• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

czarnaaa  

Wysłany: 2007-07-23, 22:19   
   Polecający: google.pl

powinien być nie przewidywalny
NIE powinien być nudny :/

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2007-07-24, 19:47   

***ArChi*** napisał/a:
co powinna posiadac wasza druga polowka ?? jakie cechy charakteru?? jaki wyglad zewnetrzny ?? jaki wyglad wewnetrzny :hyhy: ??

No to sobie trochę pofantazjuje. :D

Kolor oczu... jakiś mam feler, bo nie jestem w stanie określić koloru oczu żadnej osoby którą znam, więc ciężko mi mówić, który kolor podoba mi się najbardziej ;>

Kolor włosów taki jaki występuje w naturze, ale nie musi być to ten, z którym się ma wymarzona urodziła. Krótko mówiąc prawie istotny.

Lepiej co by była niższa ode mnie i ogólnie takich rozmiarów co bym ją mógł na rękach nosić.

Ogólnie rzecz mówiąc to nie potrafię za bardzo sobie wyobrazić fizycznej powłoki mojej wymarzonej. Choć jakby mi jej wszyscy zazdrościli to nie byłoby źle, ale to jednak jest sprawa drugorzędna. ;>

No to teraz osobowość. Wiadomo musi być ciekawa. ;>

Zbliżony światopogląd, ale z odrobiną miejsca na dyskusję. No może czymś więcej niż odrobina.

Nie przejmowanie się rzeczami materialnymi, więcej niż to konieczne.

Poczucie humoru, inteligencja, szczerość.

A już takim super ekstra bonusem byłaby umiejętność gry w szachy bez obawy o moje ego ;>

Sunfreakz_  

Wysłany: 2007-07-25, 22:01   

łaaa dobry temat:D

Zaczynam i ja hehe

Brunetka średniego wzrostu:) opalone, piekne nogi, ładny biust :D Jasno niebieskie oczy... takie, które sprawiały by, że patrząc w nie przechodzą mnie dreszcze:D ... do tego musiałaby miec cudowne usta:D

A jesli chodzi o charakter to chciałbym zeby moja kobieta była przede wszystkim NIEBANALNA:D i ZWARIOWANA oraz żeby była troszku podobna do mnie:) wkoncu musi nas tez coś łączyc;)

Isiacek  

Wysłany: 2007-07-29, 08:36   

Hm..na samym początku zwracam u chłopaka uwagę na twarz..musi być zadbana, później na sylwetkę (grubszy,chudszy).., następnie dłonie...lubię też patrzeć na oczy.. wygląd zewnętrzny nie jest w ogóle ważny...moim idałem jest osoba z którą jestem:) Ale najważniejszy jest charakter..Chłopak musi być przede wszystkim uczuciowy, czuły, romantyczny..ale też nie za bardzo, wesoły..i musi mnie rozumieć. Kasa? Możecie się zdziwić, ale naprawdę mi na niej nie zalezy... Najważniejsze jest to co człowiek ma w sobie.. Pupa, klata, to mnie nie kręci... jakoś w ogóle nie zwracam uwagi. Liczy się wnętrze.

karolka89  

Wysłany: 2007-07-29, 09:24   

ja najpierw zwracam uwagę na uśmiech i zęby :rotfl: wiem może to troche dziwne ale tak już mam. pózniej sprawy organizacyjne :P wygląd zewnętrzny i oczywiście......... wnętrze to jest najważniejsze.musi być uprzejmy uczuciowy,i za mną,musi być szalony, i mieć sto pomysłów na spędzanie czasu... ja z moim chłopakiem rozumiemy się bez słów :) i wszystkim tego życzę ;)

paulinusia 

Wysłany: 2007-07-30, 00:22   Re: dlaczego on/ona??

Tak mój chłopak jest romantyczny,uczciwy,wrażliwy ale też umnie o mnie zawalczyc nie pozwli żeby stała mi się krzywa zresztą o moją rodzine tez dba.
jest kochany zawsze mogę na niego liczyć ,zawsze pogadać nigdy mnie nie wyśmieje przede wszytkim mam w nim wsparcie,mamy do siebie zaufanie

jest ładny i ma powodzenie u dziewczyn ale nie jest lalusiem...

Violl  

Wysłany: 2008-11-23, 00:45   

odświeże nieco temat :P
Cytat:
piszcie co was pociaga w plci przeciwnej co powinna posiadac wasza druga polowka ?? jakie cechy charakteru?? jaki wyglad zewnetrzny ?? jaki wyglad wewnetrzny ??

wiadomo nigdy nie jest tak jakby sie chcialo ale podam moze liste 10 kryteriow i jak chociaz 4 beda sie z tego zgadzaly to juz bedzie ok. Nad reszta sie popracuje :P
1. Musi być zadbany - higiena osobista, w tym ładnie pachnieć. U mnie to 50% sukcesu
2. Musi dbać o swoją kobietę i przede wszystkim ją szanować. Z reszta inne kobiety też...
3. Musi coś sobą reprezentować - mieć własne zdanie a nie pobłażliwym barankiem i pieskiem gotowym na każde skinienie palcem.
4. Poczucie humoru.
5. Przeszywające spojrzenie i szczery uśmiech - kolor oczu w sumie już nieistotny...
6. Odrobina szaleństwa i pokory gdy sytuacja tego wymaga
7. Szczery i nie wulgarny
8. Musi być zaradny a nie ciamajda :P
9. Dobrze by bylo gdyby to on przejmowal czesciej inicjatywe a nie ja musiala za wszystkim biegac mimo iz to lubie :P
10. Musze wiedziec ze zawsze sie moge do niego prztulic kiedy bedzie mi źle...

daguss02 

Wysłany: 2008-11-25, 18:05   

ja moze powiem w ten sposob ... znalazlam pewengo chlopaka ktory jest naprawde swietny ... i Boze ... zakochalam sie w nim .,.. ale on mnie nie traktuje jak kogos na kim mu by zalezalo mimo ze sie spotykamy ... calujemy ... on mnie nie poprosil o chodzenie ... w sumie .. wiem ze mi na mnie nie zlezy :( i wiecie co wam powiem ? juz nie mam ochoty zyc no wiem ze nie moge z nim byc :-( mialam juz kiedys taka sytuacje .. ale wciaz nie moge sie otrzasnac... cielam sie nie raz.... i wiem ze dzis tez to zrobie .. to moje uzaleznienie !! pomozcie mi blagam .... jestem zbyt slaba psychicznie ..boje sie ze sie zabije !!

Pajeczarka  

Wysłany: 2008-11-25, 19:09   
   Polecający: missblair!

daguss02 napisał/a:
ja moze powiem w ten sposob ... znalazlam pewengo chlopaka ktory jest naprawde swietny ... i Boze ... zakochalam sie w nim .,.. ale on mnie nie traktuje jak kogos na kim mu by zalezalo mimo ze sie spotykamy ... calujemy ... on mnie nie poprosil o chodzenie ... w sumie .. wiem ze mi na mnie nie zlezy :( i wiecie co wam powiem ? juz nie mam ochoty zyc no wiem ze nie moge z nim byc :-( mialam juz kiedys taka sytuacje .. ale wciaz nie moge sie otrzasnac... cielam sie nie raz.... i wiem ze dzis tez to zrobie .. to moje uzaleznienie !! pomozcie mi blagam .... jestem zbyt slaba psychicznie ..boje sie ze sie zabije !!

(A to na mnie mówią emo.)

Jeżeli chodzi o tę drugą połówkę, to, o dziwo, ważny jest dla mnie zapach. Taki, który będzie mi się kojarzył właśnie z TĄ osobą.
Poza tym uśmiech. Promienny, szczery. Jedyny w swoim rodzaju.
Inteligencja. Cięty dowcip. Trochę zawadiactwa i dziecięcy zapał.
I parę innych rzeczy generalnie też. ; )

s3t0r  

Wysłany: 2008-11-25, 19:18   

Pajeczarka napisał/a:
(A to na mnie mówią emo.)

moze z podowu napisu na koszulce w avie? :suchy:
daguss02 napisał/a:
on mnie nie poprosil o chodzenie

ja mojej obecnej narzeczonej tez nie poprosilem :hyhy:
daguss02 napisał/a:
juz nie mam ochoty zyc no wiem ze nie moge z nim byc

moze powinnas mu powiedziec co czujesz, porozmawiac...

btw... pincetny post :cwaniak:

one, ... one thousand, ... two one thousand"
Ostatnio zmieniony przez s3t0r 2008-11-25, 19:20, w całości zmieniany 2 razy  

neverending  

Wysłany: 2009-01-09, 13:18   

pooziomka napisał/a:
Że tak zacytuję: "Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości." Paulo Coelho :]

Fuj Coelho :) A wg. mnie istnieje wiele powodów do miłości, więc to powyższe jest dla mnie bzdurą. Kocha się za nic - z tym się zgodzę ale nie chodzi bynajmniej, że to wszystko nie ma sensu, że nie ma tego przyczyn. Tak już jest w świecie ludzi, że człowiek potrzebuje kochania. Nie będę się mędrzył z piramidą potrzeb Maslova, ogólnie przyjętą teorią. Potrzeba miłości jest naturalna i kochanie również.

Oskar napisał/a:
Kocham za to że Ona jest:

Jest zawsze przy mnie
Wybacza mi moje niedoskonałości
Jest czuła
Jest najpiękniejszą kobietą na świecie

Kocham pomimo tego że:

Jest przesadnie zazdrosna
Niekiedy ma swoje humorki
Za mocno usmaży jajecznicę

No i pięknie, to są jej cechy charakteru, zachowania itd. Ale czy gdyby złamała 2 przednie zęby i nie była już taka piękna nie kochałbyś? Jakby miała chandrę, to byś nie kochał? A gdyby ją coś w tobie wyjątkowo drażniło i nie potrafiła wybaczyć np. bałaganiarstwa (przykład), nie kochałbyś? Pewnie nic by się nie zmieniło.

Każdy ma zady i walety, które można kochać, czemu nie? Nawet nie można ale trzeba :)
Nie spiesz się w ten słoneczny dzień, Ty wiesz
Albo być, albo mieć

Raisins 

Wysłany: 2010-07-24, 21:32   

Moja druga połówka to musi mnie kochać i być mi wierna :) co do wyglądu to nie miałam zbytnio dużych oczekiwań, ale musiał być wysoki i jest.

anonimowa18 

Wysłany: 2010-09-23, 11:40   

Hmmm :D no mnie pociągnął :D charakter :P wiele wspólnych cech i bardzo podobne zachowania ;] Hmmm :D

Terpsychora 

Wysłany: 2010-10-22, 15:05   

przyciąga mnie, jak każdego, najczęściej wygląd, a utrzymuje (bądź nie) na dłużej charakter ; ) więc jak już chodzi o ten wygląd, to zwracam uwagę na włosy (długie, długie, długie<3) i ładne, pełne usta ; )

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-10-22, 16:15   

Musi dobrze gotować, malować paznokcie na czarno i sluchać Floydow i CSC. Poza tym nie może być tlusta i mieć garbatego nosa.

Odpowiedz do tematu