• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-22, 16:49
Autor Wiadomość

Alhana  

Wysłany: 2008-06-26, 22:03   

Colorblind napisał/a:
ja naprawdę czegoś takiego nie pożądam

Gratuluję też bym tak chciała ;) ale po tygodniu walki z żmijowatym poczuciem humoru mojego drania, pragnę chociaż jednego krótkiego uścisku, i dostaje :P

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2008-06-26, 22:12   

Alhana napisał/a:
pragnę chociaż jednego krótkiego uścisku
a co ma uścisk do niepożądania róż i romantycznych kolacji?

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

Alhana  

Wysłany: 2008-06-27, 11:48   

Chodzi mi w ogóle o romantyzm. Ściskać można przecież na różne sposoby, inaczej uściska Cię ciocia, inaczej facet.
Niektórzy zamieniają uścisk na "wieszakowanie" czyli jak się przylepią, to łomem odciągnąć go od siebie nie można. Brrr....

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2009-11-22, 21:46   

Cameron napisał/a:
I co o tym sądzicie?

Po lekturze artykułu to stwierdzam, że papier wszystko zniesie. Jedyne co wygląda na empiryczną daną to
Cytat:
Analiza ankiet wykazała, że mężczyźni spod ciemnej gwiazdy mieli w życiu więcej kobiet niż inni. Częściej angażowali się w krótkie romanse lub jednonocne przygody.

Może pozornie to wygląda na to, że kobiety wolą toksycznych typków, ale jeżeli ktoś szuka stabilizacji i zdobywa tę kobietę na której mu zależy to zostaje przy niej na dłużej, a więc nie ma okazji, żeby sobie nabijać licznik. Toksyczny facet uwiedzie całą masę kobiet, ale żadna z nim nie zostanie na dłużej. Czy to że kobiety krótko z nimi wytrzymują oznacza, że wolą takich?

Cytat:
Skoro tak, to dlaczego ci podli faceci w toku ewolucji nie wyparli z seksualnej konkurencji grzecznych chłopców? Naukowiec sugeruje, że ich czar działa tylko wtedy, kiedy jest ich niewielu. Gdyby stali się zbyt liczni, to grzeczni chłopcy przestaliby być grzeczni, mieliby się na baczności i poważnie zabrali za walkę z konkurentami.

Czemu podli nie wyparli grzecznych? Bo grzeczni przestaliby być grzeczni. :rotfl:

neverending  

Wysłany: 2009-11-22, 22:40   

Alhana napisał/a:
Chodzi mi w ogóle o romantyzm. Ściskać można przecież na różne sposoby, inaczej uściska Cię ciocia, inaczej facet.
Niektórzy zamieniają uścisk na "wieszakowanie" czyli jak się przylepią, to łomem odciągnąć go od siebie nie można. Brrr....

Chyba mrr :) A tak serio masz rację, trzeba wiedzieć jak się zachować, czasem szczególnie w miejscach publicznych, przy dzieciach, czy nawet na ulicy po prostu nie wypada. A ogółem - kobiety wolą drani? Owszem. Czemu? Bo oni potrafią się o nie wystarać. Ale bywa i tak, że kobieta jest z draniem mimo wszystko. Pewnie dlatego, że takie a nie inne zachowanie uzależnia, że jeśli jest już z nim jakiś czas, to myśli, że nie zasługuje na nikogo lepszego, że nikogo lepszego już nie znajdzie a każdy kolejny wyskok czy inne "fopa" załagodzi się durnymi przeprosinami i będzie lepiej... prawie nigdy nie będzie. To tak odbiegając od tematu i nie o was drogie forumowiczki.
Nie spiesz się w ten słoneczny dzień, Ty wiesz
Albo być, albo mieć

kenusarf  

Wysłany: 2009-11-24, 09:18   

Jeszcze dopiszę coś na temat tych rewelacji
Cytat:
Jak dowodzą badacze, mężczyzna z tymi cechami ma większe szanse reprodukcyjne.
(...)
Analiza ankiet wykazała, że mężczyźni spod ciemnej gwiazdy mieli w życiu więcej kobiet niż inni. Częściej angażowali się w krótkie romanse lub jednonocne przygody.

Czemu do jasnej ciasnej naukowcy "dowodzą" większe szanse na reprodukcję na podstawie ilości partnerek, a nie na podstawie ilości dzieci? Jak ktoś ma dużo kasy to może sobie iść każdego dnia do innej prostytutki, ale szans na reprodukcję w ten sposób nie zwiększy. Przecież istnieje coś takiego jak antykoncepcja i amatorki krótkich romansów i jednonocnych przygód mają do niej dostęp.
Cytat:
Skoro tak, to dlaczego ci podli faceci w toku ewolucji nie wyparli z seksualnej konkurencji grzecznych chłopców? Naukowiec sugeruje, że ich czar działa tylko wtedy, kiedy jest ich niewielu. Gdyby stali się zbyt liczni, to grzeczni chłopcy przestaliby być grzeczni, mieliby się na baczności i poważnie zabrali za walkę z konkurentami.

Skoro już "dowiódł", że mają większe szanse na reprodukcję to teraz będzie sugerował, czemu fakty nie zgadzają się z jego dowodami.

darunia31 

Wysłany: 2009-11-25, 09:30   

No ja lubię facetów którzy są troskliwi , czuli, potrafią okazywać uczucia , a za razem muszą być opiekuńczy i zdecydowany ale musi się liczi z moim zdaniem :D :)

vivian69  

Wysłany: 2010-04-14, 17:59   

Mnie do takich facetów w ogóle nie ciągnie. :| Po co mi taki mężczyzna, który wykorzystuje inne, ble w dodatku jakiś narcyz, zupełnie nie mój typ. :/

Pasażer  

Wysłany: 2010-04-14, 18:32   

W myśl zasady, że statystyki nijak mają się do indywidualności każdego z nas można chyba zignorować takie stwierdzenie.

Bawiąc się w dyskusje można pójść jednak dalej - nikt nie lubi bezmyślnej podłości, nikogo nie jest w stanie zatrzymać przy sobie bezgraniczna kluchowatość.

"Czymże jest prawdziwa męskość, jeśli nie wymieszanymi w odpowiednich proporcjach klasą i szaleństwem?"

matra  

Tytuł: Buka zimna suka

Wysłany: 2010-04-14, 18:52   

Ja za to bardziej bym się skłaniała ku twierdzeniu, że dziewczyny wolą facetów z problemami, a przynajmniej tak wynika z zasłyszanych opinii i własnych obserwacji.
Facet z problemami jako facet wrażliwy i uczuciowy, który jest może trochę zagubiony, typ niegrzecznego chłopca - coś w ten deseń, chyba wiadomo o co mi chodzi (; Po prostu kobieta wtedy czuje się bardziej potrzebna.
A co do podłych drani - to brutalne, ale w związku ma przewagę ten, kto kocha mniej (;

m. gallery

Raise  

Tytuł: ~_^ Meow?

Wysłany: 2010-04-14, 20:06   

Romantyzm to nie dla mnie. Zdecydowanie nie,nie,nie. Ale jakiś taki brutal też odpada.
Bo na co mi facet, który w związku pokazuje swoją siłę? Albo taki co skacze z kwiatka na kwiatek? "Niegrzeczny chłopak" -owszem :luka: Chociażby ze względu na to, że bywa zaskakujący i to w pozytywny sposób :oczami: .

matra  

Tytuł: Buka zimna suka

Wysłany: 2010-04-14, 20:14   

dla mnie idealne połączenie to właśnie to niegrzecznego chłopca z lekkim romantykiem :luka:

m. gallery

BeautySK 

Wysłany: 2010-07-07, 00:14   

matra napisał/a:
dla mnie idealne połączenie to właśnie to niegrzecznego chłopca z lekkim romantykiem :luka:

zgadzam się ! Tylko takiego ciężko znaleźć :( :( Ale teraz stawiam na takich kochanych, ciepłych chłopców. bo mój poprzedni związek.. Wiecie .. pierwszy raz i te sprawy. Ale już nie dało sie wyrzymać. Facet dziwny był. Chorobliwie zazdrosny a zarazem flirciarz;/ ehh:P do teraz niekoncząca sie historia.

kenusarf  

Wysłany: 2010-07-10, 09:45   

BeautySK napisał/a:
matra napisał/a:

zgadzam się ! Tylko takiego ciężko znaleźć :( :(

I część kobiet rozwiązuje ten problem łącząc związki z romantykami i skoki w bok z niegrzecznymi chłopcami.

Natomiast dla niegrzecznych chłopców to jest prawdziwa okazja ponieważ jako że są niegrzeczni to nie mają żadnych skrupułów, żeby kobietami manipulować i udawać romantycznych do momentu, aż kobieta się zakocha/zauroczy, a wtedy to już mogą robić praktycznie co chcą.
Ostatnio zmieniony przez kenusarf 2010-07-10, 09:53, w całości zmieniany 1 raz  

anusiaSc  

Wysłany: 2010-07-10, 10:26   

mój narzeczony nie jest podłym draniem a go kocham xd i nigdy bym sie z draniem nie zwiazała, od takich jestem z daleka wiadomo że wiekszość z nas woli przeżyć jakąś przygode w ramionach bydlaka a potem ułozyc życie z aniołem,i tak jest też odwrotnie bo faceci wolą sex bomby bardziej niż takie mniej urodziwe żenią się z kurą domową a zabawiają z jakaś laską która ma fajną dupe i duży cyc..

Odpowiedz do tematu