• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

krzak  

Wysłany: 2008-01-21, 15:36   Czego oczekujesz od swojego partnera?

MissIndependent trochę natchnęła mnie na nowy temat. Podobnych jest pewnie sporo bo trudno sie tutaj już nie powtórzyć ale ciekawi mnie jakich odpowiedzi będzie tutaj najwięcej. No wiec pytanie będzie takie:
Jeśli wiadomo ze niema ideałów i niemożna mieć wszystkiego to czego najbardziej oczekujesz od swojego partnera/partnerki?
dla tych którzy jeszcze niekumają pytania może parę przykładów:

erotycznych uniesień,
bezgranicznego zaufania
poczucia bezpieczeństwa
atrakcyjnego wyglądu
poczucia humoru
kultury osobistej
inteligencji i taktu
ciekawych zainteresowań
itd...

Nasir  

Tytuł: #1 jebaka

Wysłany: 2008-01-21, 15:38   

Wiernosci....
a jesli chodzi o cechy to ja nie mam zadnych oczekiwan... Musi mi sie poprostu podobac i tyle... Niektore cechy rekompensuja inne...
-Z Wieśko?! Do kiśla?!

pooziomka  

Wysłany: 2008-01-21, 17:18   

poczucia bezpieczenstwa i wiernosci przede wszystkim :)
Ja nie słyszałem gorszych odkąd zostałem sosną"

a to niefart!

MissIndependent  

Wysłany: 2008-01-21, 17:22   

poczucia bezpieczeństwa, wsparcia i wierności :)

Fantasmagoria  

Wysłany: 2008-01-21, 19:47   

wiernosci, milosci, poczucia bezpieczenstwa
Fiodor Dostojewski

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2008-01-21, 20:41   

Wspólnych zwariowanych rozkminek i uczucia obcowania z najlepszym kumplem, którego na dodatek można przytulić i posmyrać :]

krzak  

Wysłany: 2008-01-21, 22:31   

Cytat:
mam napisać jedną rzecz czy moge np. 3?? bo po 1 rzeczy nie wybiera się partnera...

czy to jest gra ze jakiś zasad potrzebujesz? pisz co uważasz oby tylko mody sie nie czepiały.

takie tylko mam pytanko do tych którzy wpisali wierność. bo wygląda na to ze nieważne dla was jest to ze partner np. nieschludnie sie ubiera lub nietaktownie odzywa, a liczy sie tylko to aby pozostawał wierny. czy oby tak jest na pewno??

MissIndependent  

Wysłany: 2008-01-21, 22:37   

krzak napisał/a:
takie tylko mam pytanko do tych którzy wpisali wierność. bo wygląda na to ze nieważne dla was jest to ze partner np. nieschludnie sie ubiera lub nietaktownie odzywa, a liczy sie tylko to aby pozostawał wierny. czy oby tak jest na pewno??

no tak, jakby się zastanowić to powinniśmy dodać jeszcze szacunek. w końcu partner powinien nas przede wszystkim szanować; to się nawet liczy tak samo (bardziej??) jak wierność, bo jeśli naprawdę nas szanuje to nie powinien zaliczać skoków w bok.

i'mNotGoingToCh  

Wysłany: 2008-01-21, 22:40   

heh jak dla mnie zdrada to chwila słabosci. Osobiscie zdrady nie uwazam za grzech smiertelny, z tym, ze jak ktos naprawde kocha to nie potrafi zdradzic

cOme wiTh mE

lOng Way tO...

MissIndependent  

Wysłany: 2008-01-21, 22:41   

oczywiście wygląd też się liczy, po prostu chyba ważniejsze są cechy charakteru :) ale wątpię, żeby dziewczyny nie obraziły sie za wiecznie brudne paznokcie :luka: ... wtedy też można powiedzieć, że ów facet nas nie szanuje.

[ Dodano: 2008-01-21, 22:43 ]
i'mNotGoingToCh napisał/a:
heh jak dla mnie zdrada to chwila słabosci.

tak i czasami warto próbować wybaczyć, ale nie zawsze. czasami po prostu się nie da. chcemy wiedzieć, że jesteśmy jedyne (jedyni) i nie jest łatwo zaakceptować fakt, że partner zdradził :/

[ Dodano: 2008-01-21, 22:45 ]
poza tym jedną zdradę można potraktować jako chwilę słabości, ale nie romans albo kolejne skoki w bok.

kochanamoniczka  

Wysłany: 2008-01-21, 23:40   

Psycho Krusher napisał/a:
Wspólnych zwariowanych rozkminek i uczucia obcowania z najlepszym kumplem, którego na dodatek można przytulić i posmyrać :]

sweet :D

ale ja niczego nie oczekuje od tego kogo będę kochać... bo takiego jeszcze nie znalazłam :P
mamy być po prostu szczęśliwi ze sobą :D
i chyba ma być lekko stuknięty... jak ja :P

natalkasa123  

Wysłany: 2008-01-21, 23:41   

...
Ostatnio zmieniony przez natalkasa123 2009-07-15, 20:50, w całości zmieniany 1 raz  

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2008-01-22, 02:50   

krzak napisał/a:
bo wygląda na to ze nieważne dla was jest to ze partner np. nieschludnie sie ubiera lub nietaktownie odzywa, a liczy sie tylko to aby pozostawał wierny. czy oby tak jest na pewno??
jeśli tworzy się związek, to jest wg mnie coś takiego jak dopasowanie, czyli odpowiada nam styl partnera, to, w jaki sposób się ubiera, jak odzywa, co mówi - i bez sensu wg mnie oczekiwać czegoś, co już go charakteryzuje, no chyba, że chcemy na siłę kogoś zmienić, ale czy to ma jakąś rację bytu, skoro wiążemy się z daną osobą, a potem oczekujemy od niej jakiś rzeczy, zachowań? Jeśli nam styl mówienia, sens wypowiadanych słów nie pasuje to nie tworzymy z daną osobą związku.

Czego się oczekuje od partnera? Zaufania? Jeśli jesteśmy już w związku to istnieje już to zaufanie, znaczy ja sobie nie wyobrażam związku bez pełnego zaufania. Jak dla mnie ważniejsze jest zadanie sobie pytania, co ja mogę zrobić, by rozwijać związek. Nie jestem z kimś, dla konkretnych pobudek, nie oczekuję od partnera, by zachowywał się tak i tak, nie wymagam konkretnych zachowań, skoro jesteśmy razem to w pewien sposób wiemy, co uczynić, by być razem. Wiadomo podświadomie troszczy się, pielęgnuje związek, nie nadużywa się zaufania, chce się jak najlepiej, by to uczucie się po prostu nie wypaliło. Ale nie ma czegoś takiego w moim odczuciu, że wymagam, oczekuję czegoś od partnera, a jak on tego nie spełni to jest koniec. Jeśli chodzi o wierność, to partner wie, chce być wierny, ja wiem i chce być wierna, i jest się wiernym właśnie z własnych przekonań, a nie z powodu tego, że partner tego ode mnie oczekuje, wymaga. Jeśli samemu nie czuje się takowej, że tak to nazwę potrzeby to związek wg mnie mija się z celem, przynajmniej ja tak to widzę.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-01-22, 12:22   

"Mąż musi być bogaty, mąż musi być wpływowy
Mąż musi za mnie myśleć, mąż musi za mnie robić
Mąż musi umieć wszystko, musi mi urodzić dziecko
Mąż musi być stolarzem i kucharzem, i malarzem..."

Tak mi się jakoś skojarzyło w związku z tym tematem :luka:
Colorblind napisał/a:
nie ma czegoś takiego w moim odczuciu, że wymagam, oczekuję czegoś od partnera
Igzakli.

grlało, matulu

anusiaSc  

Wysłany: 2010-07-10, 10:32   

przede wszystkim, szczerości,miłości , wierności, odpowiedzialności, tego żeby mnie wspierał, i czasami był romantyczny ;)

Odpowiedz do tematu