• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

lisica  

Wysłany: 2007-08-07, 09:52   Dziewica w zwiazku

zastanawiam sie nad tym czy chlopak moze byc dumny z tego ze jest zwiazany z dziewica?czy wogole faceci chca wiazac sie z dziewicami?

Garfield.jpg
Plik ściągnięto 103 raz(y) 54.35 KB

Katharsis  

Wysłany: 2007-08-07, 09:56   
   Polecający: Lewiatan

lisica napisał/a:
zastanawiam sie nad tym czy chlopak moze byc dumny z tego ze jest zwiazany z dziewica?

No raczej tak, bo dziewczyna nie daje sie byle komu (no ok, zalezy w jakim sa wieku, moze dopiero zacznie :D ) no i to on bedzie mogl jako pierwszy sprawic jej ta przyjemnosc ;)

lisica napisał/a:
czy wogole faceci chca wiazac sie z dziewicami?

Faceci i dziewice... toz to pedofilia jest :P

;)

Aqusia  

Wysłany: 2007-08-07, 10:46   

Zapytałam mojego faceta czy wolałby żebym była dziewicą, a on stwierdził że nie chciał by bym przez niego cierpiała i się "wykrawiła" jak on to określił. Ale ja tak sobie myślę że chciałby być pierwszy, ot męski egoizm ;)

Star  

Wysłany: 2007-08-07, 13:36   

jakby to powiedziec.... niektorzy mezczyzni placa grube pieniadze, zeby byc z dziewicami ^_^

a ta na nasze realia to sadze, ze chca byc tylko ci o tym nie powiedza ^_^ przeciez to jest normalne... zawsze beda mieli ta swiadomosc, ze sa tymi pierwszymi, ze wrazie jakby sie nie sprawdzil to nie masz go z kim porownac i takie tam ^_^

(moj to mial zdziwko jak sie dowiedzial xD)

Nori napisał/a:

Faceci i dziewice... toz to pedofilia jest

ehem =.=
jakos ja nie bylam niepelnoletnia :P i znam do tegop jeszcze przynajmniej 10 kolezanek ktore chowaja swoj najwiekszy skarb dla tego jedynego.

Katharsis  

Wysłany: 2007-08-07, 13:47   

Star napisał/a:
jakos ja nie bylam niepelnoletnia i znam do tegop jeszcze przynajmniej 10 kolezanek ktore chowaja swoj najwiekszy skarb dla tego jedynego.

Chwala Wam :) Mozna stracic dziewictwo bedac niepelnoletnim, ale nie z pierwszym lepszym ;p

Beata18 

Wysłany: 2007-08-07, 17:08   

Pewnie, ze facet chcialby aby jego dziewczyna byla dziewica!!! Aby z Nim wlasnie przeżyła swoj pierwszy raz!!! Ale są tez tacy faceci, którzy wolą doświadczone kobiety, a nie dziewice!!!! Zależy od mężczyzny i Jego upodobań!!! ;)

Zombwbij  

Wysłany: 2007-08-07, 21:42   

lisica napisał/a:
czy wogole faceci chca wiazac sie z dziewicami?
Tak. Cnota jest (wielkim) atutem kobiety (co nie znaczy, że jej brak jest wadą).

Star napisał/a:
zawsze beda mieli ta swiadomosc, ze sa tymi pierwszymi, ze wrazie jakby sie nie sprawdzil to nie masz go z kim porownac
Tak jest.

Nori napisał/a:
Chwala Wam
Racja :padam:

Beata18, dlaczego Ty co rusz stawiasz trzy wykrzykniki po chyba każdym zdaniu?
Odbieram to jako krzyk i nie podoba mi się to (to tylko informacja).

youtis  

Wysłany: 2007-08-07, 21:48   

heh wydaje mi się że większość facetów chciała by mieć dziewczynę dziewicę.. ale czy oni chcieli by być tymi pierwszymi dla swoich dziewczyn?
Znam kilka przypadków i okło60% z nich chciało by mieć dziewczynę dziewicę ale on chciałby sie od czasu do zcasu zabawic... to jest beznadziejne...
Ale myślę że jak chłopak wymaga dziewczyny dziewicy to sam powinien byc prawiczkiem.
Znam i chłopaków którzy śmieją się z dziewic.. nie wiem co jest w tym śmiesznego.. dla mjie to jest powód do dumy a nie do śmiechu.
Jeżli facet myśli że jak przeleci kilka dziewczyn to już jest kimś wielkim wśód kolegów. A to guzik prawda... ile chorób może przenieć na swoją stałą partnerkę.... lub na każdą następna...

Zombwbij  

Wysłany: 2007-08-07, 21:55   

youtis napisał/a:
ale czy oni chcieli by być tymi pierwszymi dla swoich dziewczyn?
Oczywiście.

youtis napisał/a:
jak chłopak wymaga dziewczyny dziewicy to sam powinien byc prawiczkiem
Co znaczy wymaga? :zdziwko:
Może cieszyć się kiedy taką ma, ale wymaganie tego jest dla mnie niemałą przesadą...
Życie to nie koncert życzeń.

klaana 

Wysłany: 2007-08-10, 13:18   

na portalu www.przeznaczeni.pl wielu facetow deklaruje ze chcialoby aby ich dziewczyny byly dziewicami :]

MissIndependent  

Wysłany: 2007-08-10, 15:58   

klaana napisał/a:
na portalu www.przeznaczeni.pl wielu facetow deklaruje ze chcialoby aby ich dziewczyny byly dziewicami :]

a to nie jest ten katolicki portal, łączący pary? coś na kształt wirtualnego biura matrymonialnego?

Co do "wymagania dziewictwa"... prawda, że niektórzy faceci chcą dziewic, a jak się okazuję, że ich ukochana już nią nie jest, to często są dąsy :zdegustowany: to oczywiście zależy od dojrzałości niektórych osób. mój obecny facet też zadowolony nie był jak się dowiedział, że nie jest ~moim pierwszym~, ale przyłknąl to i jesteśmy razem szczęśliwi. podobno niektórzy mają satysfakcję z tego, że laskę rozdziewiczą :znudzony: swoją drogą, nie sztuka być ~pierwszym~, sztuka być ~ostatnim~

youtis napisał/a:
jak chłopak wymaga dziewczyny dziewicy to sam powinien byc prawiczkiem

może "wymaga" to przesada (nie ma prawa wymagać!!!), ale zgadzam się, jęsli facet ma fochy o to, że jego dziewczyna nie jest dziewicą, a sam prawiczkiem też nie jest, to to jest kompletnie nie w-porządku.... to co? ona powinna czekać niewiadomo ile (najlepiej do ślubu), a jemu wolno wszystko?! :chytry:
Ostatnio zmieniony przez MissIndependent 2007-09-03, 20:28, w całości zmieniany 1 raz  

Katharsis  

Wysłany: 2007-08-10, 16:20   

MissIndependent napisał/a:
mój obecny facet też zadowolony nie był jak się dowiedział, że nie jest ~moim pierwszym~, ale przyłknąl to i jesteśmy razem szczęśliwi.

No nie kazdy cieszy sie, ze "tam" juz ktos byl...

nie sztuka być ~pierwszym~
Swietne nastawienie zyciowe, nie ma co...

SweetHeart  

Wysłany: 2007-08-10, 17:42   
   Polecający: Dzięki Google i Mojej Wyobraźni

Aqusia napisał/a:
Zapytałam mojego faceta czy wolałby żebym była dziewicą, a on stwierdził że nie chciał by bym przez niego cierpiała i się "wykrawiła" jak on to określił. Ale ja tak sobie myślę że chciałby być pierwszy, ot męski egoizm

Zupełnie tak jak moj .... Zgadzam sie Z toba Aqusiu

Śmiej Sie Prosto w Twarz Wszystkim Szmatom !

MissIndependent  

Wysłany: 2007-08-10, 19:15   

Nori napisał/a:
nie sztuka być ~pierwszym~
Swietne nastawienie zyciowe, nie ma co...

może i "świetne", ale niestety prawdziwe... wiele osób za pierwszym razem robi to z ciekawości bądź głupoty, nawet nie zastanawiając się na co się decydują, a potem żałują... często ~ten pierwszy~ nie jest ~tym ostatnim~, takie jest życie. to właśnie to żeby być ostatnim w życiu partnera/partnerki... żeby związek się nie rozpadł... żeby być tym kimś, z którym ktoś zdecyduje się zostać na zawsze... to jest sztuką. a to, że był ktoś przedtem? trudno, co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr. osobiście chyba wolałabym być np. tą 5 z kolei i czuć, że jestem naprawdę kochana, niż być tą 1 i żeby później okazało się to błędem...

[ Dodano: 2007-08-12, 12:50 ]
Nori napisał/a:
mój obecny facet też zadowolony nie był jak się dowiedział, że nie jest ~moim pierwszym~, ale przyłknąl to i jesteśmy razem szczęśliwi.

No nie kazdy cieszy sie, ze "tam" juz ktos byl...

mam nadzieje, ze zrozumiales, że mój chłopak też się nie cieszył.... cóż, ja też jego ~pierwszą~ nie byłam

apawel  

Wysłany: 2007-08-14, 21:37   
   Polecający: google it!

ciezko jednoznacznie chyba ocenic co faceci lubia. sa tacy ktorzy szukaja tej jednej jedynej a sa tacy co lubia prostytutki. ja lubie seks ale chyba nie zdecydowalbym sie na to z dziewica no ale jeszcze jakos ani jedej nie spotkalem :D

Odpowiedz do tematu