• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ptaq
2006-09-07, 19:31
Autor Wiadomość

Warrior  

Wysłany: 2006-09-07, 19:27   Chcę założyć forum...

I mam do Was pytanie ;) Otóż for założyłem już około 15, mimo dobrej reklamy-padły. Zastanawiam się, czy nie jest to wina tematyki forum?
Jeżeli tak to chciałem Was prosić o małą pomoc w rzuceniu jakiegoś dobrego tematu :)
For ogólnotematycznych jest pińcet tysioncóf więc ich się nie opłaca zakładać.
Proszę pomóżcie :padam: ;)

Ptaq  

Tytuł: Test

Wysłany: 2006-09-07, 19:33   
   Polecający: Ptaq

Tu nie chodzi o tematyke tylko o to na czym sie znasz, co Cie kreci - bo jak liczysz ze od razu bedzie pelno ludzi piszacych o powiedzmy roślinności gorskiej to pewnie mozesz sie rozczarowac - to o czym chcesz miec forum musi Cie interesowac. Inne wyjscie to dowolny temat ale potrzebowal bys srodkow finansowych na reklame oplacenie fachowcow itp. ale pewnie o to Ci nie chodzi.

Pozatym proponuje zrobic jakas strone tematyczna i ew. pod nią zrobic stronę ;)

zofia_g  

Wysłany: 2007-05-11, 20:23   

hmm nie no wiesz biorąc pod uwagę dzisiejsze mozliwości i łatwość założenia swojego forum .. większkość for bez większej reklamy i właśnie DOBREJ TEMTYKI nie ma szans przetrwać w sieci ... Dokładniej wiesz .. jeżeli masz wolne jakies 100 zł na dobry hosting rocznie i troche wolnego czasu, to można się bawić w foum dla 100 userów :) Ale to pewnie nie to ...

HeadShot  

Wysłany: 2007-05-11, 20:25   

Ptaq napisał/a:
Tu nie chodzi o tematyke tylko o to na czym sie znasz, co Cie kreci - bo jak liczysz ze od razu bedzie pelno ludzi piszacych o powiedzmy roślinności gorskiej to pewnie mozesz sie rozczarowac - to o czym chcesz miec forum musi Cie interesowac. Inne wyjscie to dowolny temat ale potrzebowal bys srodkow finansowych na reklame oplacenie fachowcow itp. ale pewnie o to Ci nie chodzi.

Pozatym proponuje zrobic jakas strone tematyczna i ew. pod nią zrobic stronę ;)

Mądrze mówi, polejcie mu xD Sam tworzylem kiedys kilka for i nic z tego nie wyszlo, ale to co napisał Ptaq to szczera prawda i tak naprawde podstawa :)

Szukam Rebaten. Znasz ją ? Daj mi znać.
www: https://www.getinfleet.pl...ng-zwrotny.html

zofia_g  

Wysłany: 2007-05-11, 20:28   

No wiesz .. jest inne opcja tego .. jeżeli koles zakłada forum wyłącznie dla zarobku .. :P Wtedy tematyka raczej nie musi go interesować, o ile wie co i jak zrobić aby to forum samo żyło swoim życiem :)

Ptaq  

Tytuł: Test

Wysłany: 2007-05-12, 23:51   
   Polecający: Ptaq

No ale by zylo wlasnym zyciem a gdy sama nie nie znasz to chcac nie chcac musisz kogos zatrudnić.

Ja mam z 2-3 fora niewypały... tzn. sie stoja sobie w sieci, nawet sa dosc wypromowane ale i tak nikt tam nie pisze, bo nie ma tej podstawowej kadry.. ktora moze kiedys 'zakupie'.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2007-05-13, 13:10   

ale za to, Ptaq, masz TO forum, które jest jednym z największych i najlepszych ; )
i tu jest twój sukces i pytania od mniej wykwalifikowanych adminów for, którzy chcieliby być tacy jak ty xD

omin 

Wysłany: 2007-09-18, 17:36   

Witam,

Moje pytanie dotyczy również for więc podłącze się pod ten temat. Czy sa jakieś gotowce do takich for jak ma ta strona wiadomości. Tam właściwie są komentarze tlyko ja bym chciał cały system forum coś w ten deseń.

nie^znajomy  

Wysłany: 2007-09-18, 17:59   

mi sie wydaje zez to nie zalezy od tematu tylko od czasu. Potrzeba mnóstwo czasu zeby to forum miało wiele użytkowników
powodzenia

maximus 

Wysłany: 2007-10-25, 14:14   

omin napisał/a:
Witam,

Moje pytanie dotyczy również for więc podłącze się pod ten temat. Czy sa jakieś gotowce do takich for jak ma ta strona wiadomości. Tam właściwie są komentarze tlyko ja bym chciał cały system forum coś w ten deseń.

Mam nadzieję ,że zostaniesz szybko zbanowany za takie błędy :chytry: .
Polecam php Przemo - zakładałem już coś ,ale na Phorumie ,i na razie nikogo poza mną nie ma :zawstydzony: .
Jeśli ktoś chce porozmawiać na moim forum to daję linka w podpisie (bo tylko tam można reklamować :zdziwko: ).

Odpowiedz do tematu