• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Polimer  

Wysłany: 2012-08-08, 23:29   [Robię] [POZNAŃ] Podkreślam - ROBIĘ, nie dokręcam czyichś.

Hellou!
Normalnie zrobiłabym to za darmo, ale dzisiaj sprawdziłam stan konta. Trochę mnie załamał, ale i tak nie chcę wiele za zrobienie dreadów. Robię dreadki na terenie Poznania , czasem też Szamotuły, ale jak się fajnie dogadamy, to mogę dojechać i do Wrocławia :D Oferuję miłą atmosferę (albo mi się wydaje, jakby co, można mnie wyprowadzić z błędu), mam nadzieję, że ciekawe filmy albo książki, herbatkę, kawę, a wymagam jednego - czystych włosów :D

Jeśli ktoś chciałby tylko pół głowy, to byłabym wniebowzięta. Ale nie ma dla mnie problemu czy chcesz jednego, 5 czy 50. (Na razie zależy mi głównie na robieniu dreadów od zera) Zanim cokolwiek zacznę robić, najpierw wszystko wytłumaczę, żeby potem nie było "ojej, a ja nie wiedziałam/em, że to można inaczej, ta głupia dziewucha zrobiła mi kupę na głowie". Obczaiłam inną, mniej "tradycyjną" metodę robienia dreadów, ale to w ramach eksperymentów dla ciekawskich :P W razie jakichkolwiek "wontów" przez pierwszy miesiąc można do mnie przyjść na dokrętkę. Cena jest jeszcze do uzgodnienia.

NAMIARY:
polazart@gmail.com (najlepiej kontaktować się ze mną w ten sposób, póki co rzadko korzystam z innych form komunikacji)
gg: 2222300 (tak, wiem, fajny numer, ale ostatnio jakoś mało korzystam)
kom: 794 280 720 (po Woodstocku telefon mi umarł na czas nieokreślony. We wrześniu na pewno będzie już w pełni sił)

Pozdrawiam :D
Pola

Odpowiedz do tematu