• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2011-03-10, 20:10   
   Polecający: Paulinaaa

Draciel napisał/a:
Kanar, właśnie chodzi o to, że niektórzy mogą być nieśmiali i mieć problem z zagadaniem do dziewczyny,
Bla, bla, bla... Przestań się wykręcać nieśmiałością, bo to jest banalne i żałosne. Jeśli w towarzystwie kolesi jesteś wygadany i zabawny to dlaczego nie możesz być taki sam w stosunku do dziewczyn?

Draciel  

Tytuł: fuck guevarra

Wysłany: 2011-03-10, 20:29   

To proste - z dziewczyną nie pogadasz tak jak z chłopakiem. Inaczej się zachowujesz w obecności dziewczyny, a inaczej w obecności kolegi. Nieśmiałość zawsze była przeszkodą, ale niektórzy nauczyli się ją przezwyciężać.

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2011-03-10, 20:43   
   Polecający: Paulinaaa

Draciel napisał/a:
To proste - z dziewczyną nie pogadasz tak jak z chłopakiem.
To dziewczyny mówią w jakimś innym języku? Nie wiedziałem.

A z resztą... Nie przekonasz się dopóki sam nie porozmawiasz z jakimiś dziewczynami, wtedy dowiesz się "Gdzie te normalne dziewczyny".

marta9312  

Tytuł: słońce w nocy

Wysłany: 2011-03-10, 20:57   

Draciel napisał/a:

to zmień orientację i po kłopocie. ale pewnie znając życie potem będziesz miał problem typu: z chłopakiem nie pogadasz tak jak z dziewczyną.

za bardzo boicie się zrobić w naszym towarzystwie jakiś błąd, dlatego tak się denerwujecie i stresujecie zamiast być po prostu sobą...

kawy
papierosów

Ciebie.

Kaśś  

Tytuł: trujdupa

Wysłany: 2011-03-10, 22:50   

Draciel napisał/a:

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. Generalnie masz jakieś dziwne podejście do dziewczyn/kobiet. :c

es-cs_wuv  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: niereformowalny

Wysłany: 2011-03-10, 22:55   
   Polecający: google

marta9312 napisał/a:
za bardzo boicie się zrobić w naszym towarzystwie jakiś błąd, dlatego tak się denerwujecie i stresujecie zamiast być po prostu sobą...

dla przykładu jak ja zaczynam być sobą to ludzie uciekają , nie chce tu robić akcji w stylu kobiety to ch... a faceci to ci.. bo się z nimi zadają ale jedno jest pewne w miłości wszelkie fałdy się prostują

jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw... zaje... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2011-03-10, 23:13   

kanarinho napisał/a:
Przestań się wykręcać nieśmiałością, bo to jest banalne i żałosne.

ja tam się zawsze tym wykręcam. dobrze na tym wychodzę. d;

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Draciel  

Wysłany: 2011-03-11, 15:33   

Dobra, obsmarowaliście mnie ? Czyli według Was można do dziewczyny podejść i powiedzieć : '' Siema stara, zajebista impreza była'' ? Z deka to chore. Chodzi mi o wyczucie. Z dziewczyną trzeba delikatnie rozmawiać, trochę inaczej niż z chłopakiem. Przecież to logiczne jest.
Kaśś, mam inne podejście do dziewczyn, niż do chłopaków. Zmiana orientacji była by za prostym wyjściem, lepiej trochę pożyć normalnie, a nie pchać się tam, gdzie jest się zbędnym.
Kanar, pisałem, że znam normalne dziewczyny, ale są też wyjątki.

marta9312  

Tytuł: słońce w nocy

Wysłany: 2011-03-11, 17:33   

Draciel napisał/a:
'' Siema stara, zajebista impreza była''

mnie osobiście coś takiego bawi, wolę to bo wiem, ze facet jest naturalny...

es-cs_wuv napisał/a:
dla przykładu jak ja zaczynam być sobą to ludzie uciekają

aha... czyli zamierzasz całe życie 'nie być sobą' ? zacznij żyć życiem, które lubisz, jeśli mieści sie w granicach kultury a ludzie Cie zaakceptują.

kawy
papierosów

Ciebie.

Kaśś  

Wysłany: 2011-03-11, 21:30   

Draciel napisał/a:

Kaśś, mam inne podejście do dziewczyn, niż do chłopaków. Zmiana orientacji była by za prostym wyjściem, lepiej trochę pożyć normalnie, a nie pchać się tam, gdzie jest się zbędnym.

WTF, jaka zmiana orientacji? 0o

Hej, lepiej jest nie mówić nic niż raz palnąć coś głupiego? ( ;

Draciel  

Wysłany: 2011-03-12, 10:41   

Kaśś, ta część wypowiedzi odnosiła się do Marty, a dokładniej :

Cytat:
to zmień orientację i po kłopocie.
.

Nie rozumiecie, że z dziewczyną nie można używać takiego samego języka jak z chłopakami ? Ma ktoś w zwyczaju trochę przeklinać w ich towarzystwie, chwalić się nie chlubnie etc. Tego przy obecności dziewczyny nie wypada robić, bo za co Nas weźmie ? Zrozumieliście już ?

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2011-03-12, 12:37   

Draciel napisał/a:
Nie rozumiecie, że z dziewczyną nie można używać takiego samego języka jak z chłopakami ? Ma ktoś w zwyczaju trochę przeklinać w ich towarzystwie, chwalić się nie chlubnie etc. Tego przy obecności dziewczyny nie wypada robić, bo za co Nas weźmie ?
za normalnego, naturalnego faceta, który nie stara się udawać kogoś kim nie jest przy kobiecie?

Kaśś  

Wysłany: 2011-03-12, 12:54   

Draciel napisał/a:

Nie rozumiecie, że z dziewczyną nie można używać takiego samego języka jak z chłopakami ? Ma ktoś w zwyczaju trochę przeklinać w ich towarzystwie, chwalić się nie chlubnie etc. Tego przy obecności dziewczyny nie wypada robić, bo za co Nas weźmie ? Zrozumieliście już ?

Ja znam setki facetów, którzy przeklinają w moim towarzystwie i jakoś niespecjalnie mi to przeszkadza. (; I też nie znam dziewczyn, którym przekleństwa jakoś bardzo przeszkadzają (chyba, że w nadmiarze), a bardzo łatwo wyczuć jak ktoś się spina i mówi tylko niewielką część tego co chciałby powiedzieć.

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2011-03-12, 14:17   

jeśli to zwykły chit-chat jak na co dzień, wtedy nie widzę potrzeby, by jakoś specjalnie dostosowywać swoje słownictwo i składnię, truly. poza tym dziewczyna, choć to może wydawać się zaskakujące, to nie jest jakiś przedstawiciel gatunku o odmiennym łańcuchu dna, łatwo wyczuje, że się męczysz i pocisz. poza tym, mam podstawy by twierdzić, że rozkład syntaktyczny, i mam tu na myśli jego zgnicie, to nie taka głupia rzecz. dzięki temu wiem, że nie strzelę czegoś głupszego niż aktualnie strzelam. ^^

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2011-03-13, 23:11   

No dobra dobra, już nie udawajcie takich otwartych. Oczywiste jest, że jeśli chłopak chce zagadać do dziewczyny, która mu się podoba i z którą najchętniej liczyłby na coś więcej (słowa-klucze), to nie nawija do niej jak do kumpli. Nie ten cel, nie ten adresat, heloł? Nie raz i nie dwa byłam żeńskim rodzynkiem w towarzystwie dobrych kumpli i na 100% nie byłabym zainteresowana randką z kimś, kto zagadywałby do mnie tak, jak wtedy gadaliśmy między sobą. Niewykluczone, że zobaczyłabym w nim kolejnego męskiego kumpla, ale nie kandydata na partnera. Chyba że ktoś preferuje drogę przez kumpelstwo do czegoś więcej, ale wtedy łatwo zatrzymać się na pierwszym etapie i obserwować, jak ktoś odważniejszy sprząta potencjalną partnerkę sprzed nosa.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Odpowiedz do tematu