• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2014-01-05, 13:59   

chodzi o dramaty jako rodzaj literacki, a potem to już wszystko jedno, czy komedia czy tragedia.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

konwaliowa  

Wysłany: 2014-01-07, 12:13   

Sylwia20 napisał/a:
Ale komedie romantyczne są lżejsze więc częściej wolę to niż się katować i wylewać łzy.:D
Chociaż z przykrością muszę stwierdzić, że niewiele jest dobrych polskich komedii.

Ja także wolę komedie romantyczne niż dramaty. ;)
No i z drugim zdaniem też się niestety zgodzę. :( Może Wy znacie jakieś warte uwagi?

kallina  

Wysłany: 2014-01-11, 18:40   

Z ostatnich filmów jakie pamiętam, to polecam o Północy w Paryżu. Ciekawa ekranizacja Woodego Allena. Zabawnie, lekko, ale i nastrojowo. I z Paryżem w tle:)

Sylwia20  

Wysłany: 2014-01-12, 14:39   

konwaliowa napisał/a:
Sylwia20 napisał/a:
Ale komedie romantyczne są lżejsze więc częściej wolę to niż się katować i wylewać łzy.:D
Chociaż z przykrością muszę stwierdzić, że niewiele jest dobrych polskich komedii.

Ja także wolę komedie romantyczne niż dramaty. ;)
No i z drugim zdaniem też się niestety zgodzę. :( Może Wy znacie jakieś warte uwagi?

Jeżeli chodzi o polskie komedie no to klasyk: Chłopaki nie płaczą. Uwielbiam!
Z romantycznych strasznie lubię "Tylko mnie kochaj" i "Nigdy w życiu".
Ale no więcej jest dramatów polskich, wartych obejrzenia, np "pokłosie".
Ale niestety znam więcej Polskich filmów, których bym nie poleciła :P

rozowa1  

Wysłany: 2014-01-14, 11:06   

Uwielbiam filmy romantyczne:) lubie sobie na nich poplakac... Polecam polski film "Dzieci i ryby", czy" Rozmowy noca". Troche juz lat maja, ale sa naparwde warte obejrzenia.

Alika  

Wysłany: 2014-01-20, 13:16   

kallina napisał/a:
Z ostatnich filmów jakie pamiętam, to polecam o Północy w Paryżu. Ciekawa ekranizacja Woodego Allena. Zabawnie, lekko, ale i nastrojowo. I z Paryżem w tle:)

Też uwielbiam "O północy w Paryżu" :) Świetna jest też "Brzydka prawda" z piękną Katherine Heigl . Z polskich komedii romantycznych to chyba najbardziej lubię "Tylko mnie kochaj"

pieechur  

Wysłany: 2014-01-21, 09:06   

Ja dorzucę jeszcze od siebie: Miłość i inne nieszczęścia , Heartbreaker. Licencja na uwodzenie , Poznasz przystojnego bruneta.
Ostatnio zmieniony przez pieechur 2014-01-21, 09:06, w całości zmieniany 1 raz  

kallina  

Wysłany: 2014-01-21, 21:59   

Tak a propos komedii romantycznych. Widziałam wczoraj w kinie zwiastun filmu "Facet (nie) potrzebny od zaraz", premiera w walentynki, doborowa obsada, debiut reżyserski. Ktoś też widział? Co sądzicie, jak się zapatrujecie? Skoro tyle tu fanów komedii romantycznych, to może warto wybrać się na coś nowego, a nie 'odgrzewać kotlety' :D

konwaliowa  

Wysłany: 2014-01-22, 12:35   

Nie słyszałam o tym filmie, kallina. Sprawdziłam, i widzę, że aktorzy faktycznie nieźli grają (Małaszyński i Stuhr, huhu :> ). Po opisie wydaje się całkiem dobre, zobaczę jeszcze sobie trailer potem jak znajdę.

Modrak  

Wysłany: 2014-01-23, 11:10   

Koniecznie... kotlet odgrzewany zbyt wiele razy czasem może się już znudzić...a tej propozycji kinowej na 14 lutego co piszecie pomyślę i może wybiorę się na "Faceta..." z moim facetem.

Sylwia20  

Wysłany: 2014-01-25, 16:06   

konwaliowa napisał/a:
Nie słyszałam o tym filmie, kallina. Sprawdziłam, i widzę, że aktorzy faktycznie nieźli grają (Małaszyński i Stuhr, huhu :> ). Po opisie wydaje się całkiem dobre, zobaczę jeszcze sobie trailer potem jak znajdę.

Mnie tam bardziej zaintrygowało, że ma grać Czesław Mozil. :szok: Od kiedy On się zajmuje aktorstwem bo chyba coś przeoczyłam? :hyhy:

konwaliowa  

Wysłany: 2014-01-29, 12:54   

Sylwia20 napisał/a:
Od kiedy On się zajmuje aktorstwem bo chyba coś przeoczyłam?

To chyba jego debiut kinowy. :D
Widziałyście zwiastun? Ja znalazłam na onecie i szczerze mówiąc, ten film nie wygląda do końca na typowo romantyczny. :P

wojtek1991 

Wysłany: 2014-01-29, 14:08   

Mozil chyba miał parę epizdów, ale pewny nie jestem

Alika  

Wysłany: 2014-01-31, 10:28   

Widziałam zwiastun Faceta (nie)potrzebnego i zapowiada się wreszcie jakaś dobra polska komedia romantyczna, taka bardziej niekonwencjonalna w moim przekonaniu. A co do Mozila to czytałam, że faktycznie to jego debiut na dużym ekranie :hyhy:

Aonek  

Wysłany: 2014-01-31, 12:45   

dobra polska komedia romantyczna to brzmi jak oksymoron, karolaki szyce itd, skutecznie obrzydzili mi ten typ filmów

Odpowiedz do tematu