• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Greggy  

Zaproszone osoby: 3

Wysłany: 2009-08-28, 13:02   

PIOTREKK napisał/a:
ja na miejscu kobiet ktore sa bite bym takiego zostawil

To nie wystarczy, należy bezwzględnie zgłosić doniesienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa. Takiemu gnojowi nie wolno popuścić bo będzie bił inną. Tacy ludzie powinni gnić w pierdlu i to długo

PIOTREKK 

Wysłany: 2009-08-28, 14:05   

Greggy napisał/a:
PIOTREKK napisał/a:
ja na miejscu kobiet ktore sa bite bym takiego zostawil

, należy bezwzględnie zgłosić doniesienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa. Takiemu gnojowi nie wolno popuścić bo będzie bił inną. Tacy ludzie powinni gnić w pierdlu i to długo

Z tym akurat sie nie zgodze bo nie zycze nikomu wiezienia, oprocz pedofilow i mordercow dzieci

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2009-08-28, 14:46   

A ja jestem za. Kar musi być dla takiego damskiego boksera. Więzienie będzie odpowienim miejscem dla niego.

PIOTREKK 

Wysłany: 2009-08-29, 11:56   

Psycho Krusher napisał/a:
A ja jestem za. Kar musi być dla takiego damskiego boksera. Więzienie będzie odpowienim miejscem dla niego.

Odpowiednia kara to bedzie jak przyjdzie jakis inny koles i mu wpieprzy po prostu poczuje to co ona poczula

Greggy  

Wysłany: 2009-08-29, 12:04   

PIOTREKK napisał/a:
Z tym akurat sie nie zgodze bo nie zycze nikomu wiezienia, oprocz pedofilow i mordercow dzieci

W takim razie niech ktoś ci spuści taki wpier** żebyś zmądrzał. Zastanów się, co ty napisałeś. Jeśli ktoś pobije kobietę to niech będzie na wolności? Gdzie ty masz rozum? Czy to jest sprawiedliwe? A czy ty jesteś dzieckiem? Jeśli ktoś cię zamorduje to niech nie idzie do pierdla?

Cytat:
Odpowiednia kara to bedzie jak przyjdzie jakiś inny koleś i mu wpieprzy po prostu poczuje to co ona poczula

Już damskiemu bokserowi w pierdlu wyjaśnią jak się powinno obchodzić z kobietami możesz być pewien

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2009-08-29, 14:25   

Cytat:
Odpowiednia kara to bedzie jak przyjdzie jakis inny koles i mu wpieprzy po prostu poczuje to co ona poczula
Żeby poczuł to co ona poczuła, toby musiał stać się kobietą i być pobity przez swego ukochanego (jeśli pobił swą wybrankę "serca"). Karanie nie polega na tym by skazany czuł to samo co ofiara.
Ostatnio zmieniony przez Starrk 2009-08-29, 14:25, w całości zmieniany 1 raz  

PIOTREKK 

Wysłany: 2009-08-31, 09:37   

GREGGY jak ktos mnie zabije to mnie nie obchodzi co sie z nim stanie :hyhy:

Psycho Krusher napisał/a:
Cytat:
Żeby poczuł to co ona poczuła, toby musiał stać się kobietą i być pobity przez swego ukochanego (jeśli pobił swą wybrankę "serca"). Karanie nie polega na tym by skazany czuł to samo co ofiara.

ale on byl nie czul to samo on by mial gorzej bo np jak ja bym sie dowiedzial ze on pobil kobiete to bym tak mu wpieprzyl ze napewno by gorzej mial :hyhy: :hyhy:

Greggy  

Wysłany: 2009-08-31, 10:45   

PIOTREKK napisał/a:
GREGGY jak ktos mnie zabije to mnie nie obchodzi co sie z nim stanie

Ale jak ktoś cię pobije do nieprzytomności to już chyba tak? Zastanów się co napisałeś, to jest absurdalne

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2009-08-31, 10:45   

PIOTREKK napisał/a:
to bym tak mu wpieprzyl ze napewno by gorzej mial
Nie rozumiesz. Gdy mężczyzna pobije kobietę, którą rzekomo kocha, to ofiara poza bólem fizycznym odczuwa także - albo przede wszystkim - ból psychiczny. Świadomość, że ktoś kogo kochasz i kto miał kochać Ciebie, ktoś, komu ufasz i z kim chcesz być podniósł na Ciebie rękę jest zapewne gorsza, niż siniaki, które mogą pozostać jako pamiątka zbyt słonej zupy.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

kenusarf  

Wysłany: 2009-08-31, 11:35   

PIOTREKK napisał/a:
np jak ja bym sie dowiedzial ze on pobil kobiete to bym tak mu wpieprzyl ze napewno by gorzej mial

Albo to on by Cię tak załatwił, żebyś trafił do szpitala, bo nigdzie nie jest powiedziane, że jak facet bije kobietę to dlatego, iż chce kogoś pobić, a z innym facetem nie dałby rady.

PIOTREKK 

Wysłany: 2009-08-31, 21:46   

Greggy napisał/a:
PIOTREKK napisał/a:
GREGGY jak ktos mnie zabije to mnie nie obchodzi co sie z nim stanie

Ale jak ktoś cię pobije do nieprzytomności to już chyba tak? Zastanów się co napisałeś, to jest absurdalne

Sluchaj ja jestem takim facetem ze jak widze ze koles napieprza klientke i jesli ona mnie powie POMOZ MI ja pojde i bede sie z nim bil i albo mu wpieprze albo tu sie zgodze z KENUSARF on mi ,ale najwieksza bede mial satysfakcje ze jesli bym przegral to taka ze sprobowalem go zlac a nie pojde zadzwonie na policje znaajac POLSKIE PRAWO wypuszcza go po 48 godzinach i on znowu ja zleje!!!
mam pytanie Greggy czy jak bys mial dziewczyne i i widzisz ze na ulicy uderza ja obcy facet co robisz?
pytanie1 dzwonisz na policje?
pytanie 2 prosisz go slownie nie bij jej ale on nie slucha?
pytanie 3 napieprzasz sie z nim bez wzgledu na to czy wygrasz czy nie ale wychodzisz w oczach swojej kobiety jako prawdziwy facet i ja obroniles lub probowales?
Ostatnio zmieniony przez PIOTREKK 2009-09-01, 00:05, w całości zmieniany 1 raz  

Sol  

Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2009-08-31, 21:50   

PIOTREKK napisał/a:
a nie pojde zadzwonie na policje znaajac POLSKIE PRAWO wypuszcza go po 48 godzinach i on znowu ja zleje!!!
No jasne, lepiej, żeby Ciebie zamknęli na 48, a on jej wleje jak tylko znikniesz z pola widzenia.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

kenusarf  

Wysłany: 2009-08-31, 22:04   

Sol napisał/a:
No jasne, lepiej, żeby Ciebie zamknęli na 48, a on jej wleje jak tylko znikniesz z pola widzenia.

Albo wleje dodatkowo za wołanie o pomoc.
PIOTREKK napisał/a:
ale najwieksza bede mial satysfakcje ze jesli bym przegral to taka ze sprobowalem

Satysfakcję ze złamanej szczęki? Co innego gdy facet w tej chwili bije kobietę wtedy użycie siły jest wskazane, choć ja bym sugerował wykorzystać element zaskoczenia i jakiś twardy przedmiot, żeby ją ratować, zamiast szukania satysfakcji.

Greggy  

Wysłany: 2009-08-31, 23:12   

PIOTREKK napisał/a:
pytanie1 dzwonisz na policje?

Tylko po to żeby zabrali zwłoki
PIOTREKK napisał/a:
pytanie 2 prosisz go slownie nie bij jej ale on nie slucha?

chyba kpisz
PIOTREKK napisał/a:
pytanie 3 napieprzasz sie z nim bez wzgledu na to czy wygrasz czy nie ale wychodzisz w oczach swojej kobiety jako prawdziwy facet i ja obroniles lub probowales?

Wydaje mi się, że jeśli sytuacja miałaby miejsce, to nie obyłoby się bez użycia ciężkich i tępych narzędzi okaleczających, na pewno dałoby się jakiś znaleźć (w sumie to wystarczyłby kastet)

Pasażer  

Wysłany: 2009-10-05, 03:34   

"Męskość polega na tym aby bić kobietę
Zgadzam się z Tobą nadstawiam policzek"

Nigdy nawet nie potrafiłem grać w Tomb Raidera. Zawsze martwiło mnie, kiedy strzelali do Lary.

Odpowiedz do tematu