• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

coco  

Wysłany: 2015-10-30, 13:00   

Mnie zainteresował ostatnio film Imigranci. Opowiada uciekinierach ze zniszczonej wojną Sri Lanki, mężczyźnie, kobiecie i małej dziewczynce. Muszą oni udawać rodzinę aby dostać azyl we Francji. Trafiają na typowe imigranckie osiedle, gdzie rządzą gangi i handlarze narkotyków. Słyszałam sporo o takich osiedlach pod Paryżem, jestem ciekawa jak to naprawdę wygląda.

MalinaEs  

Wysłany: 2015-11-18, 09:54   

coco napisał/a:
Mnie zainteresował ostatnio film Imigranci. Opowiada uciekinierach ze zniszczonej wojną Sri Lanki, mężczyźnie, kobiecie i małej dziewczynce. Muszą oni udawać rodzinę aby dostać azyl we Francji. Trafiają na typowe imigranckie osiedle, gdzie rządzą gangi i handlarze narkotyków. Słyszałam sporo o takich osiedlach pod Paryżem, jestem ciekawa jak to naprawdę wygląda.

Ale widziałaś już? Ja oglądałam w weekend, dobre, chwilami mocne kino. Ciekawa byłam za co Palma w Cannes i teraz już wiem, że zasłużona (co prawda z pozostałych nominowanych widzialam moze ze dwa), ale jestem pod wrazeniem, zwłaszcza aktualności tematu. Warto zobaczyć, nie tylko dla koneserów kina...

coco  

Wysłany: 2015-11-18, 22:38   

Tak jestem już po seansie. Nie zawiodłam się, dobry film należycie nagrodzony moim zdaniem. Historia bardzo mnie wzruszyła i wciągnęła. To było takie spojrzenie na sprawę oczami uchodźców.

Mortek  

Wysłany: 2016-01-05, 14:48   

Nietypowy, ale typowy dla Tarantino film się zbliża czyli "Nienawistna ósemka". Czekacie? Premiera 15 stycznia. :)

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2016-01-09, 23:45   

https://www.youtube.com/watch?v=QiVYtso6X0M

#prawdziwakinematografia

Mortek  

Wysłany: 2016-01-11, 15:17   

Samuel Jakcson chyba rządzi w tym filmie, ale jest jeszcze kilka ciekawych typów. :)

abineczka  

Wysłany: 2016-01-21, 11:32   

Mortek napisał/a:
Samuel Jakcson chyba rządzi w tym filmie, ale jest jeszcze kilka ciekawych typów. :)
No Cahnnig Tatuum ;)
A tak serio Kurt Russel swietny! A jak zaozył te mało okularki to święty mikolaj jak malowany :) Kolejny mocny film Tarantino, oby nie psęłnił groźby, ze zorbi tlyko 10 filmwó, skoro to juz ósmy.

rozowa1  

Wysłany: 2016-02-01, 20:08   

Czemu tylko 10 filmow?
ten byl bardzo dobry, nietypowy, jak to Tarantino , ale mocny i troszke "plugawy":) warto isc

malaksiezniczka  

Wysłany: 2016-02-02, 09:38   

Ja ostatnio oglądałam hiszpańskie film La cara oculta. Jest to jeden z najlepszych thrillerów, które zdarzyło mi się oglądać.

abineczka  

Wysłany: 2016-02-05, 11:29   

rozowa1 napisał/a:
Czemu tylko 10 filmow?
ten byl bardzo dobry, nietypowy, jak to Tarantino , ale mocny i troszke "plugawy":) warto isc

Wszystkie jego filmy są troszkę plugawe... Muzyka mnie tak ruszyła, ze nabyłam soundtrack nawet ;)

Odpowiedz do tematu