• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

abineczka  

Wysłany: 2015-12-15, 13:55   Filmy na randkę

Zbieramy propozycje na wyjścia we dwoje :) Ja wczoraj byłam na Duke of burgundy - mój facet strasznie się wynudził... Takzę niespoecjalnie polecam.

ola19  

Wysłany: 2015-12-17, 12:16   

No faceci raczej nie przepadają za takimi filmami :D

Sylwia20  

Wysłany: 2015-12-19, 19:16   

Ja nawet nie wiem, co będzie grane w lutym.. ale pewnie standardowo pójdziemy na jakąś komedię romantyczną. :)

MalinaEs  

Wysłany: 2016-01-05, 13:21   

Moja kolezanka uwaza ze najlepsze filmy na randkę to horrory, bo można się ze stracu wtulać w rękaw chłopaka ;) ja tam nie przepadam za takim kinem. Na randkę to obyczajowe lub coś romantycznego. Widziałam ostatnio jak bylam w kinie plakat Planety singli, podobno to jakaś komedia romantyczna inna niz wszystkie. Zobaczymy, ciekawa jestem :)

Mortek  

Wysłany: 2016-01-11, 15:20   

Prawie w ogóle nie oglądam horrorów, a formie filmów. Za to seriale to prawie same horrory. :)

Nie mam nic przeciwko komediom romantycznym. Jako facet, wolałbym pójśc na "Planetę singli" niż jakiś krwawy topór 5, bo co to nastrój, jak mnie dziewczyna zobaczy, jak zasłaniam oczy. :)

Sylwia20  

Wysłany: 2016-02-11, 23:23   

No właśnie mamy rezerwacje na Planetę Singli. Znajomi polecili.
Chłopak myślał też nad Zjawą, ale poszliśmy wczoraj. Szczerze mówiąc żałowałabym tego filmu w walentynki. Wykonanie świetne, ale mój poziom obrzydzenia został przekroczony. Za dużo flaków. :(

abineczka  

Wysłany: 2016-02-18, 14:19   

Sylwia20 napisał/a:
No właśnie mamy rezerwacje na Planetę Singli. Znajomi polecili.
Chłopak myślał też nad Zjawą, ale poszliśmy wczoraj. Szczerze mówiąc żałowałabym tego filmu w walentynki. Wykonanie świetne, ale mój poziom obrzydzenia został przekroczony. Za dużo flaków. :(
No i chyba dlatego Zjawę sobie odpuszczę... Za to na planecie singli była i powiem Wam, ze te entuzjastyczne recki nie kłamią. Naprawde zasługuje na 5 gwiazdek, jest śmieszna, urocza, dobrze zagrana, no super... :)

Sylwia20  

Wysłany: 2016-02-24, 20:49   

To fakt. Na walentynki okazała się być idealnym wyborem. :)

helios  

Wysłany: 2016-07-16, 08:42   

Byłam wczoraj na randce na Facet na miarę - szedłam niezbyt entuzjastycznie,a le film naprawdę fajny, śmiesnzy, ładne zdjęcia, bardzo fajna głowna aktorka. A jeszcze w cinema city rejestrujsze kupiony bilet i wygrywasz. Musimy sprawdzić co, moze kolejne bilety, a może samochód. :rotfl:

rozowa1  

Wysłany: 2016-07-20, 21:22   

helios napisał/a:
Byłam wczoraj na randce na Facet na miarę - szedłam niezbyt entuzjastycznie,a le film naprawdę fajny, śmiesnzy, ładne zdjęcia, bardzo fajna głowna aktorka. A jeszcze w cinema city rejestrujsze kupiony bilet i wygrywasz. Musimy sprawdzić co, moze kolejne bilety, a może samochód. :rotfl:

Moja kolezanka byla wlasnie na nim , to byla jedna z pierwszych randek i twierdzi, ze spoko. Ja jakos nie jestem przekonana... Za to Kamper- polski film jak najbardziej. A te loterie znam, wygralam u nich bilet na kolejny film, wiec warto:)

MalinaEs  

Wysłany: 2016-07-21, 16:21   

A to już wiem o co chodzi z loterią, nie skumałam w pierwszej chwili, ale widziałam plakaty na mieście :) ja mam zawsze pecha do wszelkich wygranych, ale jak każdy wygrywa to wreszc ie i mnie się coś trafi ;)
A z filmów na randkę to polecam Zanim się pojawiłeś, czytałam wcześniej książkę, ale film mi się bardziej podobał :) Tylko nie polecam się za bardzo zachwycać Samem przy facecie, z którym idziemy ;)

rozowa1  

Wysłany: 2016-07-21, 21:23   

MalinaEs napisał/a:
A to już wiem o co chodzi z loterią, nie skumałam w pierwszej chwili, ale widziałam plakaty na mieście :) ja mam zawsze pecha do wszelkich wygranych, ale jak każdy wygrywa to wreszc ie i mnie się coś trafi ;)
A z filmów na randkę to polecam Zanim się pojawiłeś, czytałam wcześniej książkę, ale film mi się bardziej podobał :) Tylko nie polecam się za bardzo zachwycać Samem przy facecie, z którym idziemy ;)

ksiazka rewelacyjna, teraz czas na film:)
powodzenia w takim razie:)

MalinaEs  

Wysłany: 2016-07-26, 10:25   

A tę drugą część czytałaś? Bo ja jeszcze nie.
Byłam teraz w nd w kinie na Facecie na miare i wygralam drugi bilet, yes yes yes :D

helios  

Wysłany: 2016-08-07, 17:20   

MalinaEs napisał/a:
A tę drugą część czytałaś? Bo ja jeszcze nie.
Byłam teraz w nd w kinie na Facecie na miare i wygralam drugi bilet, yes yes yes :D

To jest naprawdę fajna opcja taniego oglądania filmów. Bo jak dla mnie to jednak popularne od kilku lat kina plenerowe się średnio sprawdzają.

kallina  

Wysłany: 2016-09-19, 22:02   

A wolicie na kinowych randkach filmy romantyczne czy wręcz przeciwnie? Bo te pierwsze trochę mnie zawsze krepują (chyba, że idę już ze swoim facetem).
Na co aktualnie mogę pójść do kina, z kolesiem, z którym "niewinnie" spotykam się sporadycznie, ale i planuję coś wobec niego? :)

Odpowiedz do tematu