• Szukaj • U篡tkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwil闚ki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Nast瘼ny temat
Autor Wiadomo嗆

Arjada  

Do陰czy豉: 29 Maj 2006
Sk康: Nowy Sacz

Wys豉ny: 2006-05-31, 16:20   

ale czy milosc jest takim samym uczuciem jak gniew nienawisc czy smutek............chodzi mi o to czy jakos sie wyroznia i jest ponad inne??
od spojrze
bezlitosnych
Daj帷ych b鏊 ka盥emu
s豉bemu cz這wiekowi

wanilja  

Do陰czy豉: 01 Cze 2006
Sk康: waniljowo

Wys豉ny: 2006-06-01, 16:59   

definicje, wierszyki, regu趾i 豉two m闚i... ale wiedzie tak naprawde to ju gorzej,
ja nigdy nie mia豉m nic takiego co teraz mog豉bym nazwa 'prawdziw mi這軼ia', nie wiem co to jest..

Maqcialenta16  

Do陰czy: 01 Cze 2006

Wys豉ny: 2006-06-01, 22:21   

Nie znam ... mi這軼i do drugie osoby (nie m闚ie o rodzinie) nigdy nie spotka豉m takiej osoby kt鏎a na to zas逝篡豉... Oni kochali i m闚ili ale ja nie umiem :(

MIKA 

Do陰czy: 25 Maj 2006

Wys豉ny: 2006-06-01, 22:30   

Nie mo積a m闚i ''nie umiem kocha'', po prostu nie trafila jeszcze na t osob.
Poj璚ie ''prawdziwa mi這嗆'' jest nie doskona貫, bo t milo軼i mo積a darzy wiele osob i pasji .

nie  

Do陰czy豉: 15 Maj 2006

Wys豉ny: 2006-06-01, 23:38   

Zawsze jest wtedy odbawa, 瞠 nie zazna si mi這軼i. Nie umiem kocha... To ju b璠zie kwintesencja.

Maqcialenta16  

Do陰czy: 01 Cze 2006

Wys豉ny: 2006-06-02, 13:10   

Mi這軼 do pasjii ... znam ...
Tak te my郵 瞠 nie ma takiego kogo w pobi簑 mnie .. moze gdzie, mo瞠 kiedy, ale nie dzi! tyle ludzi si wok馧 mnie kr璚i i Oni potrafi mnie `pokochac` ja nie umiem i jest co czegos nigdy w zyciu nie zrobie nie bede sobie wmawiac ze to jest ta osoba i trzemac jej na si貫 :zalamany:

Arjada  

Wys豉ny: 2006-06-02, 22:46   

a po co masz sobie wmawiac ze to ta osoba......ty bedziesz to czula............to sie czuje..zobaczysz...jak sie zakochasz...
od spojrze
bezlitosnych
Daj帷ych b鏊 ka盥emu
s豉bemu cz這wiekowi

nie  

Wys豉ny: 2006-06-03, 18:49   

Podobno nie potrafi pokocha ten, kto nigdy nie zazna mi這軼i od rodzic闚, jak taki kto ma wiedzie, 瞠 to jest w豉郾ie mi這嗆, 瞠 to nie z逝dzenie, albo co, kiedy wyobra瞠nie o mi這軼i przeros這 fakty? 疾 mi這嗆 wcale nie jest taka wspania豉, jak to sobie wyobra瘸, 瞠 jest bardziej prozaiczna, albo on za ma這 empatyczny, dlatego tego tak nie czuje? Co wtedy?

sprezyna  

Do陰czy豉: 04 Kwi 2006

Wys豉ny: 2006-06-03, 23:23   

rzeczywiscie ciezko jest odroznic milosc od zauroczenia, szczegolnie w mlodym wieku.
wlasciwie to jest to samo, tylko ze zauroczenie szybciej wygasa i moze jest odrobine mniej silniejsze od milosci. i zgadzam sie co do tego ze milosc nie koniecznie musi byc taka jak sobie ja wyobrazalismy. czesto nie konczy sie tylko na romantycznych spacerach, upojnych chwilach spedzonych razem.. wkoncu w zwiazek wpycha sie zazdrosc, nieporozumienie, cos co sprawi ze zaczniemy watpic. i czesto to jest regula. bo nie ma takich ludzi ktorzy byliby ze soba cale zycie bez zadnych sporow i klotni..

nie  

Wys豉ny: 2006-06-04, 02:13   

Mnie chodzi這 raczej o uniesienia, o nat篹enie emocji. Je郵i wyobrazili鄉y sobie, 瞠 powinno si czu inaczej, nie tak? Jak to mo瞠 by mi這s, skoro nie zgadza si z moimi wyobra瞠niami, a wszystkie znaki na niebie m闚i, 瞠 to jest mi這嗆? Troch to pokraczne, wiem, ale wyja郾i inaczej nie potrafi.

Arjada  

Wys豉ny: 2006-06-04, 10:20   

hm...w sumie tez racja...ale chyba tzeba sie kierowac sercem w takich sprawach...czyli skoro wszystko mowi ze to milosc tylko rozum mysli inaczej to ja bym chyba poszla za znakami...
od spojrze
bezlitosnych
Daj帷ych b鏊 ka盥emu
s豉bemu cz這wiekowi

NatalkaS  

Zaproszone osoby: 1
Do陰czy豉: 15 Pa 2005
Sk康: Opole/Southampton UK

Wys豉ny: 2006-06-04, 10:21   
   Polecaj帷y: Dzieki reklamie

nie napisa/a:
Podobno nie potrafi pokocha ten, kto nigdy nie zazna mi這軼i od rodzic闚,
hmmm czy tak jest, nie dokonca si z tym zgadzam
A czy jest prawdziwa mi這軼? jedna jest tylko nie ka盥y potrafi ja od razu odnalesc, Jak dla mnie ja ju swoj znalaz豉m, ale mo瞠 by tak 瞠 kiedys dowiem si ze to nie ta jedyna najwieksza, prawdziwa;] Czy by豉 prawdziwa dowiem si pewnie....po幡o ;]

nie  

Wys豉ny: 2006-06-05, 10:04   

Moja przyjaci馧ka twierdzi, 瞠 jest wiele oblicz mi這軼i, mi這嗆 nie jedno ma imi, wi璚 mo瞠...

skorupa  

Do陰czy: 09 Maj 2006
Sk康: Pozna

Wys豉ny: 2006-06-05, 11:20   

Trzy lata temu zaadoptowa貫m na odleg這嗆 ch這pca z Konga. Polscy misjonarze prowadz tam projekt o nazwie "Adopcja Serca". Po wojnach i epidemiach jest tam masa sierot. G堯wnym problemem nie jest nawet g堯d. Relacje rodzinne sa w Afryce tak g喚bokie, 瞠 nawet najdalszy krewny bez wachania przygarnia tak sierot. Problemem na skal kontynentu jest kolejne pokolenie ludzi bez absolutnie 瘸dnych kwalifikacji 篡ciowych. Czarna Afryka jest pe軟a ludzi bez zawodu, kt鏎zy w堯cz si bez celu po kraju. Polacy za這篡li w Kongo sie szk馧 zawodowych, kt鏎e ucz dzieci jakiego fachu i samodzielnego 篡cia.
Ka盥e dziecko ma konto i kto z Polski p豉ci za szko喚 do uko鎍zenia 18 roku 篡cia.

M鎩 ch這pczyk nazywa si Nizeye Nzabonimpa, ma oko這 12 lat. Jego rodzice zmarli podczas epidemii. Matka w 1996, ojciec w 2002r. Mog powiedzie, 瞠 kocham to dziecko, mimo 瞠 nigdy si nie zobaczymy. Nigdy go nie pog豉skam po g這wie, nie porozmawiam z nim, nie pogramy w pi趾.
By造 przypadki, kiedy "rodzice" odwiedzili swoje dziecko tam, w Kongo i to zawsze 幢e si ko鎍zy這. R騜nice w mentalno軼i s po prostu nie do przekroczenia.
Piszemy listy do siebie (po francusku lub w suahili).

Uderzaj帷a jest niewiarygodna wr璚z dojrza這嗆 tego dziecka, kt鏎e prze篡o koszmar wojny, tragedi 鄉ierci rodzic闚.

Mi這嗆 to nie s emocje i prze篡cia. To co g喚bokiego, g喚bszego ni zwyk貫 uczucia.

MIKA 

Do陰czy: 25 Maj 2006

Wys豉ny: 2006-06-06, 15:44   

Mi這軼i nie da si zdefiniowa, ka盥a mi這嗆 jest inna.Inaczej si kocha dziecko, inaczej m篹a/ch這paka/,inaczej rodzic闚.Nat瘲zenie uczucia zale篡 te od tej dr鏬iej osoby.Je瞠li kto b璠zie czek na t jedyn wobra穎n przez siebie mi這嗆 to si jej nie doczeka.Nasz pogl康 na mi這嗆 jest pryzmatem tego co ,czytali鄉y , wzory rodzinne, naszej kultury.Wiele jest schematow ,powtarzanych w ksi捫kach , filmach i wi瘯szo嗆 albo pr鏏uje znale潭 tak mi這軼 albo dopasowa swoje uczucie do wzorcu.

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: