• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2007-08-16, 15:02   

sis napisał/a:
Uważasz, że teraz jest ich więcej, niż np. w XIV wieku? Możesz rozwinąć tę myśl?

Po prostu od razu przechodzono do czynu. Jeżeli dziewczyny wychodziły za mąż w wieku 15 lat to kiedy niby miałby być dziewicą w związku?
sis napisał/a:
Nie będę polemizować z amerykańskimi naukowcami, ale nie bardzo rozumiem jak to się ma do moich wcześniejszych wywodów.

To było tak ogólnie odnośnie tematu.
sis napisał/a:
Masz na myśli to, że mężczyzna w ten sposób może czuć się niejako dumny z posiadania kobiety-dziewicy?

Po prostu są tacy, którzy są dumni z każdej którą rozdziewiczyli. Są też tacy, którzy są dumni, że dochowują nakazu religijnego.

ayllia  

Wysłany: 2007-08-16, 18:07   

Akurat mój facet jest zadowolony że był tym pierwszym:) ... jeśli o to chodzi to czasem bywa tak że po prostu rodzą się kompleksy u facetów. Jeśli wcześniej kobieta już z kimś była to rodzą się pytania: "czy byłem lepszy niż inni?" , "czy zadowoliłem ją tak samo jak poprzedni, czy może bardziej :cwaniak: ?" i takie tam. Przyznam się że czasami sama się zastanawiam czy byłam lepsza niż jego była z którą był 6 lat :chytry: .... ale to już moje ambicje :hyhy:

MissIndependent  

Wysłany: 2007-08-16, 19:26   

ja się wogóle nie zastanawiam czy byłam lepsza od mojej poprzedniczki. o niej była tylko w sumie jedna rozmowa (ciekawość mnie zżerała, nie zazdrość o to co między nimi było) i na jej koniec usłyszałam: "Asiuniu, wogóle o tym nie myśl, najlepiej zapomnij, że była". wyjaśniliśmy sobie kilka rzeczy i teraz już żadne z nas nie ma pretensji o przeszłość. sądzę, że fochy o to, że ktoś "był tam przede mną", że ja nie była/em "pierwsza/y" to przejaw niedojrzałości.

ayllia  

Wysłany: 2007-08-16, 20:01   

NO wiesz ja w sensie zazdrości o to że jakaś była przede mną to nie jestem o to zazdrosna, a się cieszę bo przynajmniej jedna osoba w naszym związku wiedziała o co chodzi i jak co zrobić żeby było dobrze i przyjemnie:) Także nic nie wspominałam o zazdrości tylko o rodzeniu się czasami kompleksów... może rzeczywiście źle to sformuowałam, chodziło mi o kompleksy od czasu do czasu, że jednak czasami rodzi się takie pytanie. Bo to ludzka rzecz chęć bycia lepszym;) jak już wspomniałam to moje ambicje żeby zadowalać swojego partnera w stu procentach :hyhy:

JEśli chodzi o dziewictwo to znalazłam jeszcze jedną zaletę: facet nigdy nie bedzie miał argumentu w jakiejś wielkiej kłótni że "z nie wiadomo iloma facetami spałaś". ;) Dziewictwo jest teraz w modzie:)

MissIndependent  

Wysłany: 2007-08-16, 20:50   

ayllia napisał/a:
Dziewictwo jest teraz w modzie:)

tak się dziwnie składa, że często celowo idę pod prąd :P ale oczywiście, nie straciłam dziewictwa na znak jakiegoś protestu, ani mi się nie spieszyło. żeby nie było niedomówień...
ayllia napisał/a:
NO wiesz ja w sensie zazdrości o to że jakaś była przede mną to nie jestem o to zazdrosna, (...) Także nic nie wspominałam o zazdrości tylko o rodzeniu się czasami kompleksów... może rzeczywiście źle to sformuowałam

dobrze wtedy sformułowałaś, wiem o co chodzi:) tylko czasem właśnie oprócz kompleksów "bo on pewnie był w TYM lepszy", dochodzi zadrość "bo on TAM był przede mną", zazdrość o samo isnienie tego "kogoś", kto dostał ten "skarb"... ja się spotkałam właśnie i z kompleksem, i z zadrością... co ciekawe, tylko ze strony mojego faceta, bo ja się nawet nie porównuję do jego byłej... pytanie: czy to domena facetów??

ayllia  

Wysłany: 2007-08-16, 20:55   

Raczej ich ego:) Faceci lubią jak im się mówi że w tych sprawach są najlepsi;) A nam kobietom z drugiej strony co szkodzi powiedzieć: "byłeś cudowny" ;) Chociażby dla naszego dobra;) Facet zakompleksiony, penis sflaczony;) Przepraszam za wyrażenie ale to naga prawda;) ... nie mówię że u wszystkich(żeby nie było :hyhy: ), ale no powiedzmy szczerze my możemy zawsze:P to tylko od facetów zależy czy coś z tego będzie czy nie;)

Zombwbij  

Wysłany: 2007-08-16, 21:12   

ayllia napisał/a:
czasem bywa tak że po prostu rodzą się kompleksy u facetów
Bardzo często faceci się tym naprawdę bardzo przejmują. Od nas się niejako wymaga męskości w szerokim tego słowa znaczeniu.

[ Dodano: 2007-08-16, 21:15 ]
ayllia napisał/a:
tylko od facetów zależy czy coś z tego będzie czy nie
Oto przykład.

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2007-08-16, 23:27   

kenusarf napisał/a:
Po prostu od razu przechodzono do czynu. Jeżeli dziewczyny wychodziły za mąż w wieku 15 lat to kiedy niby miałby być dziewicą w związku?

tak, ale przed rzeczonym "czynem" następowało sakramentalne "tak", jak słusznie zauważyłeś. A my rozmawiamy o związkach niezalegalizowanych, jak mniemam.
ayllia napisał/a:
A nam kobietom z drugiej strony co szkodzi powiedzieć: "byłeś cudowny" ;) Chociażby dla naszego dobra;)

Niby facetów dopieszczać i dowartościowywać trzeba, ale takie bezustanne głaskanie po główce i zapewnianie, jak to cudownie było (niekoniecznie zgodnie z prawdą), jednak kobietom szkodzi. Pisałam już o tym wcześniej, ale się powtórzę - kobietę dużo trudniej zadowolić, niż mężczyznę (i Ameryki tym stwierdzeniem nie odkryłam). Zamiast zapewniać, że było super, kiedy nie było, lepiej delikatnie wytłumaczyć facetowi, co powinien zrobić, żeby następnym razem przyjemność miały z tego obie strony. To na dłuższą metę zdecydowanie lepszy sposób na wyleczenie męskich kompleksów. O damskiej satysfakcji nie wspominając.
Zombwbij napisał/a:
Od nas się niejako wymaga męskości w szerokim tego słowa znaczeniu.

I to jest idiotyczne. Jakiś popaprany, bezsensowny stereotyp, że to właśnie mężczyzna jest tym doświadczonym, wprowadzającym w tajniki życia erotycznego biedną, niewinną, niedoświadczoną kobietkę. Że o innych aspektach życia nie wspomnę.

Tak przy okazji - czy my rozmawiamy jeszcze na temat? ;>

grlało, matulu

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2007-08-16, 23:51   

sis napisał/a:
A my rozmawiamy o związkach niezalegalizowanych, jak mniemam.

No to jeżeli wychodziła za mąż w wieku 15 lat to niby kiedy miała być w związku niezalegalizowanym?
ayllia napisał/a:
A nam kobietom z drugiej strony co szkodzi powiedzieć: "byłeś cudowny" ;)

Jak go okłamiesz, że był cudowny to nadal będzie robił tak samo...
ayllia napisał/a:
ale no powiedzmy szczerze my możemy zawsze:P

Ale już facet może to on będzie miał orgazm prawie zawsze, a kobieta co orgazm udaje to go będzie do końca życia tylko udawała...

weroona89  

Wysłany: 2007-08-17, 01:27   

dzisiaj najbardziej mnie zaciekawiają takie właśnie rozdźwięki między ludźmi i ludźmi. Dzisiejsze dziewczyny są doprawdy RÓŻNE i to tak diametralnie, że czasem aż trudno się połapać. To znaczy ja osobiście wyróżniam dwa główne typy-> na pewno są także ,,podtypy'', ale takie dwa główne i dające się łatwo dostrzec: takie, która podążają za modą w każdym calu swego życia i takie, które starają się wykazać jakąś własną inicjatywą. Takie starają się mieć własne, choćby najbardziej kontrowersyjne, ale własne zdanie.
-Co chcesz jeszcze, idiotko?
A ona:
-Kocham ciebie...

goga  

Wysłany: 2007-08-17, 08:33   Re: Dziewica w zwiazku

lisica napisał/a:
zastanawiam sie nad tym czy chlopak moze byc dumny z tego ze jest zwiazany z dziewica?czy wogole faceci chca wiazac sie z dziewicami?

Dziewictwo w dzisiejszych czasach to skarb, dlatego wydaje mi się , że facetom to się bardzo podoba. Tyle, że mamy dwa typy facetów. Jednych myślących głową :) a drugich myślących główką :]

MissIndependentnapisała:
""bo on TAM był przede mną", zazdrość o samo isnienie tego "kogoś", kto dostał ten "skarb"... "

No cóż , nawet jakbym się spytała mojego miśka czy jest o to zazdrosny to pewnie by się nie przyznał...Jesteśmy ze soba bardzo długo i nigdy nie dał mi odczuć , że myślał jak mi było z innym...Poza tym za każdym razem utwierdzam go w przekonaniu że jest najlepszy!
bo dokończyć ją możemy kiedy wrócisz tu,
tylko wróć

Tynka88  

Wysłany: 2007-08-20, 17:48   

mysle ze raczej facet jest dumny z tego ze to wlasnie z nim przezylas swoj pierwszy raz :) bo co z tego ze jest z dziewica jak potem moze go rzucic ?? nie odbierzcie zle mojej wypowiedzi nie chcialam w kazdym badz razie by zabrzmiala tak "mesko"

anuszka  

Wysłany: 2007-08-26, 14:42   

witam,
w wiekszosci tak jest ze facet woli dziewice i jest z tego dumny gdy rozdziewiczy dziewczyne , ale jest to dla niego zarazem bardzo trudne bo boi :suchy: sie ze zrobi jej krzywde .
jednym slowem mowiac nic nie jest proste :suchy:

Szlachcianka  

Wysłany: 2007-08-28, 13:47   
   Polecający: Google

A słyszeliście o tym, że podobno ze Francji wykonuje się zabiegi przywracające błonę dziewiczą? :rotfl: wg mnie jest to oszukiwanie samego siebie i parnera... No i po co cierpieć drugi raz? :P
_______

<33

dariusz-przybyl 

Wysłany: 2007-08-29, 23:07   

kobieta powinna mieć klase a nie cnotę zresztą kto ją dzisiaj ma jak są motyle w brzuchu to kto o tym myśli

[ Dodano: 2007-08-29, 23:11 ]
ale te dziewczyny mają zdanie o tych facetach ho ho

Odpowiedz do tematu