• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Lola
2007-07-31, 11:24
Autor Wiadomość

kamilel 

Wysłany: 2007-06-11, 20:13   strona od zera

hej,
przymierzam się właśnie do założenia serwisu internetowego poświęconego muzyce. ma ktoś z Was doświadczenia w tworzeniu własnej strony? ludzi, którzy zadbają o treść już mam, tylko potrzebuję jakiegoś dobrego szablonu. słyszałem, że najlepszy jest yoomle, podobno ma w sobie statystyki nawet? a to przyda mi się raczej bardzo...

HeadShot  

Wysłany: 2007-06-12, 16:06   

Albo naucz sie html, css, js i php aby miec wszystkie bajery, albo zainstaluj PHP-Fusion, PHP-Nuke lub inny system portalowy ;) Wazne jednak abys mial serwer z baza danych i obsluga php ;)

Szukam Rebaten. Znasz ją ? Daj mi znać.

ezaris 

Wysłany: 2007-06-12, 16:24   

Polecam PHP-Fusion bardzo miły w obsłudze :) Moja stronka wygląda tak i jest własnie na tym : www.lzl.yoyo.pl

Phoenix 

Wysłany: 2007-06-15, 18:21   Re: strona od zera

kamilel napisał/a:
słyszałem, że najlepszy jest yoomle, podobno ma w sobie statystyki nawet? a to przyda mi się raczej bardzo...

Pisze się Joomla, http://www.google.pl/sear...ogle&lr=lang_pl , to podobne do php-fusion. Trzeba mieć serwer z obsługą php i bazą danych mysql - jak wspomniano wyżej.

ezaris 

Wysłany: 2007-06-16, 13:07   

yoyo.pl wystarczy.

adrian 

Wysłany: 2007-07-26, 18:45   

chce zalozyc strone na yoyo ale nie wiem gdzie jest tam panel administracyjny .pomocy!!! :znudzony:

Grzegorz  

Wysłany: 2007-07-26, 21:57   
   Polecający: google.pl

Jeżeli już jesteś na stronie www.yoyo.pl, to po pierwsze zaloguj się na niej lub załóż konto, jeżeli go nie posiadasz. Zaraz po zalogowaniu zostaniesz przerzucony do panelu administracyjnego, gdzie wybierz opcję: "moje strony". Jeżeli jednak z jakiegoś powodu nie wejdziesz po zalogowaniu do panelu, to w prawym górnym rogu strony jest link "Centrum zarządzania". To jest link do panelu

Aha, jeszcze jedno, link do zakładania konta też jest w górnym prawym rogu.

kokoss 

Wysłany: 2007-07-28, 17:00   

Najlepsze servery na ovh.org w ramach 60free. server 60MB bez limitow i reklam za darmo...

pracowity  

Tytuł: Zabili go i ...

Wysłany: 2012-01-20, 09:04   

Reklamy można poblokować, więc (dla mnie) nie ma różnicy czy są reklamy czy nie.
@Topic, darmowy hosting to raczej cba.pl, kursów html jest w sieci od groma, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

prolog  

Wysłany: 2013-03-22, 15:54   

Powinieneś skontaktować się z jakąś firmą, która zajmuje się tworzeniem stron www, jeśli sam nie wiesz, jak się do tego zabrać :)

Odpowiedz do tematu