• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Altea 

Wysłany: 2013-01-21, 13:15   Hobbit - warto iść do kina?

Zastanawiam się właśnie czy warto wybrać się na ekranizację Hobbita? Słyszałam już dość skrajne opinie... jedni twierdzą, że super, inni że połowa filmu to nuda.

Może ktoś był i doradzi/odradzi ten wybór.

Może też ma ktoś jakąś inną propozycję - dawno już nie byłam w kinie i mam wielką ochotę obejrzeć coś ciekawego....

Mi_ja 

Wysłany: 2013-01-21, 16:59   

Byłam i mnie podobało się, chociaż rzeczywiście pierwsza połowa filmu trochę nudnawa. Rekompensują to świetne widoki i gra aktorów:) Jeżeli lubisz takie bajkowe klimaty, ogólnie fantasy i fantastykę, to powinno Ci się spodobać:)

malutka69  

Wysłany: 2013-01-21, 18:58   

Jak to mówił mój znajomy d**y nie urywa, ale można obejrzeć. ;)

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2013-01-23, 13:41   

Ja zaufałem tej recenzji i nie idę.

http://www.youtube.com/watch?v=WO0AkSGOavo

immortal  

Tytuł: Metal and Rock

Wysłany: 2013-02-18, 19:14   

Mi tam się podobał ten film. Miałem co prawda pewien niedosyt odnośnie zakończenia tego filmu, ale po tym jak się dowiedziałem, że prawdopodobnie będzie kręcona trylogia Hobbita, to się nawet ucieszyłem. :D

positive 

Wysłany: 2013-02-19, 14:29   

Ja tam mam mieszane uczucia co do Hobbita, kiedyś byłem wielkim fanem Tolkiena i ten film wydawał mi się za bardzo bajkowy

koolas1  

Wysłany: 2013-03-25, 20:56   

Jasne że warto. Bardzo fajny film zresztą jak wszystkoe o tej tematyce :)

mr_green  

Wysłany: 2013-04-16, 22:11   

Nie podobal mi sie zupelnie, ale w koncu sa gusty i gusciki...

Breaker  

Wysłany: 2013-05-01, 02:03   

Jeśli komuś podoba się Władca pierścieni, to warto zobaczyć. Jeśli nie, no to po co marnować czas, w końcu to ta sama tematyka i klimat.

Koala22 

Wysłany: 2013-05-29, 12:15   

Du** może nie urywa, ale fajny jest Hobbit. Ja już nie mogę się doczekać kolejnej części

misiak 

Wysłany: 2013-11-19, 22:06   

Breaker napisał/a:
Jeśli komuś podoba się Władca pierścieni, to warto zobaczyć. Jeśli nie, no to po co marnować czas, w końcu to ta sama tematyka i klimat.

Jak Hobbit może mieć inny klimat i tematykę od Władcy Pierścieni??? Chyba zdajesz sobie sprawę, że to to tak właściwie prequel WP?

W każdym razie mi się podobała jedynka. Nie jest to WP, ale nie musi być to film identyczny, aby był dobry. Teraz czekam niecierpliwie na dwójkę. Ktoś też czeka?

Modrak  

Wysłany: 2013-11-20, 13:53   

I część Hobbita bardzo mi się podobała, i na II (Pustkowie Smauga) pójdę - lubię reżyserkę Jacksona i takie klimaty :rotfl:

Mortek  

Wysłany: 2013-11-21, 14:41   

misiak - zgadzam się z tobą. Ja mam tylko skojarzenie, że to jest bardziej kolorowa wersja Władcy - jest wiele postaci z WP, ale inny klimat. Tutaj to jest przygodówka fantasy, z grupą kranoludów, a nie klimat wojny.

misiak 

Wysłany: 2013-11-22, 21:43   

Jasne, że inny. Książka znacząco różniła się od Władcy Pierścieni, tak i film się różni, I bardzo wg mnie dobrze. No i to nie tylko przygodówka. Zaczyna się wielka opowieść z pierścieniem, który od początku ma wpływ na Bilba. Poza tym pierwsze oznaki powrotu Saurona. Fajnie jest pokazany sceptycyzm Sarumana w jedynce. Już wtedy w głowie kiełkowała mu myśl o zdradzie. Jak dla mnie właśnie dzięki podziałowi na 3 części tyle smaczków możemy zobaczyć w filmie. Ja się z tego tylko ciesze:)

NortonN  

Wysłany: 2013-11-24, 00:04   

Książka jak i film wciągają dosyć mocno. Choćby poprzez świetny język Tolkiena i idealne ujęcia Jacksona. I część zakończyła się w połowie więc ta część powinna być jeszcze ciekawsza. Ja sobie śmigam na pewno na Pustkowie Smauga;]

Nie wiadomo czy troche nie za szybko zrobili tą II część. Mam nadzieję, że będzie git :zly:

Odpowiedz do tematu