !?

bolalo a moz einaczej bolala jak dotykalam czy chcialam ise polozyc dlarego spalam na brzuchu i nie umialam oddychac :P ale nie bylo zle moze prezz jakis tydzien bolalo xD
Dred napisał/a:
jak się czuliście po zrobieniu dredów jakie to uczucie wreście je mieć?

hmm szczerze to czulam sie dziwnie gdy przechodzilam kolo lustra i widzialam tam takie streczace boki do gory :P smiesyzlo mnie to ale z biegiem czasu sie przyzwyczailam
Dred napisał/a:
Wstydziliście się wyjść w nich na dwór, do szkoły? Piście wszystkie wasze odczucia :D

nie nie wstydzilam sie bo czego ? zawsze chcialam miec dready i teraz miala bym sie ich wstydzic ? nie nie a glupich komentarzy sie fajnie slucha przynajmniej sie smiac jest z czego :P osobiscie mnie one nie ruszaja :P

sprezyna  

Wysłany: 2006-11-24, 14:52   

ja na początku jak przyszłam do klientki dredy robić to się strasznie załamałam, bo mi szkoda włosów było, ale dredy od ponad roku chciałam mieć i wiedziałam, że jak nie zrobie to potem i tak będe żałować. głowa bolała pierwsze dwa dni i wkurzały mnie moje koleżanki, bo zamiast patrzeć mi się w oczy patrzyły na moją głowe, a co do komentarzy w szkole, byłam wniebowzięta. co prawda wszyscy strasznie wlepiali na mnie wzrok, ale nikt mi nie dokuczał, ci chłopacy którzy byli kiedyś dla mnie nieprzyjemni nagle dali mi spokój. hm, no i obeszło się też bez macania :rotfl:

Asssia  

Wysłany: 2006-11-24, 17:29   

u mnie bez macania sie nie obylo...jak jestem w jakims nowym otoczeniu zawsze znajdzie sie ktos kto musi pomacac :D

Don_Satanos  

Wysłany: 2006-11-24, 19:41   

Mnie głowa nie bolała, boli za to po dokręcaniu:) Dredów nigdy się nie wstydziłem i jak dotąd nie żałuje że nie mam już "normalnych włosów. Można by nawet powiedziec, że.. no nie wiem co, ale z dredami lepiej się czuję.

eLL_Koza  

Wysłany: 2006-12-24, 00:16   
   Polecający: www.google.com ^^

Ja przez 3 dni niemoglam spac tak mnie glowa bolala ale jakos po zrobieniu ( tu zgodzę się z Don_Satanos, poczulam sie "dowartosciowana" xD

...::: ! ! ! Zapraszam ! ! ! :::...

-> Fobb^ <-

agga-zs  

Wysłany: 2006-12-24, 13:19   

glowa bolala przez pierwsze 3 dni /ciezko ze spaniem;)/
teraz po dokrecaniu troche boli;)
ale ogolnie po zrobieniu dredzikow czulam sie bossko /w koncu czekalam na to 2 lata;)/
komentarze ludzi oczywiscie byly i sa ale olewam to i smieje sie z tego

Wherever  

Wysłany: 2007-01-07, 19:54   Re: Wasze odczucia po zrobienu dredów !?

Dred napisał/a:
Chciałbym się dowiedzieć od was czy po zrobieniu dredów bolała wasz głowa skóry jak to przez jaki czas !?

Bolała jak cholera... ;/ Pierwsza noc to była katorga, tak mnie ona bolała, że aż musiałam się przeciwbólowych nałykać, żeby zasnąć...

Cytat:
A teraz coś innego jak się czuliście po zrobieniu dredów jakie to uczucie wreście je mieć?

Moje pierwsze zdanie: ale to strasznie drapie!! xD Później już się głowa przyzwyczaja i nie jest już ta fryzura taka drapiąca ;P

Cytat:
Wstydziliście się wyjść w nich na dwór, do szkoły? Piście wszystkie wasze odczucia :D

Nie no wstydzić się nie wstydziłam, bo przecież jakby tak było to bym sobie ich nie zrobiła... Przechodnie nawet się tak dziwnie na mnie nie patrzyli jak myślałam, aby jedna babcia mnie w pierwszy dzień w autobusie zaczepiła i pyta się "czy to się odczepia do mycia" ;D Ja zmęczona po ciężkim dniu ciągnięcia za włosy odpowiedziałam "Tak, oczywiście, a potem przyczepia, prawda, że mało kłopotliwa fryzura?" xD W ogóle w szkole jakoś się nie zaskoczyli ludzie, że zrobiłam dredy, na rozpoczęciu roku było tylko "O dredy sobie zrobiłaś" bez żadnego entuzjazmu ;]

byebus  

Wysłany: 2007-01-09, 14:27   

Głowa bolała strasznie! a moje odczucia??... Ja się napawałem dumą!! :D więcej nie trzeba mówić ;P

Zdybek 

Wysłany: 2008-11-04, 20:45   

Po zdobieniu dreadów... to było jedne z lepszych uczuc w moim życiu, naprawde. Robiłem we wrocławiu, a mam do niego 40km, wiec jechałem pociagiem. Jak wyszedłem od dreadmakera, to po prostu cudnie. Muzyka na uszach, banan na gębie, w każdej szybie samochodu się przeglądałem, spóźniłem się na pociąg, bo byłem zachwycony tymi batami :D Nawet ten ból skóry głowy mi nie przeszkadzał :D

Dodam jeszcze, ze w trakcie robienia byłem załamany, no może za mocne słowa, ale nie byłem zachwycony :P

Polecam WSZYSTKIM :) Bless

majeranek 

Wysłany: 2008-11-06, 17:28   

No przedewszystkim leb mnie bolal po zrobieniu, jakies 2 dni. Gorsze bylo potem... jakies 2-3 tygodnie bardzo mnie glowa swedziala. No a samopoczucie hmm bylo roznie, ogolnie bylem zadowolony tylko mialem takie przeblyski typu: "kurde... moglem nie robic" Ale teraz jestem bardzo zadowolony i lubie moja fryzure ;]

dédain  

Wysłany: 2008-11-08, 15:20   
   Polecający: www.google.pl

Głowa bolała jak cholera ale przetrzymałam to jakoś bez dodatkowych środków ^^.
Zadowolona byłam strasznie, pierwsze kilka dni praktycznie spędziłam przed lustrem :P podziwiając jakie są piękne i wspaniałe :]
Nie, nie wstydziłam się wyjśc z domu, najczęściej spotykam się z pozytywnymi reakcjami na moje dredy. No ale czasem zdarzają się nieprzyjemne sytuacje - w grę wchodzi wtedy mój niewyparzony język :]

Odpowiedz do tematu