• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

abineczka  

Wysłany: 2016-07-07, 16:47   

Ja bym też sięgneła po to Małe życie, w radiowej Trójce o niej dobrze mówili. A teraz czytam głównie z córką Magiczną cukiernię, ale może w weekend znajdę siłę na dokończenie "Jeszcze raz" ;)

renia12 

Wysłany: 2016-07-09, 12:59   

Zabieram się już mega długi czas za http://fachowarecenzentka...ulo-coelho.html ale myślę, że w przyszłym tygodniu już w końcu znajdę czas. Czytał ktoś?

dyt  

Wysłany: 2016-07-18, 21:47   

A ja ostatnio zainteresowałam się tematyką archeologii, odkryć, sekretów, zagubionych cywilizacji i badaczy i książka "Sekrety umarlaków" http://tylkorelaks.pl/8-s...8379004010.html :) Okazuje się, że istnieją dowody wskazujące, że w starożytności nasi przodkowie posługiwali się zaawansowaną techniką i wykorzystywali narzędzia, które nie były potrzebne do przeżycia.

AstaLawista  

Wysłany: 2016-07-26, 20:19   

O to widzę, że te same zainteresowania, to może te e-booki Cię zainteresują? http://www.ebooki123.pl/wyszukaj?q=jonathan+gray :) ciekawa sprawa, ciekawe wątki i wiele ciekawostek, o których nie mieliśmy bladego pojęcia ;)

MalinaEs  

Wysłany: 2016-08-02, 15:13   

A książki z polityką w tle czytacie czy raczej nie wasza bajka? Ja tylko Puzo i Orwella, a coś współczesnego polecacie?

Mortek  

Wysłany: 2016-08-03, 15:49   

Jako fan star warsa i opiekun przy okazji - "Star Wars. Krótkie opowieści na dobranoc". Opowiastki są fajna i jak dla mnie - o wiele ciekawsze niż klasyczne baśnie, które czasami przypominają horrory. A jak jeszcze dziecko jest fanem Gwiezdnych Wojen, to już w ogóle. :)

abineczka  

Wysłany: 2016-08-19, 12:20   

MalinaEs napisał/a:
A książki z polityką w tle czytacie czy raczej nie wasza bajka? Ja tylko Puzo i Orwella, a coś współczesnego polecacie?

Nie jestem znawcą, lae akurat t amnie zainteresowała i poolecam mocno "Trylogia wojna: tom I zamach" autor Jan Ali - o Polsce, o podziale jaki nastepuje - od podziału partyjnego po podział społeczeństwa, który dzieli przyjaciół, rodziny, sąsiadów, ludzie zabijają się na ulicach, ale to wszyskto jest tlyko jakby tłem - fabularnie, jest intryga, kryminał, fajnie prowadzona narracja (dowcipnie) z punktu widzenia kilku bohaterów.

MalinaEs  

Wysłany: 2016-08-25, 14:40   

abineczka napisał/a:
Nie jestem znawcą, lae akurat t amnie zainteresowała i poolecam mocno "Trylogia wojna: tom I zamach" autor Jan Ali - o Polsce, o podziale jaki nastepuje - od podziału partyjnego po podział społeczeństwa, który dzieli przyjaciół, rodziny, sąsiadów, ludzie zabijają się na ulicach, ale to wszyskto jest tlyko jakby tłem - fabularnie, jest intryga, kryminał, fajnie prowadzona narracja (dowcipnie) z punktu widzenia kilku bohaterów.

Nie kojarzę autora przyznam, ale z tego co piszesz to chyba zapowiada się całkiem ciekawie. Tym bardziej, że teraz to co się dzieje w rzeczywistości to jest jak jeden wielki serial polityczny, z ciągłymi zwrotami akcji...

Nancy  

Wysłany: 2016-09-15, 13:49   

J czytam "Mount Misery"o psychiatrach;-) Szalona książka.

malaksiezniczka  

Wysłany: 2016-09-16, 09:29   

Ja czytam Butik na Astor Place. Ale póki co nie wciągnęła mnie ta książka.

beatinka  

Wysłany: 2016-09-16, 20:18   

Ja czytam poradniki. Teraz "Możesz to zrobić".

malaksiezniczka  

Wysłany: 2016-09-19, 10:36   

Ja nie lubię poradników. Nudzą mnie niestety.

Nelly  

Wysłany: 2016-09-24, 18:22   

Powiem szczerze, że sama poradniki czytam tylko wówczas, gdy potrzebuję jakichś konkretnych porad. Ostatnio natomiast męczę dosłownie Bejbi Hary Rosa. Książka jest wbrew temu co wywnioskowałam po tytule, trudną opowieścią o losach faceta, którego głównym zajęciem jest zdobywanie kolejnych kobiet. Nawet nie zadaje sobie trudu, aby zapamiętać imiona kolejnych kobiet, z którymi sypia. Generalnie gościa nie da się lubić i nawet to, że miał bardzo ciężkie dzieciństwo, przynajmniej w moim przypadku nie wpływa na zmianę opinii o Harym. Może jednak Wy dostrzeżecie w nim coś wartościowego. Sprawdźcie.

malaksiezniczka  

Wysłany: 2016-09-27, 11:15   

Ja czytam Butik na Astor Place. Ale trochę nudzi mnie ta książka.

Sophie 

Wysłany: 2016-10-20, 11:07   

To widać, bo już drugi raz o tym wspominasz ;) Co aż tak Ci się w niej nie podoba?

Odpowiedz do tematu