• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

ZoltaKredka  

Wysłany: 2008-08-14, 01:58   Re: Co oznaczają dla Was słowa "Kocham Cię"??

czarna napisał/a:
Czy powiedzieliście juz kiedyś komuś te dwa magiczne słowa?? Załujecie czy myslicie że to był dobry wybór?? Ile czasu potzebujecie by móc obdarzyc drugą osobę taką "prawdziwa" miłością??

Nie powiedzialam i narazie nie zamierzam mowic.
Nie wiem ile ale napewno duzo.
Jestem osoba bardzo nieufna a zeby obdarzyc kogos "prawdziwa" miloscia trzeba mu jednak ufac.
A tak poza tym to nie wierze w milosc.

ketoprom  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Liryczna Pyta

Wysłany: 2008-08-19, 01:05   

czarna napisał/a:
Czy powiedzieliście juz kiedyś komuś te dwa magiczne słowa?? Załujecie czy myslicie że to był dobry wybór??

dla mnie słowa: Kocham Cię, oznaczają Miłość, różnie pojmowaną.

Wypowiadam je w stosunku do:
-Rodziców, stworzycieli mych, za to, że dali mi życie i obdarzyli Miłością i opieką przez te (łojezu!) 18 lat mego żywota.
-Przyjaciół. Tych prawdziwych, szczerych, otwartych, w których mogę szukać oparcia w ciężkich chwilach i sama mogę poczuć się potrzebna, pomagając im.
-mojej Drugiej Połówce, SoulBoy'owi, człowiekowi, przed którym nie boję się otworzyć, wiem, że mnie nigdy nie zrani, czuję się przy nim bosko i darzę go wyjątkowymi uczuciami.
-i również moim Psinkom i Gryzoniowi, bo wierzę, że i one Kochają mnie bezgranicznie, nie oczekując niczego w zamian (no możę kiełbaskę czy rodzynka od czasu do czasu :P )

Tych wyborów nigdy nie będę żałować.

Cytat:
Ile czasu potzebujecie by móc obdarzyc drugą osobę taką "prawdziwa" miłością??

Miłości nie można odmierzać czasem, ilością spotkań czy czymkolwiek innym. Nie da się jej zmierzyć. Czy jest prawdziwa? Poczujesz to. I nie powiedziane kiedy, gdzie ani do kogo (a może nie będzie to jedna osoba?).

A tak poza tym, to bezwstydnie powiem, że Kocham ludzi, świetnie czuję się w ich towarzystwie i straaaasznie szybko się przywiązuję :P

Deszcz mnie moczy, w pysku sucho,
Robota mnie nudzi.!
Van Gogh też miał jedno ucho,
A wyszedł na ludzi.!

matrans 

Wysłany: 2008-09-11, 14:32   

przyznam szczerze ze ostatnio mało uzywam tego słowa w stosunku do meza czesto do córki mojego aniołka jak bylismy para młodych było inaczej czesciej to słowo wystepowało chodz dzis mamy po 30 lat jednak maz mówi ze w czynach ,gestach okazuje ze kocha po co ciagle mówic skoro dana osoba dobrze wie o tym ze jest kochana

elcia90  

Wysłany: 2008-09-20, 21:37   

Fantasmagoria napisał/a:
Kocham Cię do partnera należy powiedzieć w odpowiedznim czasie.. nie za wcześnie, bo wtedy słowa stracą tą wrtość... a później, gdy poczujemy ze to jednak terez jest 'ten moment' bedzie za późno.. spaliliśmy... ;)

zgadam sie :)

Kocham powiedzialam dopiero, gdy sie upewniłam, ze to jest TO. i jak narazie nie zaluje :)

WAJSU47 

Wysłany: 2010-07-08, 09:30   

Co mam zrobić nie wiem jak bowiecjeć kocham cie :(

Madleine  

Wysłany: 2010-07-08, 10:46   

"Kocham Cię" można powiedzieć osobie, którą się zna jak siebie samego, której się bezgranicznie ufa i którą się toleruje taką jaką jest i to właśnie dotyczy rodziny ale takżę drugiej połówki i przyjaciół. Nie można kogoś kochać nie znając go i nie do końca mu ufając.
"Magda wchodzi, ale bez Irka. Wygląda tak, jak gdyby coś się stało, jak gdyby rozsypała się na czynniki pierwsze, włosy gdzie indziej, torebka gdzie indziej, kiecka na lewo, kolczyki na prawo. Rajstopy całe w błocie na lewo."

Żelkii^^  

Wysłany: 2010-07-08, 13:50   

Dla mnie slowa "Kocham cie" oznaczaja wiecej niz slowa "lubie cie". Kochamy wtedy, kiedy nie wiemy dlaczego.

Alt mi nie dziala. ;/
Pa tatatatatataj...

anusiaSc  

Wysłany: 2010-07-10, 10:38   

"Kocham Cię" to słowa najważniejsze, ale nie mozna ich mówić tak poprostu rzucać ich na wiatr, miłość to coś pięknego i trzeba ją pielegnować. "Kocham Cię" można powiedzieć jeśli się naprawde coś czuje

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2010-07-13, 23:47   

ketoprom napisał/a:
Miłości nie można odmierzać czasem, ilością spotkań czy czymkolwiek innym. Nie da się jej zmierzyć. Czy jest prawdziwa? Poczujesz to. I nie powiedziane kiedy, gdzie ani do kogo (a może nie będzie to jedna osoba?).
Tró.

Sama wypowiadam te słowa dokładnie w chwili, w której po prostu do mnie przychodzą. Gdy pojawia się ta nieodparta chęć powiedzenia ich właśnie tej osobie, w tym własnie momencie. Pojawiają się same, jako zupełnie naturalne i niewymuszone, dlatego też zawsze wypowiadam je szczerze. Jeszcze ani razu nie żałowałam ofiarowania ich komuś ; )

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Pocahontas0142  

Wysłany: 2010-07-16, 15:25   

"Kocham Cię" - według mnie jest to bardzo mocne wyznanie. Uważam, że lepiej z tymi słowami zaczekać do momentu kiedy już naprawdę utwierdzimy się w tym uczuciu. Myślę, że zanim wyznamy miłość drugiej osobie, powinniśmy sami sobie postawić najpierw kilka istotnych pytań.. Czy mi naprawdę na tym człowieku zależy? Czy jego dobro jest ważniejsze niż moje własne? Czy ja chcę z tą osobą spędzać swój czas, dzielić z nią radości i smutki?

Powinniśmy to dobrze przemyśleć. Bo jak już powiedziałam na początku, są to mocne słowa. A kiedy to wyznanie jest takie naprawdę szczere, wtedy niesie ze sobą prawdziwą radość i piękno.

Niestety, ludzie często mylą zakochanie z miłością. Bo zakochanie to jest jakby pierwszy stopień, i ono może przeobrazić się dopiero w prawdziwą miłość, ale też często po prostu mija.. A wypowiedzianych słów już nie da się cofnąć. Potem może być tylko żal wobec drugiej osoby: "Przecież mówiłaś/eś że mnie kochasz, a teraz koniec...?"

Tifi 

Wysłany: 2010-07-17, 13:36   

Ja kochałam dwa razy, tylko jedna osoba wie, że ją kocham. Niestety nawet miesiąc nie byliśmy razem ... ciągłe kłótnie. ;(
Nie żałuje, że powiedziałam. On zrobił, to pierwszy...
Moim zdaniem, zeby kogoś pokochac trzeba bardzo dużo czasu ..;)

Raisins 

Wysłany: 2010-07-24, 19:18   

Pewnie, że powiedziałam. Powiedziałam i nie żałuję, ani trochę nie żałuję. Czuję, że znalazłam miłość mojego życia :)

Odpowiedz do tematu