• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

haloi  

Tytuł: Amazonka

Wysłany: 2015-01-22, 21:51   

El Cuerpo

beatinka  

Wysłany: 2015-01-25, 20:06   

Aegnos napisał/a:
Halama jak Halama, ale tam gra Tymański, którego osobiście bardzo cenię! Też śledziłem powstawanie tego filmu i muszę przyznać, że niemogę się doczekać premiery - jakoś bodajże w lutym :)

Ja też z pewnością pójdę na ten film ze względu na Tymańskiego. Tyle już słyszałam w jego audycji o tym "Polskim gównie".

malaksiezniczka  

Wysłany: 2015-01-26, 18:43   

Z nowości mogłabym polecić "Dzikie historie". Miejscami groteskowy i brutalny, ale całość zabawna i dająca wiele do myślenia.

rozowa1  

Wysłany: 2015-01-31, 21:16   

Aegnos napisał/a:
Halama jak Halama, ale tam gra Tymański, którego osobiście bardzo cenię! Też śledziłem powstawanie tego filmu i muszę przyznać, że niemogę się doczekać premiery - jakoś bodajże w lutym :)

a widziles te scene Halamy i Tymanskiego w lozku? rozwalili mnie...

Mortek  

Wysłany: 2015-02-05, 10:06   

A tam gra też Skiba? Bo Halama i Tymański to wiem, z czego to chyba w ogóle film zrobiony przez Tymańskiego. Pojechali trochę z tytułem, ale do filmu pasuje - do tego o czym ma opowiadać.

abineczka  

Wysłany: 2015-02-06, 14:51   

Mortek napisał/a:
A tam gra też Skiba? Bo Halama i Tymański to wiem, z czego to chyba w ogóle film zrobiony przez Tymańskiego. Pojechali trochę z tytułem, ale do filmu pasuje - do tego o czym ma opowiadać.

Tak, jakąś epizodyczną rolę - pewnee samego siebie.
rozowa1 - na fb filmu były fragmenty. Co ciekawe film "namaścił sam Smarzol:
Smarozwski o polskim gównie

rozowa1  

Wysłany: 2015-02-08, 21:17   

Smarzowski to dobry rezyser, cenie go za to, ze robi niezl filmy: Drogowka, Dom zly... teraz to ten film zainteresowal mnie jeszcze barzdiej:)

beatinka  

Wysłany: 2015-02-09, 09:49   

Też bardzo cenię Smarzowskiego i lubię jego filmy. Skoro uznał film Tymańskiego, to tym bardziej warto się na niego wybrać.

abineczka  

Wysłany: 2015-02-19, 12:33   

beatinka napisał/a:
Też bardzo cenię Smarzowskiego i lubię jego filmy. Skoro uznał film Tymańskiego, to tym bardziej warto się na niego wybrać.

Wybierz się. Ja byłam i trochę mnie smuciła prawie pusta sala, czyżby wszyscy na tym śmieciu Greyu siedzieli? Żal mi ich bo omija ich dobre do tego polskie kino. Scenariusz sam nie powala, ale humoer, teksty, kiczowatość realizacji niektoych scen - z epłnym zamysłem, wiadomo gdzie ma być kicz tam jest, nie ma mowy o pomyłce, ze coś miao być serio , a nie wyszło. Tam prawie nic nie jset serio, poza samym przesłaniem, ze muzyka może być "z serca albo z dupy". Jakubik boski, Bohosiewicz oszałamiająca, a teksty piosenek... moze zacznę czesciej sluchac Tymona nawet.

Aegnos  

Tytuł: Szlachta

Wysłany: 2015-02-19, 13:03   

abineczka napisał/a:
beatinka napisał/a:

Wybierz się. Ja byłam i trochę mnie smuciła prawie pusta sala, czyżby wszyscy na tym śmieciu Greyu siedzieli? Żal mi ich bo omija ich dobre do tego polskie kino. Scenariusz sam nie powala, ale humoer, teksty, kiczowatość realizacji niektoych scen - z epłnym zamysłem, wiadomo gdzie ma być kicz tam jest, nie ma mowy o pomyłce, ze coś miao być serio , a nie wyszło. Tam prawie nic nie jset serio, poza samym przesłaniem, ze muzyka może być "z serca albo z dupy". Jakubik boski, Bohosiewicz oszałamiająca, a teksty piosenek... moze zacznę czesciej sluchac Tymona nawet.

U mnie pustej sali nie było, ale pełnej też nie. Podejrzewam, że Ci co poszli na Greya żałowali swojej decyzji, bo to puste romansidło, które męczy i zmusza do spania...! Co do Polskiego G. to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Może faktycznie jest tam kilka mankamentów, które trochę rażą w oczy, ale to mało istotne. Mnie bardzo zaskoczył Peszek, typowy aktor teatralny, a w filmie czuje się jak ryba w wodzie - jak dla mnie to ikona polskiego filmu... Dziędziel i Jakubik jak zwykle zaprezentowali wysoki poziom. ogólnie uważam, że twórcom udało się z tym eksperymentem, zadbali o wszystkie szczegóły a najbardziej o ścieżkę dialogowa.... ;)
Wychłeptam je żarłocznie
I zacznę święte wycie.

J. Tuwim

Mortek  

Wysłany: 2015-03-16, 16:10   

Tak lepiej teraz w kinach zapowiada się "Ze wszystkich sił" o niepełnosprawnym nastolatku, który chce wziąć udział w triatlonie, chyba razem ze swoim ojcem.

MalinaEs  

Wysłany: 2015-03-17, 10:00   

Mortek napisał/a:
Tak lepiej teraz w kinach zapowiada się "Ze wszystkich sił" o niepełnosprawnym nastolatku, który chce wziąć udział w triatlonie, chyba razem ze swoim ojcem.

widziałam trailer, kojarzy mi się troche z "nietykalnymi"(uwielbiam) i tez francuski :) zapowiada się ciepły, wzruszajacy film.

Mortek  

Wysłany: 2015-04-10, 12:40   

Trochę tak familijnie i wzruszająco, ale to byłaby dla mnie miła odmiana. :) Czy fajny, to się jeszcze jednak okaże, bo idę jutro ale po recenzjach myślę, że nie ma się czego bać. :)

beatinka  

Wysłany: 2015-04-13, 14:04   

Ja byłam kilka dni temu na "Snajperze". Wzruszająca historia! Polecam! Nie jest nietypowy, ale myślę, że warty obejrzenia.

MalinaEs  

Wysłany: 2015-04-14, 16:50   

Mortek napisał/a:
Trochę tak familijnie i wzruszająco, ale to byłaby dla mnie miła odmiana. :) Czy fajny, to się jeszcze jednak okaże, bo idę jutro ale po recenzjach myślę, że nie ma się czego bać. :)

Mortek i jak wrażenia? Ja byłam w weekend i powiem Ci, ze jestem pod wielkim wrażeniem. Oczywiscie spłakałam sie niezle no ale po wysjciu z kina byłam tak nabuzowana energia, ze najchetniej od razu przebiegłąbym maraton ;) Historia wspaniała, pokazuje, ze niepełnosprawnosc to tak naprawde stan umysłu, bo jak się czegoś mocno chce to nic nie stanie na przeszkodzie :)
Snajpera jeszcze nie widziałąm, ale się ptrzymierzam. Ale teraz to na pierwszym planie Gra o Tron :)

Odpowiedz do tematu