• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ptaq
2006-03-21, 01:12
Autor Wiadomość

Wower  

Wysłany: 2010-11-07, 12:11   

Korzystałem przez długi czas z webd.pl

Teraz skorzystałem z darmowej opcji na 2 lata w 1and1.pl
Jak na razie jestem zadowolony więc pewnie chętnie przedłużę płatnie gdy skończy się darmowy okres.

Kaluza 

Wysłany: 2011-01-02, 14:34   

1and1.pl nie polecam. Radzę przeczytać całą umowę bo nic w życiu nie ma za darmo. Niby po dwóch latach umowa wygasa tylko czemu ludzie nie mogą się od nich uwolnić ?

Ja korzystam z BrandWeb.pl. Miła i profesjonalna obsługa. Odkąd korzystam ani razu nie mieli awarii. Uptime na wysokim poziomie 99,9%. Ceny mają bardzo atrakcyjne szczególnie płatność SMS. Pakiet SMS który ma 100 MB powierzchni dyskowej i 50 GB transferu masz za 2 zł miesięcznie czyli taniej niż w proserwer.pl. W dodatku masz więcej transferu i dodatków bezpłatnych. Jednym słowem polecam BrandWeb.pl

Wower  

Wysłany: 2011-01-22, 22:59   

Interesujące. Pojawia się nowa osoba i pisze przez 20 dni tylko jeden post? Post, w którym oczernia jeden hosting po czym strzela piękną reklamę innego? Urocze...

W każdym razie ja z 1and1 żadnych problemów nie zauważyłem i przynajmniej wiem, że mam do czynienia z markowym hostingiem dostępnym od dłuższego czasu za granicą. Z tego co mi się wydaje, to ta dwu letnia promocja wynikała z wejścia na polski rynek. Mogę się jednak mylić.

newCreative  

Wysłany: 2011-01-27, 22:30   

Polecam Linuxpl, jeden z najlepszych płatnych hostingów. Ceny nie odstraszają a jakością usługi napewno na taki wydatek zasługuje. Do tego kilka planów taryfowych więc myślę że hosting wart uwagi.

kickass  

Wysłany: 2011-05-24, 09:00   

Ja już od kilku lat korzystam z hostit.pl i muszę powiedzieć, że jak na tą cenę to rewelacja.

myszoskocz 

Wysłany: 2012-08-08, 11:06   

Widziałem, że ktoś założył temat, z podonym probleme jak moim, czyli gdzie hosting nabyć. Ale go zamknięto i przekierowano tutaj.

Nie wiem, czy administratorka, zna się na rzeczy, ale informacje to ja tutaj sprzed roku widzę. No nic, czuje się jakbym odkopywał dinozaura.

Zatem, przechodząc do meritum, widziałem 2hi.pl na grouponie, cenowo wychodzi mega tanio za hosting, ale chciałbym się dowiedzieć czy ta firma w ogole jest ok?

dr.plama  

Wysłany: 2013-06-14, 16:30   

Dobry stosunek jakość / cena widziałem w Altblue i Group5. W tej pierwszej firmie są dosyć tanie konta hostingowe, a w Group5 dają hosting bez limitów pojemności i transferu.

Odpowiedz do tematu