• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

tokarius 

Wysłany: 2014-01-07, 09:53   

Dla film bardzo dobry tylko zakończenie takie słabe , z niecierpliwością czekam na ostatnią część.

Mortek  

Wysłany: 2014-01-07, 13:55   

Chyba cofnę to co powiedziałem. Pomimo tego, że to był "Hobbit" a nie "Władca", to działo się tyle i było czuć ten przedsmak wojny. Coś złego i dużego zbliża się do śródziemia i nie chodzi tylko o smoka. Fajnie, że porozwijali te poboczne wątki, jak z Gandalfem.

Jak dla mnie, to jest dziwne wypominać, że w filmie "za dużo" się dzieję. ;) Kto powiedział, że w filmach muszą być nudne momenty? Jak na przygodówkę z fantastycznym polotem, to dla mnie to był plus. "Dwie wieże" i "Powrót króla" też miały podobny klimat, tyle że mroczniejszy.

Alika  

Wysłany: 2014-01-10, 14:01   

Fajny film, polecam !

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2014-01-12, 15:46   

O ile jedynce dodatki stricte Jacksonowskie nie zaszkodziły zbytnio, o tyle w dwójce za dużo tego wszystkiego, za mało Hobbita w Hobbicie. Tak jakby reżyser miał jakiś kompleks rozmachu od czasu LOTRa i nie mógł zrobić nic na mniejszą skalę, a tej opowieści to ewidentnie zaszkodziło. No ale smok... wreszcie mamy porządnego smoka : D

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

spijzdrowo  

Wysłany: 2014-01-13, 13:25   

Moim zdaniem warto, choć ekranizacja różni się nieco od książki to w sumie nigdy idealnie się nie przedstawi treści książki w filmie:)

Kremik  

Tytuł: Webster

Wysłany: 2014-01-23, 11:25   

Mnie film ten bardzo się podobał. Bardzo lubię filmy przygodowe, a w powiązaniu z fantasy wychodzi coś wspaniałego. Nie często teraz można natrafić na dobre kino w gatunku przygodowym, ale takie filmy jak "Hobbit" wciągają mnie straszliwie. Film trwa dość długo bo około trzech godzin, ale ciągle przez ten czas coś się dzieje, ciągle coś wciąga by obejrzeć dalej i dowiedzieć się co się wydarzy.

kenusarf  

Wysłany: 2014-01-30, 00:28   

Sol napisał/a:
Tak jakby reżyser miał jakiś kompleks rozmachu od czasu LOTRa i nie mógł zrobić nic na mniejszą skalę,

Po prostu wie, że jak zrobi 3 filmy zamiast jednego to sprzeda więcej biletów. Może niekoniecznie 3 razy więcej, ale na pewno więcej.

Drameer  

Wysłany: 2014-01-30, 09:40   

Dokładnie no i te filmy trwają sporo więc mało kto by wysiedział jednorazowo jakieś 7,5 h - 8 h . :)

kenusarf  

Wysłany: 2014-01-30, 22:53   

Drameer, coś mi się wydaje, że pomyliłeś przyczynę ze skutkiem.

Sol  

Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2014-01-31, 00:39   

kenusarf napisał/a:
Po prostu wie, że jak zrobi 3 filmy zamiast jednego to sprzeda więcej biletów. Może niekoniecznie 3 razy więcej, ale na pewno więcej.
To też racja. Choć większość osób w moim otoczeniu na tyle się rozczarowało pierwszą częścią i dzieleniu całości na trzy, że z zasady nei poszło już na dwójkę. Aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że tak czy siak pewnie na 3 słabych filmach zarobie lepiej niż na jednym dobrym.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

wojtek1991 

Wysłany: 2014-03-19, 11:57   

jak coś to nowy hobbit pojawił się na torrentach ;)

Mortek  

Wysłany: 2014-11-25, 14:14   

Niedługo trzecia część. :) U mnie w domu już na ten temat nadają i prawie, że film zostaje uwzględniony w świątecznym harmonogramie wizyt. :D A tak "poważniej", to nie wiem, czy Jakson mówił na poważnie,że ostatnia bitwa ma trwać 45, ale tak właściwie, to nie wiem jak było we władcy- też chyba były długie.

kallina  

Wysłany: 2014-12-01, 21:16   

Oj, były, ale nawet tego nie odczułam!

Myślę, że ta batalia 45minutowa to nie będzie samo machanie mieczem, ale zapewne splotą się w niej dramatyczne losy głównych bohaterów. Ja się cieszę, bo to oznacza fantastyczne emocje w kinie.

Coś nawet słyszałam, że mają być hobbitowe maratony w kinie...

Mortek  

Wysłany: 2014-12-10, 16:44   

Właśnie były długie, ale chyba nie aż tak. :) Ale co tam. Jest w necie filmik - making off, gdzie biega sobie Gandalf, a król Elfów macha właśnie mieczem tak fajnie, robi piruety i odskoki, a to tylko "suche zdjęcia". Jak dojdzie do tego dźwięk, zbliżenia i eksplozje, to dopiero będzie. :D

Amiszka 

Wysłany: 2014-12-11, 21:02   

Ja nie mogę się doczekać. Żałuję, że podzielili Hobbita na trzy części. No i czas, jaki upływa między poszczególnymi premierami. Człowiek zdąży zapomnieć, na czym skończyła się poprzednia część. A na maraton chyba bym się skusiła...

Odpowiedz do tematu