• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ptaq
2006-03-21, 01:11
Autor Wiadomość

proks  

Wysłany: 2005-08-01, 10:32   redaktorzy dmoz

Czy redaktorem w dmozie może (powinien) zostać ktoś, kto w danej katergorii ma żywotny interes, bo ma tam umiejscowioną własną stronę?
Nie mam 100% pewności, ale 95% owszem, że znajduję się w takiej sytuacji.
Wysłałem prośbę o zmianę opisu, starałem się dobrze umotywować i echo.
Spełnienie mojej prośby na pewno nie leży w prywatnym interesie redaktora (jeżeli dobrze przypuszczam).
Myślę też, że prędzej czy później osoba o której piszę trafi tutaj, bo jest bardzo aktywna, mam nadzieję, że nie usunie całkowicie mojego wpisu :? , bez zmian o które prosiłem i tak sobie jakoś poradzę.

Ptaq  

Tytuł: Test

Wysłany: 2005-08-01, 17:41   
   Polecający: Ptaq

Cytat:
Prosimy o podanie w Twoim wniosku 3 przykładowych URL-i (adresów stron internetowych), które zamierzasz dodać do wybranej przez Ciebie kategorii.

Podając 3 przykładowe URL-e (adresy stron) w Twoim wniosku pokazujesz nam
czy rozumiesz, jakiego rodzaju strony umieszczamy w tej kategorii.
Twoja umiejętność wyszukiwania wartościowych stron, oraz
Twoja umiejętność tworzenia dobrych i wartościowych opisów.

Z tego co pisze to trzeba dodac 3 strony :shock: . A kolejny pkt. mowi tylko o dodaniu fikcyjnym by spr. twoje umiejetnosci pisania wpisów. Ale nasuwa sie pytanie czemu raz mielibysmy mieli dodac fikcyjnie a raz naprawde :roll:

Co do braku odpowiedzi na twoją prozbe to mam pytanko ile juz na to czekasz? Moze po prostu maja tak duzo roboty ze jeszcze tego nie zrobili. Ale jeśli to jest rzeczywiście na złość robione przez redaktora dmoz i wiesz ktory to jest mozesz napisać o tym do innych redaktorów, jego przelozonych.
Cytat:
Bardzo się staramy, by ODP było rzetelnym i bezstronnym zasobem dla uzytkowników sieci. W żadnym wypadku ODP nie może służyć do ogłaszania lub niezasłużonej promocji stron. Redaktorzy zainteresowani głównie promocją swoich własnych stron lub stron swoich klientów oraz/lub dyskryminowaniem stron konkurentów przez odpowiednie manipulowanie wpisami są pozbawiani prawa do redagowania bez wcześniejszego ostrzeżenia.

Troche dziwi mnie to ze z zalorzenia sobie zycie utrudniaja załozyciele DMOZ bo wiadomo ze kazdy redaktor ktory ma strone/strony w wlasnej kategori bedzie glownie o nie dbal :roll:

proks  

Wysłany: 2005-08-02, 09:49   

Cytat:
ile juz na to czekasz?

A wiesz, że nawet nie wiem dokładnie. List napisałem jak przypuszczam ok 3-4 tygodni temu, ale bez większej nadziei na jakąkolwiek reakcję, także nie uznałem tego za istotne i warte pamiętania. Jakieś mam dziwne przeczucie, że nie doczekam się odpowiedzi.

Ptaq napisał/a:
Redaktorzy zainteresowani głównie promocją swoich własnych stron lub stron swoich klientów oraz/lub dyskryminowaniem stron konkurentów przez odpowiednie manipulowanie wpisami są pozbawiani prawa do redagowania bez wcześniejszego ostrzeżenia.

Ha! ale żeby postawić oskarżenie musiałbym mieć pewność, a tej nigdy nie będę miał (bo nie chce mi się dociekać). To raz, dwa chyba nie warto bawić się w policjanta, bo w imię czego? Żeby oddać sprawiedliwość wpis osoby o której mówię nie jest w żaden sposób wyróżniony, jest oczywiście w kategorii, ale w równym szeregu z innymi.

Poza tym tak jak jest teraz może mi nioeoczekiwanie przynieść korzyści, bo co prawda mam anchor inny niż bym chciał, ale dzięki licznym kopiom dmoza mam szansę na urozmaicenie anchora i nie muszę się tym zbytnio przejmować :wink:

p.s. da się wyłączyć tą żaróweczkę przy temacie, bo ją chyba niechcący wstawiłem
pzdr

Ptaq  

Tytuł: Test

Wysłany: 2005-08-02, 12:07   
   Polecający: Ptaq

proks napisał/a:
p.s. da się wyłączyć tą żaróweczkę przy temacie, bo ją chyba niechcący wstawiłem

Jasne wystarczy ze wejdziesz w edycje pierwszego posta (tematu) i tam mozesz go dowolnie modyfikowac, wlacznie z obrazkami przy temacie i samym jego tytule

Odpowiedz do tematu