• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

***ArChi***  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2006-06-25, 20:36   dlaczego on/ona??

taki temat na rozkrecenie bo cos nudno :P

piszcie co was pociaga w plci przeciwnej :) co powinna posiadac wasza druga polowka ?? jakie cechy charakteru?? jaki wyglad zewnetrzny ?? jaki wyglad wewnetrzny :hyhy: ??

NatalkaS  

Wysłany: 2006-06-25, 21:10   
   Polecający: Dzieki reklamie

Charakter : troche maczo troche romantyk :) cechy zewnetrzne: hmm ma miec to cos w sobie piekny wzrok i ciepło ktore bedzie biło od niego od razu !!!!

sylwu$  

Wysłany: 2006-06-25, 21:55   
   Polecający: google xD

Wygląd w zasadzie nienajważniejszy, ale żeby nie był odrażający xD [najlepiej wysoki, ciemna karnacja i czarne włosy xD]
Cechy charakteru...hum...romantyk, odpowiednie poczucie humoru, bez tzw "humorków', spontaniczny, prawdomówny, "prawdziwy" i w zasadzie, żeby był ze mną w 100 % fair.

Bywają wyjątki od reguły :hyhy:

NatalkaS  

Wysłany: 2006-06-25, 21:58   
   Polecający: Dzieki reklamie

sylwu$ napisał/a:
ciemna karnacja i czarne włosy xD]
czesto słysze o takim ideale i jeszcze zeby miał niebieskie oczy :P
a moj dziubek jest całkiem inny, ale za to jaki Kochany !!!!

sylwu$  

Wysłany: 2006-06-25, 21:59   

Prawda jest taka, że znam..hum... przypominam sobie dwóch, ale, że jeden wysoki a drugi niski xD Ale wzrost przy charakterze, naprawde nie ma znaczenia :]
A oczy... najlepiej czarne węgielki xD

Lady spark  

Wysłany: 2006-06-25, 23:00   
   Polecający: Przypadek;)

Moze nie bede pisala o facecie idealnym ktorego szukam bo po pierwsze nie ma takiego a po drugie zajeloby mi to zbyt duzo czasu. Napisze moze na co zwracam uwage gdy widze faceta na ulicy: tylek, lydki, rece no i oczywiscie zarys ogolny co do charaktery to oczywiscie inteligentny z poczuciem humoru tak po krotce ;)

***ArChi***  

Wysłany: 2006-06-25, 23:56   

ale wymagania :) czy nie wystarczy w nim to cos ??? badz w niej :P

sindiris+  

Wysłany: 2006-06-26, 00:26   

***ArChi*** napisał/a:
ale wymagania :) czy nie wystarczy w nim to cos ??? badz w niej :P

jeśli chodzi o pierwsze wrażenie to ja jestem za słowami ArChiego ... musi być w niej to coś :) , sam nie wiem co to jest, ale to sie czuje w serduszku, jak to niektórzy mówią pojawiają sie motylki w brzuszku czy może pod serduszkiem (niewiem dokładnie trudno zindetyfikować) ale takie bardzo przyjemne i wspaniałe i to sie czuje jak sie tę osobe spotyka czy nawet jak przemknie gdzieś koło Ciebie :niepewny:

a jesli chodzi już o bliższe spotkania (rozmowy, spotkania) to ważny jest charakter który jest wedle upodaobania każdej z osób, niektórzy lubią w Niej to a niektórzy co innego. Dla mnie dobrze jest jak jest; miła i szczerze uśmiechnieta :oczami:

z wyglądu zewnetrznego podobają mi sie piekne oczy, nie potrafie okreslić dokładnie jaki kolor ale duże i szczere ( jej coś wspaniałego ) z oczu wiele można wyczytać, jaki jest człowiek to takie malutkie okienko na dusze :szok:

fazi  

Wysłany: 2006-06-26, 11:53   

Szukać ideałów - nie szukam, to też nie będe wypisywał. Zresztą te ideały jakieś przereklamowane są bo moja wybranka czasem jest na prawde daleka od ideału :P a mimo to jest dla mnie naj naj, i gdzie tu logika?

A z zewnątrz na co patrze?
1. buźka
2. tyłek
3. nogi

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2006-06-26, 11:57   

ja na nic nie patrzę. mój mężczyzna spodobał mi się zewnętrznie po jakimś pół roku związku, i co z tego? ważne, że jest. a jest jaki jest.. irytujący, złośliwy, nieromantyczny, lubi pokłamać i wcale nie jest fair..
nie wiem, po prostu chyba ma oprócz tego wszystkiego coś, co mnie do niego ciągnie.. żebym ja tylko wiedziała, co..

owad.lezacy  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2006-06-26, 17:33   
   Polecający: Google

Martina, to wsyztsko przez te motylki :D

a tak poza tym to czasem tez zalezy bo niekiedy przyciaga wyglad a niekiedy poprostu to cos jak np usmiech :D wczoraj bylam na takim koncercie i gitarzysta mial tak slodki usmiech i taki byl nieporadny ze wzrok sam do niego ciagnal, charakter :D wyraz twarzy, oczy :) i glos mm :P

***ArChi***  

Wysłany: 2006-06-26, 20:58   

a ja uwielbiam patrzec na oczy i tak samo usmiech uwielbiam slodkie usmiechy :) wogole uwielbiam slodkie buzki :) a takie wlasnie ma moja dziewczyna <mniam mniam> no moze oczu nie ma wymarzonych jak dla mnie ale wszystko inne na miejscu :)

a patrze jeszcze moze to glupie ale nie lubie jak dziewczyna ma brzydkie buty i jak obgryza paznokcie :)

owad.lezacy  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2006-06-26, 21:51   
   Polecający: Google

***ArChi*** napisał/a:
a patrze jeszcze moze to glupie ale nie lubie jak dziewczyna ma brzydkie buty i jak obgryza paznokcie
hahaha takie zboczenie ja tez tak mam nie chcialam sie przyznwac ale :P jak juz napisales:D zawsze patrze na buty :D

:wstyd:

sylwu$  

Wysłany: 2006-06-26, 22:49   

Buty i dłonie także świadczą o człowieku =]

niunia  

Wysłany: 2006-06-26, 23:07   

jak dla mnie to najwazniejsze jest zeby kochal i nieoszukiwal!!!no i musi miec to cos w sobie i w wygladzie zewnetrznym i w charakterze.do dzis dnia niemoge dojsc co to takiego jest. :oczami:

Odpowiedz do tematu