• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

rozowa1  

Wysłany: 2014-02-02, 21:14   

Alika napisał/a:
Widziałam zwiastun Faceta (nie)potrzebnego i zapowiada się wreszcie jakaś dobra polska komedia romantyczna, taka bardziej niekonwencjonalna w moim przekonaniu. A co do Mozila to czytałam, że faktycznie to jego debiut na dużym ekranie :hyhy:

ja tez go ogladalam gdzies w necie i musze przyznac, ze film wyglada zapowiada sie calkiem, calkiem... w koncu jakies nowe twarze:)

wojtek1991 

Wysłany: 2014-02-05, 14:27   

Aonek napisał/a:
dobra polska komedia romantyczna to brzmi jak oksymoron, karolaki szyce itd, skutecznie obrzydzili mi ten typ filmów

zgodzę się w 110%

konwaliowa  

Wysłany: 2014-02-05, 20:24   

Alika napisał/a:
zapowiada się wreszcie jakaś dobra polska komedia romantyczna, taka bardziej niekonwencjonalna w moim przekonaniu.

Mi się wydaje, po obejrzeniu mini wywiadów z Maciąg i Mozilem, że to nawet nie będzie czysta komedia, a bardziej film obyczajowy poniekąd. Ma być ogólnie o relacjach damsko-męskich i ma pokazywać naszą rzeczywistość oczami kobiet. Zapowiada się dość refleksyjnie szczerze mówiąc. No i mi się w zwiastunie jeszcze strasznie spodobała piosenka, którą śpiewa Joasia Kulig. :) Nie wiedziałam, że potrafi tak ładnie. ;)

Sylwia20  

Wysłany: 2014-02-06, 21:25   

konwaliowa napisał/a:
Sylwia20 napisał/a:
Od kiedy On się zajmuje aktorstwem bo chyba coś przeoczyłam?

To chyba jego debiut kinowy. :D
Widziałyście zwiastun? Ja znalazłam na onecie i szczerze mówiąc, ten film nie wygląda do końca na typowo romantyczny. :P

No to ładnie, rozwija się wielowymiarowo. Właśnie zerknęłam na zwiastun - fajny.
Kurczę, aż nabrałam ochoty, żeby zabrać na to swoją walentynkę :)

jully 

Wysłany: 2014-02-11, 11:30   

A jaki film polecacie na walentynki? :)

konwaliowa  

Wysłany: 2014-02-11, 18:47   

jully, no właśnie "Facet (...)" wchodzi w Walentynki do kin, więc powinien się nadać. :) Myślę, że facet również nie pogardzi czymś inteligentnym i błyskotliwym, a na to liczę wnioskując z materiałów. :)

Mortek  

Wysłany: 2014-02-12, 12:18   

Aonek - dlatego filmy trzeba wybierać, myślisz że w USA wszystkie komedie romantyczne to udane superprodukcje? Też jest masa niewypałów, tylko o nich w większości nikt nie słyszał. :)
W Polsce było parę dobrych komedii i nowe -dobre też mogą się pojawić, tak samo jak złe. :)
Na "Faceta" idę, ale raczej z nastawieniem na bardziej romantyczną część niż abstrakcyjny humor. Ale jakbym się pomylił, to nic nie szkodziło. ;D

Sylwia20  

Wysłany: 2014-02-12, 19:50   

Mortek napisał/a:
Aonek - dlatego filmy trzeba wybierać, myślisz że w USA wszystkie komedie romantyczne to udane superprodukcje? Też jest masa niewypałów, tylko o nich w większości nikt nie słyszał. :)
W Polsce było parę dobrych komedii i nowe -dobre też mogą się pojawić, tak samo jak złe. :)
Na "Faceta" idę, ale raczej z nastawieniem na bardziej romantyczną część niż abstrakcyjny humor. Ale jakbym się pomylił, to nic nie szkodziło. ;D

Nie pisz takich rzeczy, bo jesteś na tyle przekonujący, że jeszcze zmienisz mój światopogląd. :D Chociaż masz rację z tym, że pewnie sporo zagranicznych niewypałów nigdy do nas nie dotarło, a my tak na własne kino narzekamy. A ja jestem jedną z tych narzekających, więc trochę zostałam ugaszona tym argumentem!

wojtek1991 

Wysłany: 2014-02-12, 20:41   

jully napisał/a:
A jaki film polecacie na walentynki? :)

normalny ;)

bez przesady z tymi walentynkami

Sylwia20  

Wysłany: 2014-02-15, 16:40   

Starrk napisał/a:
Sylwia20 napisał/a:
Najbardziej romantyczne są z reguły dramaty. Zazwyczaj ktoś musi umrzeć, żeby poruszyło.
Nie rozkminiam związku.

To dosyć dziwne, ale dużo bardziej wzrusza film w momencie kiedy jeden z bohaterów umiera, aniżeli od początku do końca wiadomo, że będą razem i są i koniec.
Chodzi o emocje. Emocje są wtedy, kiedy nic nie jest w filmie przewidywalne.

rozowa1  

Wysłany: 2014-02-15, 22:16   

Mortek napisał/a:

zgadzam sie z Toba w 100%.Bylismy wczoraj w kinie na Facet nie potrzebny od zaraz i nie zawiodlam sie. Bylo troche smiechu, troche przemyslen. Mysle, ze film udany i do tego polski:)

kallina  

Wysłany: 2014-02-16, 15:18   

Widziałam wczoraj ten film. Zgodzę się z rozowa1 - było i z humorem, i refleksyjnie. Jeżeli ktoś oczekiwał typowej komedii romantycznej z cukierkową fabułą, to na pewno będzie zaskoczony. Bardzo przypadła mi do gustu ścieżka dźwiękowa - wiele zespołów, których do tej pory nie słyszałam. Polecam odsłuchać. Znajome pary były w Walentynki, i również pozytywnie opisują wrażenia po seansie "Faceta..." :)

Modrak  

Wysłany: 2014-02-17, 10:38   

Ja idę dzisiaj, i po waszych zachętach jeszcze bardziej się ciesze, od razu jak tylko przeczytałam jakiś czas temu o tym filmie, to spodobała mi się fabula i obsada, na pewno będzie dobry.

wojtek1991 

Wysłany: 2014-02-24, 16:06   

z komedii romantycznych to lubię "o północy w paryżu"

malaksiezniczka  

Wysłany: 2014-03-03, 07:33   

Też lubię ten film - polecam też Vicky Christina Barcelona, również Woody'ego Allena

Odpowiedz do tematu