• Szukaj • U篡tkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwil闚ki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Nast瘼ny temat
Autor Wiadomo嗆

Starrk  

Tytu: \_(O_o)_/
Do陰czy: 09 Wrz 2006
Sk康: Shinbone Alley

Wys豉ny: 2010-09-27, 19:20   

^ Dupa tam. Z niekt鏎ymui dziewczynami po prostu nie da si i嗆 do 堯zka. Nie da.

Hikaru  

Tytu: Prawie poetka
Do陰czy豉: 19 Wrz 2010

Wys豉ny: 2010-09-27, 22:29   

Oczywi軼ie 瞠 istnieje! Mam trzech przyjaci馧- facet闚: z jednym kumpluje si ju 14 lat, z drugim wpierw by豉m zwi您ku, zerwali鄉y ale zostali鄉y przyjaci馧mi, a z moim trzecim bardzo dobrym przyjacielem przyja幡i si ju 8 lat.

niechcicm No co do przyja幡i z ex te si nie zgadzam. M鎩 by造 ma narzeczon, ja mia豉m faceta, mieli鄉y ju w sumie zamieszka razem, a mimo wszystko z moim by造m naprawd jeste鄉y z篡ci ze sob i bardzo si przyja幡imy.

Honto.. Zuru zuru zuru zuru.. Ne.. Mo yurushite agetara..?

Yeah.  

Do陰czy豉: 30 Wrz 2010

Wys豉ny: 2010-10-01, 11:37   

Wed逝g mnie taka przyja潯 nie istnieje, bo to nigdy po prostu nie jest przyja潯. Zawsze jedna strona b璠zie co czu豉 do drugiej.

lady_makbet  

Do陰czy豉: 02 Pa 2010

Wys豉ny: 2010-10-03, 20:05   

My郵, 瞠 taka przyja潯 nie istnieje, poniewa pr璠zej czy p騧niej jedna z os鏏 zacznie co czu. Je郵i z kim sp璠zasz du穎 czasu i nadajesz na tych samych falach to jest to chyba nieuniknione. Wtedy pojawia si problem, czy ta druga osoba czuje to samo, a je郵i oka瞠 si 瞠 tak, to pojawia si nast瘼ny: czy pozostawi to tak jak jest, czy mo瞠 jednak pr鏏owa stworzy zwi您ek.
I w豉snie na tym etapie sko鎍zy豉 si moja przyja潯. Ja chcia豉m stworzy zwi您ek, a on by ci庵le niezdecydowany, chocia twierdzi, 瞠 co czuje. Wsp鏊ni znajomi pr鏏owali nam pom鏂, ale i tak nic z tego nie wysz這. Teraz niby utrzymujemy kontakt i rozmawiamy raz na jaki czas, ale nie jest ju tak jak by這 na samym pocz徠ku zanim wszystko si pokomplikowa這.

mendzia0 

Do陰czy: 05 Pa 2010

Wys豉ny: 2010-10-06, 15:12   

Zgadzam si w 100 %.
Mia豉m podobn sytuacj. Jeszcze rok temu k堯ci豉bym sie tutaj, 瞠 oczywi軼ie 瞠 istnieje taka przyja潯, ale przekona豉m sie, 瞠 do czasu. M鎩 "przyjaciel" kt鏎ego znam od 20 lat, i wiem o nim praktycznie wszystko, tak jak on o mnie (razem sie wychowali鄉y itd.), pare miesi璚y temu z這篡 mi jednoznaczn propozycj, chocia wie, 瞠 od ponad dw鏂h lat mam ch這paka, i nigdy bym mu tego nie zrobi豉. Zacz窸y sie niezr璚zne pytania, "a co gdyby nie mia豉 ch這paka?" itp. Oczywi軼ie na pocz徠ku bra豉m to za g逝pie 瘸rty, az w ko鎍u, zacz窸am go unika. Nadal sie spotykamy, ale rzadziej i nie rozmawiamy o tamtej sytuacji. Jest fajnie, dogadujemy sie ale to juz nie to samo. Nie potrafi mu tak zaufa jak kiedy i mam lekki dystans. Teraz mog powiedzie 瞠 to dobry kumpel ale ju nie przyjaciel.
Wi璚 ja pozostan przy przyjaci馧kach. :P
Ostatnio zmieniony przez mendzia0 2010-10-06, 15:13, w ca這軼i zmieniany 1 raz  

Mr. Green  

Tytu: Zielono mi!
Do陰czy: 09 Wrz 2010
Sk康: 瞠 znowu!

Wys豉ny: 2010-10-07, 18:32   

A ja uwa瘸m, 瞠 istnieje takowa przyja潯 - moja najlepsza przyjaci馧ka ma ch這paka a ja mam dziewczyn, i nic nie wskazuje na to, by taki stan rzeczy mia si kiedy zmieni ;)

Tilian  

Tytu: υpatolog
Do陰czy: 17 Lut 2010
Sk康: Ze szlaku.

Wys豉ny: 2010-10-31, 12:33   
   Polecaj帷y: Anka_DD

Istnieje. Trzebva tylko chcie jej nie spieprzyc jakim durnym wyskokiem.

Rudziik_15  

Do陰czy豉: 31 Pa 2010
Sk康: Kaliska

Wys豉ny: 2010-10-31, 22:28   

Og鏊nie mia豉m kiedys tak przyja潯 tylko ze ja by豉m jedna a ich dw鏂h. Trwa豉 6 miesiecy ale og鏊nie zawsze ci庵ne這 mniee do jedneego z ich. chyba nawet nadal tak jest .;p ale sama nie wiem ,czy cos do niego czuje, czy raczej niee. og鏊nie byli鄉y blisko ale w pewnym momencie wszystko sie sko鎍zy這 przez zazdro軼 o innych ludzi.

Og鏊nie sumuj帷 to wszystko uwa瘸m ,輳 przyja潯 miedzy ch這pakiem a dziewczyna istnieje ale tylko do czasu . trzeba uwa瘸c na to by sie nie zakochac i zeby inni ludzie nie wtr帷ali sie w wasz przyja. kiedy wkraczaja osoby 3 do takiej przyja幡i , nie robi sie ciekawiee. :zalamany:
Jednak 篡cz wszystkim by kazdy prze篡l w swoim 篡ciu taka przyja潯 . ona wiele potrafi nauczy.

N . 

Do陰czy: 12 Cze 2011

Wys豉ny: 2011-06-12, 16:01   

mo磧iwe , ale nie na d逝go . znaj帷 篡cie jedna osoba sie zakocha w tej drugiej .. ;)

soulofthefire  

Do陰czy豉: 10 Cze 2011

Wys豉ny: 2011-06-12, 18:10   

Przyja潯 damsko-m瘰ka? Oczywi軼ie, 瞠 istnieje! Posiadam takowego, w relacjach mi璠zy nami nie ma 瘸dnych podtekst闚, jest giciorrr.

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytu: Frausz

Wys豉ny: 2011-06-12, 19:38   

Istnieje. Jak najbardziej. Do pewnego momentu :>

Wybuchy rysuj, 瞠 niby bukiety. Psycholo磬a daje si nabra.
Ostatnio zmieniony przez Kerosine 2011-06-12, 19:39, w ca這軼i zmieniany 1 raz  

szalona15  

Do陰czy豉: 30 Maj 2011

Wys豉ny: 2011-06-19, 21:02   

Oczywi軼ie , 瞠 tak xD

Byccagio  

Zaproszone osoby: 11
Do陰czy: 10 Sie 2007

Wys豉ny: 2011-06-19, 21:41   

Jest mo磧iwa, ale w wi瘯szo軼i przypadkach jedna osoba wyzna豉 mi這嗆 drugiej.

Znam tak par, kt鏎a zna si od przedszkola, przyja幡ili si przed 10 lat a teraz s razem.

szalona15  

Do陰czy豉: 30 Maj 2011

Wys豉ny: 2011-06-20, 20:20   

Byccagio napisa/a:
Jest mo磧iwa, ale w wi瘯szo軼i przypadkach jedna osoba wyzna豉 mi這嗆 drugiej.

Znam tak par, kt鏎a zna si od przedszkola, przyja幡ili si przed 10 lat a teraz s razem.

W nie kt鏎ych przypadkach xD

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytu: Frausz

Wys豉ny: 2011-06-20, 23:23   

Ja bym powiedzia豉, 瞠 w wi瘯szo軼i przypadk闚 ;>

Wybuchy rysuj, 瞠 niby bukiety. Psycholo磬a daje si nabra.

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: