• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2011-03-14, 20:42   

Smarkej napisał/a:
zwracam uwagę na 'jeśli'. ^^
A ja zwracam uwagę na sens tematu - skoro chodzi o poszukiwanie partnerki i chit chaty okołowątkowe, to nie bardzo pasuje tu przykład chit chatu codziennego ^^ anyway, i tak pisałam głównie do dziewczyn, na co wskazuje femininum w zdaniu zacytowanym przez Ciebie ;P

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

szalona15  

Wysłany: 2011-05-31, 21:18   

haha ;D
no Ok. może masz troszkę racji. Widzę sama po sobie niby jestem normalna i wgl. , ale przed moim byłym chłopakiem byłam jakaś inna. Ja i on chcieliśmy być razem do końca życia, lecz plany się trochę rozeszły, ja byłam chyba za bardzo dziecinna. Pamiętaj , że każda dziewczyna jest inna na początku , a potem się do ciebie przywiąże i bedziesz wiedział czy ta dziewczyna jest tą jedyną. Ale lepiej nie przebieraj za dużo w dziewczynach , bo możesz trafić w najgorsze za przeproszeniem główno :D ale mam nadzieje ze znajdziesz tą jedyną . Życzę powowdzenia :)

Draciel  

Tytuł: fuck guevarra

Wysłany: 2011-06-01, 19:04   

Schodzicie na offtop.
Ale, żeby mój post taki nie był to napiszę, hmm... Normalnych dziewczyn jest pełno, wystarczy poszukać. A wy jak uważhacie ?

nisza  

Tytuł: kokocirumba

Wysłany: 2011-06-01, 21:36   

no ja sadze, ze duzo takich :P
codziennie patrze na takowa w lustrze, widze wiele na uczelni... :)

co prawda, normalnosc jest pojeciem wzglednym tak naprawde, no, ale w sensie omawianej w tymze tamacie, to na pewno mmnostwo takowych niewiast dookola kazdego sie znajduje :)
(chyba,ze z uporem maniaka ktos obraca sie wokol samych plastikow i zamiast popatrzec nieco gdzie indziej, tylko narzka)

natali18  

Wysłany: 2011-08-06, 22:00   

Normalne dziewczyny istnieją tylko nie oceniajcie ich po wyglądzie, bo tak naprawdę kolor włosów czy ilość makijażu nie jest ważna. Owszem, zgadzam się z tym że tych normalnych dziewczyn jest mało, bo widzę co się dzieje na tym świecie. Wkurzają mnie dziewczyny, które patrzą tylko na wygląd i nie doceniają charakteru..w każdym bądź razie starajcie się je poznać a dopiero później oceniajcie ;)

Esiaaa  

Wysłany: 2011-09-14, 11:19   

Starrk napisał/a:
Bierze sie to co jest pod ręką i modeluje do swoich upodobań. Jak plastelinę, wiesz.

Świetna wypowiedz :szok: A Ty chciałbyś aby dziewczyna Ciebie zmieniła do swoich upodobań a w najgorszym wypadku do kogoś kim nie jesteś? Wydaje mi się, że nikt by tak nie chciał :) Szuka się kogoś, kto będzie kochał za to jaką osoba jesteś, a nie jaką móżesz byc po "wymodelowaniu plasteliny".

Ideałów nie ma :P Normalne dziewczyny może i są na tym świecie, ale same nie szukają i nie przymilają się do chłopaka po kilku minutach znajomości. Trzeba miec swoja godnosc i kulturę. Jeśli chcecie znaleśc normalną dziewczynę, to na pewno nie będzie ona super modelką i w dodatku super inteligentna. Wystarczy otworzyc oczy i spojrzec kogo mamy na około siebie :)

Pisząc, że nie ma normalnych dziewczyn obrażacie osoby, które są takie. Wiele szuka pięknych kobiet, które tak na prawde nie mają dużo do pokazania po za urodą, ale życzę powodzenia! :)

[ Dodano: 2011-09-14, 11:19 ]
natali18 napisał/a:
Normalne dziewczyny istnieją tylko nie oceniajcie ich po wyglądzie, bo tak naprawdę kolor włosów czy ilość makijażu nie jest ważna. Owszem, zgadzam się z tym że tych normalnych dziewczyn jest mało, bo widzę co się dzieje na tym świecie. Wkurzają mnie dziewczyny, które patrzą tylko na wygląd i nie doceniają charakteru..w każdym bądź razie starajcie się je poznać a dopiero później oceniajcie ;)

Dokładnie! :hyhy:

Pasażer  

Wysłany: 2011-09-14, 15:34   

Esiaaa napisał/a:
Wystarczy otworzyc oczy i spojrzec kogo mamy na około siebie

Czyli mam się zadowolić byle kim*, kto jest akurat pod ręką? Dlaczego piszesz, że dziewczyna nie może być piękna i jednocześnie naprawdę inteligentna? To jakiś Twój rodzaj spowiedzi?

Ja ostatnio "wpadłem" na kogoś, czyj wygląd mnie przyciągnął, inteligencja skutecznie przytrzymała, plus do tego nieznośny charakter i nieprzeciętny urok. (W sumie nie wykluczam, że to może być wyjątek potwierdzający twoją regułę).

Nie potrafię sobie wyobrazić siebie z kimś, u kogo musiałbym się zadowolić tolerowaniem wyglądu danej osoby tylko dlatego, że jest "fajna".

*jestem w tej chwili daleki od wartościowania ludzi, chodzi mi zwyczajnie o fakt, że trudno znaleźć kogoś, kto będzie dobrze do nas pasował

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2011-09-14, 16:31   

Esiaaa napisał/a:
Świetna wypowiedz A Ty chciałbyś aby dziewczyna Ciebie zmieniła do swoich upodobań a w najgorszym wypadku do kogoś kim nie jesteś? Wydaje mi się, że nikt by tak nie chciał Szuka się kogoś, kto będzie kochał za to jaką osoba jesteś, a nie jaką móżesz byc po "wymodelowaniu plasteliny".
Bardzo bym chciał by mnie zmieniła, bo w końcu dzięki niej stałbym się pracowity, inteligenty i przedsiębiorczy!
Kochanie ludzi za to jakimi są może przynieść nieprzyjemności w przyszłości, gdy wszystkie te "słodziutkie wady", które pokochaliśmy okażą sie nie do zniesienia.
Ostatnio zmieniony przez Starrk 2011-09-14, 16:31, w całości zmieniany 1 raz  

sylwia17  

Wysłany: 2011-10-02, 11:59   

Istnieją normalne dziewczyne.... Chodż jest ich bradzo mało, bo teraz to niektórym panienkom zależy tylko na wyglądzie, ciuchach, makijażu, fryzurze itp. A to nie to jest najważniejsze jest w życiu... Ale istnieją jeszcze normalne dziewczyny i też ich jest troche na tym świecie, trzeba lepiej kogoś poznać zanim się go oceni.

rapmuzyk 

Wysłany: 2011-10-02, 12:14   

No to ja się wypowiem. Zgadzam się z tym że jest coraz mniej normalniejszych dziewczyn. Kurde to co się wyrabia to jest dno. Piją, palą i ch*j wie jeszcze co. Ostatnio poznałem taką dziewcznę jest naprawdę ładna, i z charakteru też jest fajna tylko że pije, pali. I to w niej mi się nie podoba, oczywiście wiem że jej się podobam, ona też mi się podoba. Ale jakoś coś mnie od niej odpycha. *¤*
'''''

sokółka  

Wysłany: 2011-10-09, 23:49   

fanslugang napisał/a:
Zgadzam się z tym że jest coraz mniej normalniejszych dziewczyn. Kurde to co się wyrabia to jest dno. Piją, palą i ch*j wie jeszcze co.

Bez przesady, to że dziewczyna wypije piwo albo zapali fajkę, nie oznacza od razu, że jest zerem. Jeżeli robi to z umiarem, to nie wiem w czym problem.. każdy ma jakieś słabostki, nie ma ludzi idealnych.

|3lue.Sky  

Wysłany: 2011-10-10, 16:03   

Tak, ale w wieku 14, 15 lat? Czy to nie jest lekka przesada?
fanslugang , Twoją wypowiedź zaliczyłabym do przesądnych, bo wiesz, to że akurat trafiłeś na takie dziewczyny, nie znaczy, że większość takie jest. Ja znam dużo normalnych dziewczyn, to po prostu zależy od tego gdzie je spotykasz i na jakie trafiasz, więc można powiedzieć, że od szczęścia. Zresztą, co tu by dużo mówić, to samo pytanie mogłoby według mnie dotyczyć facetów, ale pisząc to zaczęłabym się wykluczać...chociaż tak w zasadzie znam fajnych facetów. Po chwilowym zastanowieniu stwierdzam, że jest dużo fajnych facetów, ale mało przystojnych

Merlinka  

Wysłany: 2011-10-17, 13:38   

Pasażer napisał/a:
Nie potrafię sobie wyobrazić siebie z kimś, u kogo musiałbym się zadowolić tolerowaniem wyglądu danej osoby tylko dlatego, że jest "fajna".

Oj uważaj, żeby kiedyś Ci ta Twoja wymarzona tak nie powiedziała, bo przypuszczam, że też jesteś człowiekiem z krwi i kości, a nie modelem z okładki. Bo "normalny" to z reguły znaczy przeciętny, bardzo ładni i bardzo brzydcy ludzie, tak jak bardzo mądrzy i bardzo głupi nie mieszczą się w normie. Myślę, że żeby znaleźć tą charakterologiczną średnią też nie trzeba daleko szukać, Einsteinów nie jest dużo, ale myślę, że rys charakterologiczny rodem z Top Model to też jednak jakaś skrajność.

A co do palenia i tym podobnych zachować w wieku 14, czy 15 lat to to jest po prostu objaw buntu wieku dojrzewania, też paliliśmy po szkole i w sumie z sentymentem to wspominam. Nastolatki po prostu tak mają, to tak jak z wygłupianiem się i głośnym śmiechem w miejscach publicznych, przychodzi taki wek, kiedy już się nie chce.
Ostatnio zmieniony przez Merlinka 2011-10-17, 13:40, w całości zmieniany 1 raz  

Pasażer  

Wysłany: 2011-10-17, 19:04   

Jeśli twoim ideałem może być "przeciętny wygląd i średnia charakterologiczna", to gratuluję, na pewno będziesz miała łatwiej niż ja.

Merlinka  

Wysłany: 2011-10-18, 11:27   

Pasażer napisał/a:
Jeśli twoim ideałem może być "przeciętny wygląd i średnia charakterologiczna", to gratuluję, na pewno będziesz miała łatwiej niż ja.

Nie jest moim ideałem, bo ideały nie istnieją. A nawet gdyby istniały, to po pierwsze ich idealność byłaby nudna, a po drugie by nas nie chciały z tą całą masą naszych wad.

Odpowiedz do tematu