• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2015-10-01, 21:45   

Starrk napisał/a:
Szkieletową załogę
właśnie czytam, jestem po chyba 4 pierwszych. Fakt, zacne opowiastki.

Starrk, my chyba mamy po prostu z gruntu inne podejście do Kinga. Ja "To" uwielbiam pasjami.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2015-10-02, 20:12   

pisałem o tym kiedyś, więc pewnie się powtórzę, niemniej, ten krótki fragmencik "Dallas '63" zlokalizowany w Derry, Maine, miał w sobie taki ładunek podskórnego napięcia, lęku, czegoś niewypowiedzianego wiszącego w powietrzu i czającego się za rogiem czy u wylotu rury, "Tego" właśnie, że liczyłem na coś, co mię zmiecie proszę ja was z tzw. siedzenia. długaśne "To"-to i trochę mynczybulstwo po czasie stwierdzam. trochę, ale jednak.

inna sprawa, że ja Szczepka to tak wiecie, fajnie, że piszę i że dowcipny z niego koleś i ładną wkładkę do tribjutu dla Ramonesów napisał, ale ehe, no

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2015-10-02, 23:43   

Dallas w ogóle miodne, od samego początku do końcóweczki. Warto, warto, Martina - cegła bez dłużyzn, serio, serio!

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2015-10-03, 00:06   

Poległem na Dallas. Nie wiem czemu w sumie, sam koncept podróży w czasie przez tył sklepu, całkiem fajny ale... no nie wiem jakoś coś mnie odciągnęło. Pewnie dlatego, że to już był ten czas w którym totalnie straciłem zacięcie do książek.

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2015-10-04, 01:58   
   Polecający: Paulinaaa

Ex machina - byłem na premierze w kinie, ale dopiero dzisiaj po powtórnym obejrzeniu mogę stwierdzić, że film daje do myślenia.

Jako rasa dominująca nie spodziewamy się i nie zdajemy sobie sprawy z tego, że jakiś gatunek, albo sztuczna inteligencja będzie w stanie nas przyćmić. Ex machina pokazuje nam konsekwencje towarzyszące z nadaniem maszynom tożsamości. Transcendencja, którą większość lekceważy za to, że po prostu była słaba nie dostrzega tego co może nastąpić jeśli maszyny zaczną być świadome. Totalne podporządkowanie to zapewne pierwszy cel.

renia12 

Wysłany: 2016-03-17, 10:43   

Zajrzyjcie sobie do http://sklep-muzyczny.com...nstrumenty.html , gdzie można znaleźć ofertę instrumentów muzycznych. Bardzo fajny sklep, miła obsługa i atrakcyjne ceny. Z pewnością znajdziecie tutaj bogatą ofertę.

malaksiezniczka  

Wysłany: 2016-03-17, 11:27   

Ja ostatnio czytałam "Osobliwy dom pani Peregrine". A teraz mam drugą część tego - "Miasto cieni".

AstaLawista  

Wysłany: 2016-04-21, 21:55   

Hmmm widzę, że ciekawie się zapowiadają ;) a ja ostatnio trafiłam na tą: http://tylkorelaks.pl/32-...8379005208.html dopiero zaczęłam czytać, ale już mi ciężko się od niej oderwać ;)

MalinaEs  

Wysłany: 2016-06-20, 14:35   

Z oglądanych: wdziałam wreszcie oscarowy "Pokój", ale po tych wszystkich zachwytach za bardzo się nastawiłam, podobał mi się, ale nie jest to film genialny. Za to z książek mam teraz dobrą passę, co nie czytam, to wbija w fotel :) Jakiś czas temu mnie uwiódł "Szczygieł", a teraz jestem oczarowana "Małym życiem". Obie grubaśne, ale jak się zacznie, to trzeba skończyć. Jeśli lubicie historie toczace się przez lata, to obie wam się spodobają.

Mortek  

Wysłany: 2016-07-12, 14:46   

W ostatni weekend skończyłem czytać "Małe życie" - przez to, że książka jest duża, myśli sie o niej dużo w trakcie czytania, ale jak się skończy czytać, to nie bardzo wiadomo, co ze sobą zrobić - powinny być koła spotkań dla czytelników "Małego życia" - żeby móc pogadać o tym, że życie bywa niesprawiedliwe, ale też i o tym, że ma te lepsze strony, choć nie zawsze życie to proporcja 50/50 dobrych i złych rzeczy.

MalinaEs  

Wysłany: 2016-07-12, 16:31   

Mortek napisał/a:
W ostatni weekend skończyłem czytać "Małe życie" - przez to, że książka jest duża, myśli sie o niej dużo w trakcie czytania, ale jak się skończy czytać, to nie bardzo wiadomo, co ze sobą zrobić - powinny być koła spotkań dla czytelników "Małego życia" - żeby móc pogadać o tym, że życie bywa niesprawiedliwe, ale też i o tym, że ma te lepsze strony, choć nie zawsze życie to proporcja 50/50 dobrych i złych rzeczy.

O to ja bym się chętnie do takiego koła zapisała :) generalnie lubię jak książka jeszcze po przeczytaniu mnie przez jakiś czas "trzyma" :)

Mortek  

Wysłany: 2016-07-19, 13:10   

Tylko rzadko spotyka się takie książki. :)

renia12 

Wysłany: 2016-07-22, 13:40   

Ja ostatnio z rekomendacji http://kulturaslowa.pl/recenzje/ zabrałam się za Zaginioną dziewczynę- super książka, polecam każdemu, kto ma chwilkę wolnego czasu :)

dyt  

Wysłany: 2016-07-27, 19:09   

Dobrze wiedzieć, muszę ją zdobyć :) ja natomiast aktualnie czytam "Pani Nela z Saskiej Kępy" http://tylkorelaks.pl/535...8379005826.html która opisuje historię, opartą na prawdziwym życiorysie. Ta książka pozwoli nam bardzo szybko zaprzyjaźnić się z tytułową bohaterką i przeżyć z nią wiele niezwykłych chwil ;)

abineczka  

Wysłany: 2016-08-30, 14:10   

Obejrzłam dziwny - ale ciekawy film "Kongres" ;)

Odpowiedz do tematu