• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

jolka866  

Wysłany: 2014-10-30, 21:22   O mnie się nie martw odcinek 9 i 10 Online - serial tvp2

Iga próbuje dojść do siebie po załamaniu się jej nadziei i po powrocie do dawnego życia. Nie potrafi cieszyć się zdemaskowaniem Ostrowskiego ani tym, że Ewa i Teresa nie muszą martwić się o przyszłość. Postanawia odejść z pracy, zapomnieć o Marcinie. On ma wyrzuty sumienia, że nie zachował odpowiedniego dystansu w relacji z Igą. Nieoczekiwanie spadają na niego poważniejsze kłopoty.

OGLĄDAJ ODCINEK 9: http://b.abc7.pl/transmis...w%20odcinek%209

Iga dochodzi do wniosku, że nie stać jej na utratę jedynego źródła dochodów. Postanawia rozdzielić życie prywatne od zawodowego. Dodatkowym argumentem staje się spotkanie z Pawłem Biczyńskim, biznesmenem poznanym przez portal randkowy. Wychowawczyni Helenki błaga Igę o znalezienie adwokata dla bratowej. Nowy klient Marcina powołuje się na znajomość z panią Małecką. Iga zdobywa się na szczerą rozmowę z Aśką, ale dostaje wiadomość, że Helenka zniknęła z klasy. Iga natychmiast rusza do szkoły, a Aśka prosi Marcina o rozmowę.

OGLĄDAJ ODCINEK 10: http://b.abc7.pl/transmis...%20odcinek%2010

Czas trwania: 55 minut
Gatunek: Serial komediowy
Produkcja: Polska
Rok produkcji: 2014

O mnie się nie martw opisy odcinków serialu telemagazyn streszczenia superseriale
O mnie się nie martw stefan pawłowski facebook zdjęcia autograf bez rejestracji
O mnie się nie martw co sądzicie filmweb czy warto oglądać peb hatak
O mnie się nie martw se player całe odcinki o której powtórka gdzie program tv
O mnie się nie martw chomikuj torrent peb exsite hf 720p dobra jakość avi
O mnie się nie martw joanna kulig aktorka tvp2 gdzie jeszcze grała czy będzie 2 sezon

Odpowiedz do tematu