• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Sol
2011-07-05, 15:44
Autor Wiadomość

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2014-01-27, 01:16   

Ptaq wie jak zwiekszyć liczbę odwiedzin wrzucając nas do gimbusiarkiego podręcznika.

macieks43 

Wysłany: 2014-01-27, 10:12   Re: Jak skutecznie zwiększyć liczbę odwiedzin na stronie?

lucjam napisał/a:
Witam, zacząłem reklamę swojej firmy w necie, od umieszczania swoich ofert na stronach z ogłoszeniami, ale wydaje mi się że mógłbym zrobić coś więcej, jakie jeszcze sposoby znacie żeby skuteczniej zwiększył się ruch i ilość odwiedzin na stronie?

Tak, jak poprzednicy wspomnieli - wykorzystaj ogromną siłę Social Media (Facebook, Twitter, Google Plus, ale i NK jest dobre) do tego możesz zainteresować się marketingiem szeptanym.

mineiro99  

Wysłany: 2014-01-28, 09:22   

ale co dokładnie chcesz zareklamować?

Godee  

Wysłany: 2014-01-29, 12:50   

może zainwestuj w reklamę adwords albo na facebooku, koszta szybko się zwrócą

ever123 

Wysłany: 2014-02-01, 12:12   

Dobrze wypozycjonowana strona zawsze będzie przynosiła nam cenny ruch na naszą stronę.

ewelina546 

Wysłany: 2014-03-16, 21:23   

Uważam,że bez dobrego marketingu internetowego firma nie jest w stanie przebić się na rynku. Dlatego postanowiłam skorzystać z usług firmy Panet ,która jest bardzo profesjonalna i rzetelna. Zajmuje się pozycjonowaniem oraz optymalizowaniem stron internetowych. Jestem bardzo zadowolona z efektów naszej współpracy.

memo 

Wysłany: 2014-03-21, 15:38   

Witajcie , jak najlepiej wypromować stronę na facebooku ? Gdzie ogłaszać , pisać żeby lajkowali i interesowali się stroną ?

Ada2  

Wysłany: 2014-07-22, 21:07   

Chyba bedziesz musiał skupić się na pozycjonowaniu. Im Twoja strona wyżej w wyszukiwarce tym więcej osób ją odwiedzi. A z takich lepszych firm to chyba na twoim miejscu skorzystałabym z pomocy firmy Ditum, czytałam ze są bardzo skuteczni jeśli chodzi o pozycjonowanie. Masz tu ich namiary http://www-pozycjonowanie.eu/pozycjonowanie.html , mozesz sie zawsze z nimi skontaktować i jakos dogadać.

mariuszm 

Wysłany: 2014-10-30, 13:28   

Nie sądzicie,że warto jest jeszcze spróbować zatrzymać na dłużej odwiedzającego naszą stronę internetową? Powinna być przejrzysta i atrakcyjna tak aby klient chętnie zapoznał się z treścią.
Może warto byłoby zainwestować w filmik? Tutaj na przykład: http://animates.pl/ można zapoznać się z pomysłem na krótkie 60 sekundowe filmiki, które w prosty sposób powinny pokazać co mamy aktualnie do zaoferowania. Dzięki temu strona jest o wiele ciekawsza ( na pewno bardziej niż zbita ściana tekstu, której nikomu nie chce się czytać).

mezon 

Wysłany: 2015-10-13, 06:20   

Ewentualnie reklama adwords. Jest to rozwiązanie płatne ale często daje bardzo dobre efekty. Na stronie jest sensowny kurs:
http://strefakursow.pl/ku...ie_w_sieci.html - można sobie poczytać mniej więcej. Nie jest drogi a przekazuje wszystkie poważne rzeczy.

Odpowiedz do tematu