• Szukaj • U篡tkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwil闚ki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Nast瘼ny temat
Autor Wiadomo嗆

Elen  

Do陰czy豉: 23 Maj 2006

Wys豉ny: 2006-05-23, 15:18   Czym jest prawdziwa mi這嗆?

Czym jest prawdziwa mi這嗆? Czy mozna stworzy szcz窷liwy zwi您ek? Dlaczego ci庵le mam pecha? Jak pokocha siebie? Co mozna zrobi , 瞠by odnale踵 rado嗆 i szcz窷cie w mi這軼i.
Odpowiedzi na te pytania zajdziecie w ksi您ce "Dla mi這軼i stworzeni" na www.zyjwmilosci.orge.pl

elv  

Do陰czy豉: 27 Sie 2005
Sk康: zza zakr皻u ;]

Wys豉ny: 2006-05-23, 16:07   

Ja mam swoja wlasna, prawdzwa milosc, ktora nie jest wlozona w zadne ramy, czy definicje :)

Arkovianin  

Do陰czy: 23 Maj 2006
Sk康: W這dawa

Wys豉ny: 2006-05-23, 19:44   Re: Czym jest prawdziwa mi這嗆?

Ja tam wiem czy warto wierzy w milosc!!!!!!

megma  

Do陰czy豉: 20 Maj 2006

Wys豉ny: 2006-05-24, 15:48   ...
   Polecaj帷y: wyszukiwarka :P

"Mi這嗆" a co takiego wog鏊e jest? czy takie poj璚ie wog鏊e istanieje? Szcz瘰liwy zwi您ek z partnerem da si stworzy, ale czy ten zwi您ek nazywa si mi這嗆 czy przyzwyczajenie? Mamy pecha gdy albo czujemy si samotni albo znajdujemy sobie kogo kto okazuje si nie godny. Tak wi璚 nie wierze w mi這嗆. Wierze w przyja潯 mi璠zy kobiet a m篹czyzn, ale je郵i si do siebie zbli膨 fizycznie to jest mi這嗆? Wydaje mi si 瞠 nie. Co z tego, 瞠 piszecie jakie tam ksi捫ki po prostu chcecie na tym zarobi. A g逝pi na pewno si znajd by od was to kupi. Ka盥y cz這wiek idzie w豉sn drog 篡cia i 瘸dna ksi捫ka tego nie zmieni. Je郵i mamy kogo pozna bli瞠j to poznamy a jak nie to nie. Bardziej wierze w tarot bo karty chocia powiedz co na temat mojej przysz貫j sympatii. No i to chyba b璠zie na tyle

megma  

Do陰czy豉: 20 Maj 2006

Wys豉ny: 2006-05-24, 17:02   ...
   Polecaj帷y: wyszukiwarka :P

A mi sie wi瘯szo嗆 sprawdzi這... i dalej sprawdza a szczeg鏊nie uk豉d kwadratu - sama wr騜e sobie

elv  

Do陰czy豉: 27 Sie 2005
Sk康: zza zakr皻u ;]

Wys豉ny: 2006-05-24, 18:54   

Acha, zaglebilam sie w ta stronke i.. Elen - mieszasz wiare z wrozbiarstwem..troszke..przegiecie :\ Bo to jak piesc do nosa pasuje. No, to moje subiektywne zdanie, a milosc i tak rozkwita pieknie :)

gessa  

Do陰czy豉: 21 Mar 2006

Wys豉ny: 2006-05-25, 21:30   

jest taka piosenka Happysad - "Zanim p鎩d"

Krecik  

Zaproszone osoby: 2
Do陰czy豉: 27 Lis 2005
Sk康: Brzoz闚

Wys豉ny: 2006-05-25, 21:48   
   Polecaj帷y: 'Znaczenie imion' ;)

Nie-e, to nie dla mnie =.=
Prawdziwa mi這嗆 nie jest uczuciem i to wiem na pewno. o. I nie ma czego takiego jak pech w mi這軼i. I to by by這 na tyle, co wiem.

kooondzik 

Do陰czy: 18 Maj 2006
Sk康: Krak闚

Wys豉ny: 2006-05-26, 00:16   

Cytat:
Czym jest prawdziwa mi這嗆?

Prawdziwa mi這嗆 to zwi您ek chemiczny produkowany w m霩gu jeszcze chyba 6 miesi璚y po poznaniu si partner闚 p騧niej to jakby udawanie

Grzegorz  

Do陰czy: 28 Kwi 2006
Sk康: D帳rowa G鏎nicza

Wys豉ny: 2006-05-27, 14:43   Prawdziwa mi這嗆
   Polecaj帷y: google.pl

Dla mnie prawdziwa mi這嗆 to odczucie ciep豉 w sercu. Odczucie, kt鏎e pojawia si gdy widz, czuj, s造sz osob kt鏎 kocham. To g喚boki spok鎩 i wielka rado嗆. Euforia nie jest dla mnie prawdziw mi這軼i. To odczucie przyjemno軼i i rozczulenia gdy widz ukochan osob. Prawdziwa mi這嗆, to takie odczucie, 瞠 ka盥a rzecz jest lekka i ka盥a droga 豉twa.

Lola  

Do陰czy豉: 11 Mar 2006
Sk康: Cz瘰tochowa

Wys豉ny: 2006-05-27, 22:16   
   Polecaj帷y: religia tv

gessa napisa/a:

no i co to ma do tematu ? mog豉bys napisac cos wiecej , ja tez znam wiele piosenek ;]

Jak to powiedzia Exupery " mi這sc to nie jest patrzenie na siebie , lecz patrzenie w tym samym kierunku" to nie trzymanie za r帷zki, bicie serca , i motylki w brzuchu , to jest ulotne , mi這sc jest w g這wie , to ze spogl康aj帷 na drugiego cz這wieka wiesz ze chcesz sie z nim zestarze , to ze potrafisz z drugim cz這wiekiem dyskutowa nie tylko o kwiatkach , ze czujesz sie swobodnie , to ze potraficie przegadac po nocy , albo przemilcze drugie po , to ze potraficie razem p豉kac i razem sie cieszyc , poprostu , druga po這wka powinna byc przyjacielem ...

Orange  

Zaproszone osoby: 1
Do陰czy豉: 09 Pa 2005
Sk康: inna rzeczywisto嗆.

Wys豉ny: 2006-05-27, 22:37   
   Polecaj帷y: Epuls

lolinka napisa/a:
gessa napisa/a:

no i co to ma do tematu ? mog豉bys napisac cos wiecej , ja tez znam wiele piosenek ;]

widocznie chodzi這 jej o to, 瞠 ta piosenka odzwierciedla jej zdanie co do poj璚ia 'mi這嗆'. ;)
a droga jest prosta, czy jest kr皻a droga

http://www.orangeblood.digart.pl

nie  

Do陰czy豉: 15 Maj 2006

Wys豉ny: 2006-05-30, 20:56   

Mi這嗆 to chemia, bezpiecze雟two, spok鎩, burza, 鈍iadomo嗆, 瞠 mo瞠sz o kogo si martwi, dba i vice versa.

Arjada  

Do陰czy豉: 29 Maj 2006
Sk康: Nowy Sacz

Wys豉ny: 2006-05-30, 23:08   

hmm.....milosc...fakt nad tym mozna sie dlugo glowic czy jest takie cos....no coz ja mysle ze jest takie cos jak milosc...bo jednak mowimy tej jedynej osobie co do niej czujemy wyrazamy t w gestach itp...to co to jest tylko pociag fizyczny...troszeczke by sie to nie zgadzalo....mysle ze milosc to uczucie takie ktorym tak naprawde mozna obdarzyc tylko jedyna osobe w swoim zyciu...mozna byc z wieloma innymi i moze byc tak ze tez sie nam wydaje ze ja kochamy ale mysle ze to prawdziwe kocham jets tylko do jednej osoby...
chociaz czasem cierpimy przez ta milosc i wile mlodych ludzi ginie z milosci...no coz poweidzmy ze dla mnie zabijac siedla kogos w wieku 15 lat jest troszeczke nienormalne bo w sumie nie wiadomo czy to ta jedyna osoba...a wiec czy warto sie zabijac....i to zwykle jest z powodu nieodwzajemnienia uczucia....to czy warto sie zabic dla osboy ktora jeszcze nam, nie odwzajemnia tego uczucia...co jej tym udowodnimi jak bedzie juz zapozno...
od spojrze
bezlitosnych
Daj帷ych b鏊 ka盥emu
s豉bemu cz這wiekowi

Lady spark  

Do陰czy豉: 25 Maj 2006
Sk康: z p這mieni=>

Wys豉ny: 2006-05-31, 16:09   
   Polecaj帷y: Przypadek;)

"Wierze ze im bardziej sie kocha, tym wiecej sie czyni, gdyz milosci, ktora nie jest niczym wiecej niz uczuciem, nie moglabym nawet nazwac miloscia"

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: