• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Kurczol  

Wysłany: 2006-02-01, 16:55   Ostatnio ogladane/ czytane
   Polecający: baba jaga ;P

Jest wiele tematow ale nie ma takiego wiec juz jest ^^

Chodzi o to zeby mozna bylo polecic lub odradzic film lub ksiazke ktora sie ostatnio czytalo. Nie trzeba wypisywac i ksiazki i filmu zeby napisac posta wystarczy jedna z powyzszych.

Tak wiec ja zaczne ;P

Narnia -- Dobre zdecydowanie, fajne efekty, dobra fabula, swietni aktorzy ;] o dziwo zaluje ze nie bylam na tym w kinie

Kroniki Ridika -- Jak Pitch Black to moj ulubiony film ... tak to .... :roll: nie no porazka ... ale przynajmniej "dobre dupy" meskie ;P wiec bylo na co popatrzec .. w skrocie w zyciu sie tak nie wynudzilam :spi:

harry potter i czara ognia -- dobry nawet bardzo ;P nie jestem jakas fanatyczka Harrego, wlasciwie to nie czytalam ani jednej ksiazki ;P i prawdopodobnie nie przeczytam .. fabula jak dla mnie nie jest az tak wciagajaca zeby po ksiazke siegac, ale w kazdym razie. Ten Harry byl bardzo smutny jak dla mnie ... w sumie po raz pierwszy ktos umarl ... tak na zawsze juz .. w poprzednich wskrzeszali ;P o ile nic nie poknocilam ^^

x-men2 - dobre, nie jakies rewelacyjne , ale dobre ;]

underworld evolution - KICHA!!!!!!!!!!!!!!! :spi: jedna dobra scena ^^ ;P ciesze sie ze nie poszlam na to do kina ;] a mialam isc bo jedynka jest jak dla mnie mega wyczesana ;] tez naciagana ale nie az tak jak 2 w sumie patrzac na koniec filmu nie zdziwie sie jak sie doczekamy 3 ;P

Na koniec zostawilam sobie Death to all supermodels -- dawno nie ogladalam tak gupiego filmu ... jest tak glupi ze az chwilami smieszny .. nadaje sie tylko do jednego ogladniecie przy drugim juz sie nie ma z czeg smiac ... w sumie przy pierwszym tez raczej malo ale zawsze ...

dziekuje za uwage ;P na razie tyle ;P

Orange  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2006-02-01, 19:06   
   Polecający: Epuls

To może ja.

FILMY:
Narnia - świetna muzyka. ale ogólnie baja. jakoś niespecjalnie trzyma w napięciu.

Tylko mnie kochaj - genialna gra małej Michaliny. film łatwy do przewidzenia, ale ujmujący. dobry na wypad ze znajomymi płci żeńskiej.

KSIĄŻKI:
Sklepik z marzeniami - jeżeli ktoś lubi Kinga, to poelcam, bo jest dobry. ciekawa fabuła i pomysł. polecam.

nowy Harry Potter - gorszy od poprzednich części. dla fanatyków.
a droga jest prosta, czy jest kręta droga

http://www.orangeblood.digart.pl

axss  

Wysłany: 2006-02-01, 21:26   
   Polecający: ktoś.

Orange napisał/a:
Tylko mnie kochaj - genialna gra małej Michaliny. film łatwy do przewidzenia, ale ujmujący. dobry na wypad ze znajomymi płci żeńskiej.

ejo, ja z kumplem byłem :D fakt, że po malutkiej wódeczce, ale zabawa była przednia. taki pełen spontan :D
Orange napisał/a:
nowy Harry Potter - gorszy od poprzednich części. dla fanatyków.

tak właściwie do przewidzenia. 5-ta część już była taka sobie. ale jak przerobię, to dopiero byndem oceniać :)
Kurczol napisał/a:
underworld evolution - KICHA!!!!!!!!!!!!!!! :spi: jedna dobra scena ^^ ;P

nom, jucha leje się hektolitrami i zero napięcia. sztampa i w ogóle. mi się podobała scena miłosna tylko, bo kate ładna. nie wiem, czy o to ci chodziło?

a samemu ostatnio przeczytałem "Portret Doriana Graya". powiem tylko tyle, że świetne, mimo, że w kanonie powieści XIX-to wiecznej ;] takie ku przestrodze.

w 2 tygodnie straciłem równo 14 dni.

Orange  

Wysłany: 2006-02-01, 22:04   

FILM
Harry Potter i czara ognia. - właśnie obejrzałam. przytłaczająca ciemność, dużo pominiętych szczegółów, większość poprzekręcana. a, szkoda gadać.

Sheldon  

Wysłany: 2006-02-02, 12:11   
   Polecający: www.google.pl

Książka: Depeche Mode Obnażeni. Jest to biografia tego zespołu, bardzo dobra książka dla fanów DM.

KonradK  

Wysłany: 2006-02-02, 19:29   
   Polecający: Google

FILMY:

Sekretne Okno,Za szybcy za wściekli

KSIĄŻKI:

Podręcznik kierowcy B

Niestety... nie mam czasu na oglądanie filmów i czytania książek, ale od czasu do czasu coś tam się obejży i przeczyta.

No ale fajne czy nie fajne byly ? Podziel sie wrazeniami :> :P /Kurczol

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2006-02-02, 22:25   

hmm. no więc tak:

książki:

Dan Brown - Kod Leonarda da Vinci - książka nagłośniona, rozreklamowana - i chyba słusznie, bo mnie osobiście bardzo się spodobała, pochłonęłam ją w 18 godzin czytając prawie bez przerwy (;

Jonathan Carroll - Kraina Chichów - przeczytana przeze mnie po raz kolejny, za każdym razem kocham ją od deski do deski, zawsze przeżywam ją od nowa, kochammmmm ;D

filmy:

Pojutrze - szczerze mówiąc mało ciekawy ;]

Piła - oglądana po raz drugi, podskoczyłam parę razy, a moja mama sikała ze strachu :lol:

Krecik  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2006-02-02, 22:37   
   Polecający: 'Znaczenie imion' ;)

Książki:
Władca Pierścieni- o Boże!!! :lol: ponad dwa lata mi zajęło przeczytanie tego XD co gorsza- podobało mi się... no ale... nie dla umysłów ścisłych ^^"

Filmy:
Love Actually- film na każdą porę dnia i roku, na każdy nastrój :)
Stary, gdzie moja bryka?- em... no... jak ktoś ma ochotę na Nicnierobienie i odetchnięcie parującego mógzu... tak głupi, ze aż fajny XD
Kamienica- wg mnie- zwykły kryminał z marnym wątkiem psychologicznym próbującym robić za film "dobry"... jedynie zakończenie było dośc fajne

Orange  

Wysłany: 2006-02-02, 23:56   

Krecik napisał/a:
Love Actually- film na każdą porę dnia i roku, na każdy nastrój

Oglądałam wczoraj z koleżanką. ;) Juz chyba 4 raz. Uwielbiam niektóre momenty, więc cofam, cofam i cofam. :P [szczególnie piosenkę wykonywana przez tą małą. i jak jeden z panów szanownych staje jako 'kolędnik' pod drzwiami swej pechowej wybranki i przekłada te kartony z napisami. i ślub na początku. ah, ogólnie śliczny film.]

martinka_666 napisał/a:
Dan Brown - Kod Leonarda da Vinci

Czytałam. Też mnie wciągnęło. Ale jakby nie patrzeć, strasznie pozmyślane. ;)

I przypomniało mi się, dlaczego warto obejrzeć 'Tylko mnie kochaj'. Dla tego:
-przecież lubisz musli.
-nie, gdy tęsknię...

:love:

Sheldon  

Wysłany: 2006-02-03, 11:48   Piła 2
   Polecający: www.google.pl

Wczoraj widzialem Pile 2 i musze przyznac, ze film bardziej mi sie podobal od pierwszej czesci. Byl nawet ciekawy. Widzial go ktos z was ?

anula  

Wysłany: 2006-02-03, 12:52   

Ja nie widzialam,ale chce zobaczyc. Ostatnio widzialam "Tylko mnie kochaj", "Szosty zmysl" i "Mordercze sniegi" -fajne filmy.
A ksiazka to "Tam gdzie spadaja anioly" Doroty Terakowskiej i "Pan Tadeusz" Mickiewicza...(do szkoly)

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2006-02-03, 15:24   

anula napisał/a:
Tam gdzie spadaja anioly" Doroty Terakowskiej

BOSKA książka.!
anula napisał/a:
"Pan Tadeusz" Mickiewicza...(do szkoly)

czytałam fragmentami. blah..
anula napisał/a:
"Szosty zmysl"

też jeden z ulubionych ;]

fazi  

Wysłany: 2006-02-07, 11:20   

Girl, interrupted (Przerwana Lekcja Muzyki)
Świetny genialny poruszający film psychologiczny? a może dramat po prostu. Tak czy innaczej Winnona Ryder i Angelina Jolie stanowią mistrzoswski duet + Whoopie Goldberg jako sympatyczna przyprawa do średnio wesołej historii dziewczyny z zaburzeniami osobowości trafiającej do psychiatryka. Polecam obczaić.

Termianal
Coś niesamowitego. Tom Hanks przeszedł tutaj samego siebie, jako przybysz z odległego kraju, którego nazwy już nawet nie moge sobie przypomnieć (btw mniej więcej takiego kraju dla amerykańców jak i Polska...), w skutek zawieszenia wizy i wojny w kraju jest zmuszony oczekiwać na zmianę sytuacji na lotnisku. Co się dzieje przez ten czas to opowiada właśnie ten film, a jest o czym opowiadać. Reżyseria Steven Spielberg i to w połączeniu z Hanksem powinno już wystarczyć jako rekomendacja, ale dostajemy jeszcze na osłodę Cathrine Zeta-Jones. Lekka i przyjemna komedia, zdecydowanie nie kolejny film dla kretynów.

The Ring 2 Krąg 2
Dobry film. Nieuczesana blada dziewczynka ze studni powraca - straszy, zastanawia, straszy. Troche taki odgrzewany kotlet ale może być.

Ocean's Twelve: Dogrywka
Dobry film komedia-sensacja. Troche przekombinowany i normalnie byłby zwyczajnie przeciętny bo 10zwrotów akcji na minutę to jednak troszki za dużo, ale obsada sprawia że warto spędzić te dwie godziny przed ekranem.

Jahman  

Wysłany: 2006-02-07, 11:50   

"Pamiętnik narkomanki" mi sie podobał bardzo :P
"Hera, moja miłość" też :P
"Mistycy i narkomani" najbardziej :P
i oczywiśćie "kod leonarda na vinci" :D
a jeśli chodzi o filmy to:
"dzień świra" , "requiem for a dream" , "skazany na bluesa" chwilowo zapomniałem co mi sie jeszcze podobało :P

"chłopaki nie płaczą" :mrgreen:.. -martina ;P

axss  

Wysłany: 2006-02-07, 20:56   
   Polecający: ktoś.

fazi napisał/a:
którego nazwy już nawet nie moge sobie przypomnieć (btw mniej więcej takiego kraju dla amerykańców jak

to była "krahkozha" nom. krakozja po polskiemu :D a film fajny, fajny :D
Jahman napisał/a:
"dzień świra" ,

boski, boski, boski.

a ja teraz się zachwycam najgłupsiejszą komedią roku 2004 - ali g indahouse. restepc.

w 2 tygodnie straciłem równo 14 dni.

Odpowiedz do tematu