• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

karrson  

Wysłany: 2014-07-16, 20:26   Kupowanie książek przez interet?

Cześć. Nie wiem jakie są Wasze doświadczenia - to wychodzi taniej czy drożej? Ja niestety mieszkam w małej wsi i dojazd do miasteczka z księgarnią jest dla mnie mega wyzwaniem bo najzwyczajniej w świecie - czasu notorycznie brak. Długo pracuje, dzieci wychowuje sam. Kiedyś się dziwiłem jak można tak w ogóle powiedzieć "nie mam czasu", czas się znajduje i się go ma. No ale nie jest to takie proste, jak widać po latach. Wiec, wracając do książek, piszę bo mam coroczne wyzwanie logistyczne - zakup dzieciom książek szkolnych. Znalazłam już wydawnictwo, z którego pochodzą książki dla nich, jest tam sklep internetowy - chodzi o te podręczniki - proszę zerknijcie na ceny i napiszcie mi jak one się mają do cen w księgarniach stacjonarnych? Pewnie są tu jacyś rozeznani rodzice

estfoto 

Wysłany: 2014-08-01, 14:20   

Wychodzi znacznie taniej, lecz jednak wolę pójśc do miejskiej biblioteki i wyporzyczyć.

Karpikuś 

Wysłany: 2014-08-08, 09:43   

e booki są najlepsze

wezyr00 

Wysłany: 2014-08-18, 17:08   

daj spokój z ebookami. Cenowo kosztują podobnie, a jeszcze nie masz książki tylko licencję na nią. Głupota totalna.

wampirka  

Wysłany: 2014-09-01, 14:23   

Nie jest to moim zdaniem głupota, ale ja też wolę normalne książki.

helios  

Wysłany: 2014-09-01, 19:25   

wezyr00 napisał/a:
daj spokój z ebookami. Cenowo kosztują podobnie, a jeszcze nie masz książki tylko licencję na nią. Głupota totalna.

Czasami są dużo tańsze, zaletą jets to, ze nie zajmują miejsca, a ja np. mam małe mieszkanko i to się dla mnie liczy. Teraz za 25 zł jest np. ebook Miasto 44.

Modrak  

Wysłany: 2014-09-04, 12:03   

O dobrze wiedzieć, bo kupiłam sobie niedawno czytnik jako swoisty "support" do mojej biblioteczki, do tego w podróży jest korzystniej, ja do pracy godz. jeżdżę. to idealne rozwiązanie. A Miasto44 ja mam w e-booku a moja siostra klasycznie, to też się wymienimy.

Czapelska 

Wysłany: 2014-09-28, 09:46   

Ja wolę jednak tradycyjne książki. Wspomnieliście Miasto 44, też mam. Dałam 35 zł, ok trochę drożej, ale jak patrzę jak jest tak ładnie wydane, na grubym papierze, to aż miło wziąć taką książkę do ręki. Wydaje mi się że e-book tego nie odda. Chociaż przyznaje, ze mam coraz ciaśniej w biblioteczce i momentami brakuje mi pomysłu gdzie kłaść kolejne książki. A co do księgarni internetowych - najczęściej właśnie tak kupuje. Poluje na promocje, dni darmowej dostawy itp. Bardziej opłacają się większe zakupy, bo wtedy za przesyłkę płacę tylko raz. Można też po zakupie dodać swoją recenzję na stronie i za to zyskuje się dodatkowy rabat.

lazygirl 

Wysłany: 2014-10-11, 13:01   

Dużo, naprawdę dużo taniej wychodzi kupowanie książek przez internet. Ja wiem jaki to niestety jest koszt więc zawsze proszę żeby zamiast bezsensownych prezentów kupować mi książki:) I dzięki temu mam co czytać:D

ola19  

Wysłany: 2014-10-13, 12:38   

Dużo taniej jest kupić książki przez internet niż w normalnych księgarniach.

Ludmisia  

Wysłany: 2014-10-13, 12:53   

Ja książki kupuję tylko i wyłącznie przez internet. I nowości, i starocie sprzed 60 lat :) Dużo taniej wychodzi, a to dla takiego książkoholika jak ja to bardzo ważne :)

MalinaEs  

Wysłany: 2015-03-24, 15:06   

Pomimo posiadania czytnika i tak kupuje ksiązki przez internet, szukam tam gdzie sa najlepsze promocje i wtedy kupuje po kilka naraz bo mam zazwyczaj wtedy darmowa przesyłke dodatkowo ( a nawet jesli nie to i tak sie opłaca) i mam juz na prezenty dla znajomych, na rózne okazje albo dla dzieciaków. Bo u nas zawsze ksiazki sa najpopularniejszym prezentem :) teraz np. kupilam dla siostrzenicy 5 ksiażek z serii "Basia" Zofii Staneckiej (w sklepie egmonta) to wyszło po 11.24 zł za egzemplarz, za te najnowsze, a te starsze tytuły już w ogole za grosze są :) no i dostawa do domu wiec nie musze łazikować ;)

Modrak  

Wysłany: 2015-03-27, 16:32   

Z Basi to my teraz mamy "Basia i piłka" akurat na niedzielę na mecz ;-)

Mortek  

Wysłany: 2015-04-21, 13:32   

Prawie przez internet, bo chciałem zamawiać, ale był i czekał już na miejscy...pachnący komiks "Mój kucyk Pony. Przyjaźń to magia" Im in paradajs. :D

popiel 

Wysłany: 2015-05-07, 22:14   

zamiast kupowania lepiej zainteresować się book crossingiem:)

Odpowiedz do tematu