• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

GreenIsBlueNow  

Wysłany: 2009-09-08, 20:27   

To tylko błona i tak każda ją w końcu straci ;p Niektórzy są dumni z "posiadania" dziewicy, a inni się boją owe rozdziewiczać. Ważne jest tylko to, żeby pierwszy seks był z głową, a nie po pijaku w dyskotece ;p Chociaż, co kto lubi...

foszek 

Wysłany: 2009-09-09, 16:17   

GreenIsBlueNow napisał/a:
Niektórzy są dumni z "posiadania" dziewicy [...]

...bo to znaczy, że dziewczyna jest porządna i nie puszcza się z byle kim.
Ostatnio zmieniony przez foszek 2009-09-11, 16:18, w całości zmieniany 1 raz  

Pasażer  

Wysłany: 2009-10-04, 20:36   

foszek napisał/a:

Błagam - powiedz, że żartujesz.

Dość zabawne jest też pytanie w pierwszym poście:

Cytat:
czy wogole faceci chca wiazac sie z dziewicami?

Gdyby nie chcieli, to rasa ludzka niedługo by na ziemskim padole zabawiła.

I z jednej strony to trochę nęci, z drugiej - to odpowiedzialność.

A z trzeciej, to jeśli chodzi o seks przygodny, to co to za różnica? Bo przecież i tak sprawa się nie rozwinie najprawdopodobniej. A jeśli chodzi o sprawę poważniejszą (powiedzmy że pisząc "poważniejszą" mam na myśli nasz stosunek do partnerki), to tym bardziej - co to za różnica?

izabelka1510 

Wysłany: 2009-11-13, 18:38   

napewno sie ucieszy,a tekst agusi mi sie bardzo podobał hehe :rotfl:

Irol  

Wysłany: 2009-11-14, 19:27   

Pasażer napisał/a:

Dość zabawne jest też pytanie w pierwszym poście:
Cytat:
czy wogole faceci chca wiazac sie z dziewicami?

Gdyby nie chcieli, to rasa ludzka niedługo by na ziemskim padole zabawiła.
I z jednej strony to trochę nęci, z drugiej - to odpowiedzialność...

Świetna wypowiedź ;) Chociaż z tym pytaniem - chyba jest zasadne. Podbudowuje osoby szukające kiedy 20-40 forumowiczów napisze że owszem. Ale z 2 strony bywają osoby (płci obojga) nie pragnące seksu nawet po ewentualnym małżeństwie, mające z tym problem. Z takimi osobami wiązać jest się na pewno trudno, chyba że więź między taką dajmy na to panią a psychologiem :) Jeszcze jedna sprawa odnośnie pytania - jeśli wiązać się z dziewicami to musi być gruba lina i dobry węzeł, inaczej bez sensu.

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2009-11-15, 00:05   

Pasażer napisał/a:
foszek napisał/a:

Błagam - powiedz, że żartujesz.

Jeżeli dziewczyna jest dziewicą to znaczy, że nie uprawiała do tej pory seksu. Nie wiem co Ty rozumiesz przez "puszczanie się", ale przy powszechnym rozumieniu tego słowa nie da się puszczać jeżeli się nie uprawiało seksu. Dwa plus dwa i jasno wychodzi, że jeżeli dziewczyna jest dziewicą to się nie puszcza.

Pasażer  

Wysłany: 2009-11-15, 02:10   

kenusarf napisał/a:
Jeżeli dziewczyna jest dziewicą to znaczy, że nie uprawiała do tej pory seksu.

Truizm na początek, mniam.

kenusarf napisał/a:
Nie wiem co Ty rozumiesz przez "puszczanie się", ale przy powszechnym rozumieniu tego słowa nie da się puszczać jeżeli się nie uprawiało seksu.

Nie przy powszechnym, tylko przy głupim. Takie rozumienie najczęściej (podkreślam - najczęściej, bo zaraz się ktoś przyczepi, że przecież nie zawsze) można spotkać u ludzi, którzy albo nie uprawiali wcześniej seksu albo są przesadnie religijni.

Zresztą, kilka definicji:

sjp napisał/a:
puścić się — puszczać się
1. «przestać trzymać się czegoś»
2. «zacząć szybko iść, biec, jechać w jakimś kierunku»
3. «wyruszyć dokądś»
4. «zacząć płynąć»
5. pogard. «o kobiecie: odbyć stosunek z przypadkowo poznanym mężczyzną»
*

Miejski słownik slangu i mowy potocznej napisał/a:
1. dawać dupy każdemu, 2. Często zmieniać partnerów seksualnych

Wikisłownik napisał/a:
obraźliwie o kobiecie: zmieniać często partnerów seksualnych; synonimy: wulg. kurwić się, wulg. dawać dupy
*

* co dziwne, uwzględnili tu tylko kobietę

kenusarf napisał/a:
Dwa plus dwa i jasno wychodzi, że jeżeli dziewczyna jest dziewicą to się nie puszcza.

Sparafrazowałeś tutaj swoje pierwsze zdanie, cytowane przeze mnie na początku. Pokręciłeś tu też nieco, pisząc znowu truizm, żeby przy pomocy prawa logiki pokazać, że masz rację. Owszem, o dziewicy nie da się powiedzieć, że się puszcza. To wykazałeś już w pierwszym zdaniu i nie ma raczej sensu tego powtarzać.

Sytuacja hipotetyczna - jesteś z kimś, kochasz tę dziewczynę. Kochacie się również w sensie fizycznym (celowo nie piszę "bzykacie", czy nawet "uprawiacie seks", żeby wzmocnić mój, ekhm, sygnał). Jest wam cudownie. Bla bla bla. No i co - powiesz o niej, że się puszcza? Że jest puszczalska?

kenusarf  

Wysłany: 2009-11-15, 12:15   

"Bycie dziewicą oznacza, że dziewczyna się nie puszcza" to nie jest to samo co "nie bycie dziewicą oznacza, że dziewczyna się puszcza". Takie tam subtelne różnice między warunkami wystarczającymi, a koniecznymi, ale przecież nie będę Ci tłumaczył rzeczy oczywistych.
Ostatnio zmieniony przez kenusarf 2009-11-15, 12:43, w całości zmieniany 1 raz  

Pasażer  

Wysłany: 2009-11-15, 19:17   

kenusarf napisał/a:
"Bycie dziewicą oznacza, że dziewczyna się nie puszcza" to nie jest to samo co "nie bycie dziewicą oznacza, że dziewczyna się puszcza".

To nie jest to samo, fakt. Czytaj uważniej, ja porównałem zdania:

Pasażer napisał/a:
kenusarf napisał/a:
Jeżeli dziewczyna jest dziewicą to znaczy, że nie uprawiała do tej pory seksu.

i

Pasażer napisał/a:
kenusarf napisał/a:
Dwa plus dwa i jasno wychodzi, że jeżeli dziewczyna jest dziewicą to się nie puszcza.

A Ty to trochę znów deformujesz, ponadto nie odpowiedziałeś na moje pytanie.

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2009-11-15, 23:44   

foszek napisał/a:
bo to znaczy, że dziewczyna jest porządna i nie puszcza się z byle kim.
Nie, to znaczy, że nie daje się (proszę wybaczyć dosadność) penetrować byle komu. Jeśli przez "puszczanie się" rozumieć również wzmożone i, co najważniejsze, przypadkowe praktyki, dajmy na to, oralne błona dziewicza nie jest tu żadnym wyznacznikiem.

grlało, matulu

kenusarf  

Wysłany: 2009-11-16, 00:16   

Pasażer napisał/a:
Czytaj uważniej

Bycie dziewicą oznacza, że dziewczyna się nie puszcza ja nie rozumiem jak możesz uważać to za żart, równocześnie przyznając że:
dziewica to osoba, która nie uprawiała seksu
puszczanie się polega na uprawianiu seksu

I teraz: albo to wyjaśnisz, albo nie licz, że ja będę czytał to co Ty napiszesz. Skoncentruj się bo to ważne. Jeżeli napiszesz coś co nie będzie dotyczyło tego żartu, w szczególności będzie to coś co dotyczy mnie przestanę to czytać. Nie traktuj tego jako polecenia to są warunki jakie stawiam w odpowiedzi na Twoje żądanie.

Pasażer  

Wysłany: 2009-11-16, 01:43   

Odpiszę Ci poważnie, ale Ty też tak to potraktuj.

Po kolei. Najpierw to, o co prosiłeś. Błagałem o żart, nie widziałem go. Nie widzę podstaw, by kobietę, która uprawiała seks nazwać puszczalską. To za mało danych. Są różne sytuacje i nie można po wyrażeniu "uprawiała seks" uznać puszczalstwa. Przykład z mikrokosmosu: moja matka uprawiała seks z moim ojcem, ponoć z miłości. I nigdy nie powiem, że się z nim puszczała.

Teraz dochodzimy do logiki trzech zdań przytoczonych przez Ciebie.

Bycie dziewicą oznacza, że dziewczyna się nie puszcza - tak. Jest dziewicą, więc się nie puściła. Ale również nie kochała się nigdy z mężczyzną. Dla mnie to dwie różne sprawy.

Dziewica to osoba, która nie uprawiała seksu - jest dziewicą, bo nie uprawiała seksu. Nie odwrotnie. Nie ma tu żadnej trudności. Dalej.

Puszczanie się polega na uprawianiu seksu - tak, ale nie do końca. Puszczać się można poprzez uprawianie seksu. Ale uprawianie seksu nie oznacza od razu puszczania się. (Każdy kwadrat jest prostokątem, ale nie każdy prostokąt jest kwadratem).

I teraz napiszę czemu błagałem o żart - z tekstu foszka wynika, że jeśli dziewczyna nie jest dziewicą, to jednocześnie taka, która nie jest porządna i która się puszcza. Dosłownie napisała, że właśnie to oznacza dziewictwo.

I teraz zwróć uwagę na błąd (podstawowy, który sam do tej pory przeoczyłem), jaki popełniła. Napisała (sparafrazuję to, dla klarowności), że dla faceta skarbem jest dziewica, bo się nie puszcza i jest porządna. A przecież rozmawiamy o sytuacji uprawiania seksu z dziewicą. Innymi słowy foszek twierdzi, że dziewica uprawiająca seks z facetem jest dla niego porządna, bo wcześniej nie uprawiała seksu. I to ją czyni porządną. Bezsens.

Każda kobieta jest zatem porządną dziewicą do momentu, kiedy idzie z kimś do łóżka. Nie można w takim razie o żadnej kobiecie napisać, że jest lepsza czy gorsza od innej, bo inna sytuacja zajść nie mogła - dziewictwo traci się przez kontakt seksualny. Foszek zaplątał się we własnej logice.

Ponadto nie zgadzam się ze stwierdzeniem, które wyniknie z rozwinięcia tej myśli. Chodzi mi o to, że każda kobieta jest porządna do momentu, kiedy zacznie uprawiać seks. Znam wiele kobiet, które seks uprawiają i o których nie można powiedzieć, że są nieporządne. Albo że się puszczają.

I teraz część mojego posta tylko do Ciebie.

kenusarf napisał/a:
Nie traktuj tego jako polecenia to są warunki jakie stawiam w odpowiedzi na Twoje żądanie.

Odpowiedzieć mógłbyś najpierw na moje pytanie. Nie jesteś gwiazdą i nie masz prawa stawiać warunków zanim udzielisz odpowiedzi. Ale najpierw odpowiedziałem, z szacunku do rozmówcy.

I teraz uwaga - nie chcę Cię urazić, ani nic w tym stylu. Napiszę wprost - nie wydaje mi się, żebyś był kiedyś w podobnej sytuacji (o jakiej pisałem w związku z moim pytaniem) i możliwe, że jest Ci trochę trudno się w niej, choćby hipotetycznie, postawić. Nie twierdzę jednak, że musiałeś być w czymś takim, żeby mieć prawo do przemyśleń czy wypowiedzi. Nie trzeba zaglądać na dno szamba żeby wiedzieć, że nie rosną tam fiołki.

Jeszcze tylko jedno.

kenusarf napisał/a:
I teraz: albo to wyjaśnisz, albo nie licz, że ja będę czytał to co Ty napiszesz. Skoncentruj się bo to ważne.

Nie pisz do mnie więcej w ten sposób, bo zwyczajnie sobie tego nie życzę. Jesteś jedną z nielicznych osób na tym forum, które traktuje poważnie. Więc nie pisz do mnie tak, nie lekceważ mnie, bo następnym razem po prostu to zignoruję. Nie jesteśmy dziećmi.

[ Dodano: 2009-11-16, 02:00 ]
Mam złe przeczucie, że ten post i tak zostanie odebrany zupełnie inaczej, niż powinien.

anusiaSc  

Wysłany: 2010-07-10, 10:29   

Jestem dziewicą a mam 19lat, i nie spieszy mi się do "pierwszego razu" nie widze w tym nic złego , przyjdzie czas jak są partnerzy gotowi no to wtedy można "to " zrobić

Raisins 

Wysłany: 2010-07-24, 20:09   

Jasne, że faceci chcą wiązać się z dziewicami :)
Mój chłopak był z tego bardzo zadowolony jak się dowiedział, że dziewicą jestem ;) tzn byłam.

anonimowa18 

Wysłany: 2010-10-02, 12:10   

no pewnie ;) to powód do dumy ^^

Odpowiedz do tematu