• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

MissIndependent  

Wysłany: 2007-08-13, 10:42   

panna-nielegalna napisał/a:
..a ze facet nierozgarniety to zadna nowosc :D

a mimo wszystko czasem mam ochotę mu dokopać.... :krzeslem: ostatnio powiedziałam: "milcz jak do mnie mówisz!" ;)

czesiek667  

Wysłany: 2007-08-13, 12:39   

kiedy pierwszy raz zobatrzyłem moją obecna dziewczyne myślałem ze nie mam szans ale teraz po 5 miesiącach bucia razem jestem innym czlowiekiem. to Ona nauczyła mnie co to miłość

Beatrix21  

Wysłany: 2007-08-13, 13:34   

Mój ostatni zwązek nauczył mnie nienawiści do samej siebie i utwierdził w przekonaniu że nie można się poddawać takim uczuciom jak miłość. Nie można wierzyć w czułe słówka, nie można mieć klapek na oczach i karmić się samą miłością,której wszystkie wady i tak wyjdą na jaw. Nie można poświecać się dla chwilowego uniesienia a potem cierpieć przez pół roku, przez rok ... Wiadomo że samotność nie jest lepsza, ale można mieć pewność że będąc samotnym nikt nie będzie Cię okłamywał mówiąc : kocham Cię a potem zachowując się jakby te słowa nie miały żadnego znaczenia.
Miłość ? phiiii 1000000000000 razy się zastanowię zanim powiem komuś te słowa i pozwolę się kochać ....

Isiacek  

Wysłany: 2007-08-13, 21:44   

Owszem...zmienił mnie związek. Stałam się rozwazniejsza, dojrzałam... Bardziej,lepiej rozumiem niektóre sprawy. Stałam się wyrozumialsza..dla swojego partnera. Jestem zadowolona:) Uwierzyłam w miłość..

panna-nielegalna  

Wysłany: 2007-08-14, 00:00   
   Polecający: dzieki sobie! xD

MissIndependent napisał/a:
a mimo wszystko czasem mam ochotę mu dokopać.... :krzeslem: ostatnio powiedziałam: "milcz jak do mnie mówisz!" ;)
hehehehe :D moim nawykiem stalo sie ostatnio dogryzanie facetom :D czasami trzeba ich troche "doszlifowac" tym bardziej jesli nie potrafia sie zachowac :kijemgo: :wstyd:

ayllia  

Wysłany: 2007-08-17, 19:28   

Jeden związek nauczył mnie pewności siebie i tego że jak się chce to można zachowywać się egoistycznie. NAuczył mnie jak nie mieć zobowiązań względem drugiej osoby...to trwało jakiś czas...

Obecny mój związek nauczył mnie oddania dla drugiej osoby, pokory, cierpliwości. A chłopak wyrobił we mnie sztukę opanowania. Wcześniej byłam nerwuskiem, krzykliwym nerwuskiem... teraz jestem bardziej spokojna, potrafię sprzeczać się z kimś nie podnosząc głosu. Czasami jeszcze mi to nie wychodzi ale się staram:) A najważniejszą rzeczą jaką mnie mój chłopak obecny nauczył, jest miłość, nauczył mnie co to naprawdę znaczy kochać:)

apawel  

Wysłany: 2007-08-19, 16:10   
   Polecający: google it!

hej hej!

moja pierwsza dziewczyna nauczyla mnie jak sie przytulac i calowac.
druga dziewczyna nauczyla mnie jak piescic.
trzecia dziewczyna nauczyla mnie co to jest seks.
czwarta dziewczyna nauczyla mnie jak kochac i rozmawiac.
a pozniej to stwierdzilem, ze czemu by nie sprobowac dac fajnym kobietkom tego wszystkiego razem :hyhy:

donia7zur 

Wysłany: 2007-08-19, 22:58   

Nie wiem bo nigdy nie miałam chłopaka... i nie śpieszy mi się aż tak bardzo... To nie dla mnie. :/

Tynka88  

Wysłany: 2007-08-20, 14:45   

mój chłopak zmienił mnie na gorsze w pewnym sensie .. dlaczego ?? bo nauczył mnie wyrażać własne mysli co ostatnio często prowadzi do kłótni, bo mamy odmienne zdanie na dany temat.
Pomijając ta kwestię to nauczył mnie także okazywania uczuć :) za co mu jestem wdzięczna, bo kiedys z trudem przez gardło przechodziły mi słowa typu "kocham cię"
dzięki mojemu facetowi umiem postrzegac inaczej świat .. bardziej rozwaznie podchodze do niektorych rzeczy.

badylek  

Wysłany: 2007-08-20, 15:24   

moja najcudowniejsza osobka na swiecie podarowala mi zycie
obysmy darowali sobie wiecznosc, ale nawet jezeli juz tak sie wydazy ze nie bedziemy razem to jedno jest pewne zawsze na zawsze bede szanowac tego czlowieka bo jest piekny

Beata18 

Wysłany: 2007-08-27, 17:24   

Mój chłopak ( były ) nie zmienił we mnie niczego, bo nie chciał zmieniać mojego charakteru, ani tego w jaki sposób sie zachowuję! Ja jestem tego zdania, że ludzie sie nie zmieniają nawet pod wpływem drugiej osoby, ale są takie przypadki nie przeczę!

Śmietana  

Wysłany: 2007-09-03, 15:38   
   Polecający: Google

Zmienił trochę, stałam się bardziej wyrozumiała i przestałam notorycznie przeklinać.

MissIndependent  

Wysłany: 2007-09-03, 16:08   

apawel napisał/a:
moja pierwsza dziewczyna nauczyla mnie jak sie przytulac i calowac.
druga dziewczyna nauczyla mnie jak piescic.
trzecia dziewczyna nauczyla mnie co to jest seks.
czwarta dziewczyna nauczyla mnie jak kochac i rozmawiac.
a pozniej to stwierdzilem, ze czemu by nie sprobowac dac fajnym kobietkom tego wszystkiego razem

geniusz :rotfl:

już wiem czego się nauczyłam dzięki mojemu ukochanemu :) zaczęłam przyznawać się do tego, że w głębi duszy jestem romantyczką, zaczęłam nawet zachwycać się zachodami słońca :] przekonałam się też, że nie zawsze muszę być silna i samodzielna, że mogę pozwolić czasem, by ktoś mi pomógł :)

basiulenkaa 

Wysłany: 2007-09-04, 16:43   

Ojjj we mnie mój chłopak dużo zmienił :)
Stałam się bardziej wrażliwa, zaczęłam podziwiać zachody słońca, gwieździste niebo w nocy.. Ogólnie zmienił mnie nie do poznania, gdyby nie On to możliwe, że dzisiaj paliłabym papierosy nałogowo.. :/ Ale w porę zdałam sobie sprawę z tego, że miłość jest ważniejsza niż trucie swojego zdrowia i życia.

27 ierpnia minął roczek. :)

[ Dodano: 2007-09-04, 16:44 ]
Przede wszystkim nauczył mnie kochać... :serce:

monikaKRK 

Wysłany: 2007-09-09, 01:04   

Dzięki mojemu chłopakowi przestałam podpalać papieroski. W ogóle wszyscy uważają, że bardzo się zmieniłam. Ja sama to widzę. Nauczyłam się Kochać i być oddaną drugiej osobie. Napewno oboje staliśmy się poważniejsi :P Ale widzę ,że ja więcej w nim zmieniłam niż On we mnie. Ogólnie ,gdy nam się coś nie podoba to mówimy to sobie od razu i zmieniamy się dla Siebie cały czas. :)

Odpowiedz do tematu