• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

sekkmet  

Wysłany: 2007-10-13, 13:05   

już olepiej sobie kupić olejek eteryczny i się nim natrzeć zamiast wosku, jeśli komuś chodzi o aspekty zapachowe ;)

mictatencuhtli  

Wysłany: 2007-10-13, 17:03   

no raczej.. ew. machnac jakims odswiezaczem do powietrza;)

www.dredy.info

Manchester/Kraków/Sosnowiec

www: http://www.e-bmwshop.pl/

howhigh 

Wysłany: 2011-08-02, 02:31   
   Polecający: google.pl

nie wiem, ja czytając Wasze opinie postanowiłem kupic wosk i spróbować ja jednym dreadzie eksperymentować. Najpierw był dobrze zbity, później troche przypaliłem i nawoskowałem. Wg mnie jest spoko :)

Dreadman  

Wysłany: 2011-08-03, 00:46   

no trzeba poprobowac specyfikow.Jedni chwala inni odradzaja.

howhigh 

Wysłany: 2011-08-03, 01:17   

fakt faktem mam zwykły wosk jakiś z rosmana, nie ten pszczeli ale jest okej :) kwestią gustu więc to jest :D dzisiaj dziewczynie też zbiłem dreada i to co wyżej i jest okej :)

Dreadman  

Wysłany: 2011-08-03, 18:48   

nie kupuj takiego swinstwa.Jak juz to taki specjalny wosk do dreadow.Takie cos to jest dla dyskotekowych zelkow:-)

howhigh 

Wysłany: 2011-08-03, 22:25   

wiem wie stary dlatego robię tylko jednego dreda :D poza tym chciałem na szybko stestować to o czym rozmowa czyli wosk. na dniach zamówię chyba ten 'lets dred' :)

Dreadman  

Wysłany: 2011-08-03, 22:46   

ja mialem ten-fajnie pachnial http://afrostyl.com/index.php?productID=291 .Polecili mi go w afrostylu czyli tam gdzie robilem swoje dready.Nie znam tego lets dred.Mialem tez ta odzywke czy tam szampon http://afrostyl.com/index.php?productID=297 .Zajebisty zapach,super odswieza

howhigh 

Wysłany: 2011-08-04, 00:25   

o i tańszy trochę od let's dred :D używałeś go ? jakie wg Ciebie byłe efekty? A co do odżywki to szczerze nie wiem jak się ją nakłada, nigdy nie stosowałem. Psika się na dready? czy jak ? :) hehe

Dreadman  

Wysłany: 2011-08-04, 17:01   

Uzywalem wlasnie tego wosku.efekt wosku wedlug mnie to tylko ladny zapach i sklejenie wloskow przez co wygladaly na bardziej zadbane ale tez robia sie tluste.Zbijac dready trzeba szydlem i tyle.Odzywka ma atomizer i sobie psikasz po glowie-ta ma swietny zapach drzewa herbacianego poprostu SWIETNY-uzywalem go i jeszcze bym sobie kupil zeby poczuc ten zapach:-).

Mr.Szaman  

Wysłany: 2012-05-25, 20:39   

Siemanko :)
No to ja też się wypowiem bo to akurat temat, że tak powiem jeśli chodzi o mnie bardzo na czasie. Najpierw jednak małe wprowadzenie :P
Dready zrobiłem sobie rok temu - własnoręcznie postanawiając nie oddawać swoich włosów w obce ręce afrostylowych rzemieślników i skorzystać z własnych umiejętności (i przy okazji zaoszczędzić ładny hajs bo pióra miałem po pas).
I tak też dokręcam je średnio raz na miesiąc. W pewnym momencie pomyślałem sobie "Jak to jest, że innym włosy układają się wzdłuż długości dreada a mi sterczą jak opętane?"
Dumałem, dumałem i dumałem, aż w końcu wydumałem, że może kupie wosk bo może w nim tkwi ta tajemna moc.
Nigdy specjalnie nie myślałem nad tym, żeby wcierać cokolwiek w swoje dzieci, aczkolwiek nie zaszkodzi spróbować. Kupiłem sobie lets dread kokosowy.
Ładnie pachnie, wygląda jakoś dziwnie, ale że świeżo dokręcane baty to i testować go nie chce od razu bo szkoda mi żegnać się z ładnie zbitymi dreadami. Dlatego wypróbowałem na jednym z kilku dreadów które mają kilka lat więcej ->
Nie moge oceniać po jednej "kuracji", ale po przeczytaniu waszych postów mam mieszane uczucie względem swojego wcześniejszego błyskotliwego pomysłu.
Koleś, który mi to sprzedawał nie mówił nic o tym, że będą wyglądać na tłuste ale:
a) On żyje z tego, że sprzedaje takie rzeczy więc w sumie się nie dziwie
b) To jest wosk więc można się było domyślać tego, że będą wyglądać po pewnym czasie na tłuste.
Wypróbować myśle nie zaszkodzi. Dready mi od tego nie odpadną a może będzie lepiej. Jak będzie wyglądać kiepsko to go jakimś sposobem z dreadów wytopie, zapakuje z powrotem do pudełeczka i odsprzedam komuś za zaskakująco niską cene :P
A z szydełka i tak nie zrezygnuje.

yoangel 

Wysłany: 2019-05-27, 07:12   

Przede wszystkim pilnujcie jakości tych produktów. Zerknijcie - pro-sprzet.pl/category/woski-do-wlosow Pewnie, że podstawą jest solidność. Postawicie na byle co, to żadnych efektów nie będzie. Inna kwestia to odpowiednia systematyczność stosowania i nie przesadzanie z tematem...

Odpowiedz do tematu