• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

funkystyle1  

Wysłany: 2013-01-30, 03:33   [Robię] DREDY TRÓJMIASTO WARKOCZYKI PRZEDŁUZANIE WŁOSÓW GDYN

Witam!
Jeżeli chcesz mieć piękne dredy to dobrze trafiłaś/eś!
ZAPRASZAM NA MOJA STRONĘ; www.funkystyle.pl
Fryzjerstwem alternatywnym zajmuję sie juz od 2003r roku i zdredowałam juz setki głów.
Zajmuje się dokręcaniem, pogrubianiem, przedłużaniem,ozdabianiem ,skracaniem,rozczesywaniem, farbowaniem ,przede wszystkim robieniem dredów,również ratowaniem dredów
zniszczonych przez innych dredmakerów lub zaniedbanych przez ich właścicieli.
Dredy wykonuję oczywiście szydełkiem,nie używając żadnych specyfików typu miód kleje czy jajko. Posiadam pełną gamę kolorystyczną włosów naturalnych i syntetycznych do przedłużania(aż ponad 45 kolorów) .Dredy mogą być też np.prążkowane albo przechodzące w inny kolor.Możesz wybrać rodzaj końcówek, okrągłe lub szpiczaste.Żeby zrobić dredy twoje włosy muszą mieć minimum 5-6cm,nawet jeśli są rzadkie i cienkie stworzę z niech gęstą i piękną fryzurkę.pielęgnacja dredów nie jest skomplikowana,myć raz na tydzień,raz na kilka dni
Przy moim wieloletnim doświadczeniu i praktyce w tej dziedzinie, gwarantuję profesjonalne wykonanie i estetyczny wygląd fryzury.Dredy mojego autorstwa są bardzo precyzyjnie szydełkowane, trwałe, zbite ,równiutkie,a podziałka praktycznie bez prześwitów skóry głowy,nie ma problemów z pielęgnacja.

Zajmuję się również zaplataniem warkoczyków afrykańskich,przedłużaniem włosów,wykonuję dredy syntetyczne metodą warkoczykową(wplatane),cornowsy /francuzy i inne fryzury oraz wizaż i stylizacja .Ukończyłam kursy przedłużania włosów 8 metodami oraz na warkoczyki 9 metodami.Dredy ozdabiam koralikami robionymi ręcznie.
Kazdą fryzurę wyceniam indywidualnie w zależności od długości,gęstości i rodzaju włosów!

kontakt
gg; 1583665
email; nie7a13@tlen.pl
tel.792090961
www.funkystyle.pl

Odpowiedz do tematu