• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Pasażer  

Wysłany: 2011-10-18, 20:43   

"Idealność byłaby nudna". Bardzo ładny frazes, na pewno często powtarzany wielu kobietom przez facetów, którzy nie są już w stanie przemilczeć ich nad wyraz irytujących wad.

No to ja użyję innego frazesu, żeby się nam łatwiej rozmawiało: "ideałem byłaby osoba, której wady w żaden sposób by nas nie odrzucały". Ideały istnieją. Znam jeden. Toleruje moje wady. "Jest szał", wściekłość i wrzask.

Merlinka  

Wysłany: 2011-10-19, 09:32   

Pasażer napisał/a:
"Idealność byłaby nudna". Bardzo ładny frazes, na pewno często powtarzany wielu kobietom przez facetów, którzy nie są już w stanie przemilczeć ich nad wyraz irytujących wad.

Nie sądzę, żeby irytujące wady były domeną jednaj płci.

buraukkaforesee  

Wysłany: 2011-10-28, 15:48   
   Polecający: dzięki sobie

zexpor napisał/a:
...zauważyliście że tych "normalnych" kobiet brakuje... tzn brakuje może nie brakuje lecz ostatnio coś np. Mi ciężko poznać naprawde wartościową , normalną, wolną, otwartą na poważny związek kobiete ;[

człowieku a mogę spytać co ty przez to konkretnie rozumiesz? bo trochę może to i fakt, że tych normalnych jest jakby mniej - ale to z mojego pkt widzenia i mogę się mylić co do pojęcia "normalna" wg twojego mniemania

Sofii napisał/a:
Ja znam różne dziewczyny... Ale większość z nich to np: "twardzielki", są taki co klną w każdym zdaniu, albo takie, które są bardziej męskie niż większość facetów ;) ...

to coś jak ja kiedy mam dobry humor ? XD hahahah

Sofii napisał/a:
(Ja np. nie jestem bo prawdopodobnie większość facetów nie sklasyfikowaliby mnie w żadnej płci, albo mieli by problemy, albo uznaliby mnie za kosmitkę :] )...

to racja :P też tak mam

sylwia15 napisał/a:
Czytając to poczułam się trochę urażona, bo w moim otoczeniu znajduje się wiele normalnych dziewczyn(moje koleżanki) i siebie też za taką uważam. Prawda jest taka, że faceci w większości oglądają się za farbowanymi na blond pustymi dziewczynami z źle umalowaną twarzą. A na takie normalne raczej się nie zwraca uwagi, bo za bardzo wtapiają się w otoczenie. :]

właśnie – ale to się tyczy obu stron – faceci patrzą na blond plastiki a kobiety na machomenów …

Co ciekawe moi znajomi którzy zawsze „chodzili” z przystojniakami tudzież pięknymi księżniczkami z bajek – wzięli ślub z najgorszymi szkaradami pod względem wyglądu – czyli nie w moim guście – ale za to z jakim fajnym charakterem ( ew portfelem ) …

Colorblind napisał/a:
prawda jest taka, że różnym facetom różne kobiety się podobają, wszystko jest rzeczą gustu - a poza tym to, że ktoś jest ufarbowany na blond nie musi oznaczać od razu pustej kobiety.

właściwie to masz rację tyle że … niestety ja mówię o tym ogóle który znam i pewnie większość robi podobnie … - są wyjątki ale te wyjątki potwierdzają regułę, niby nie lubię stereotypow i szufladkowania ale nawet potwierdzono badaniami ze faceci ogladaja się za blondynkami a glupie i slodkie laski najczesciej ten kolor wybieraja by farbowac wlosy – ciesze się ze są takie farbowane blondynki i zwykłe blondynki które mają wartość i spokojnie można je nazwać normalnymi :)

yoangel 

Wysłany: 2012-04-23, 11:13   

A gdzie ci normalni faceci? ;-) Nie ma... Same dzieci.
Sama mam już konto na kilku portalach randkowych z braku laku. Ciekawa jestem czy w sieci znajdę kogoś ciekawego ;-)

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2012-04-23, 11:20   

Wiadomka, prawdziwi faceci wyginęli razem z dinozaurami. <bierze butelke z mlekiem i idzie pobawić się resorakami>

Merlinka  

Wysłany: 2012-04-23, 11:34   

Podobno amerykańscy naukowcy udowodnili, że inteligencję dziedziczy się po matce, a urodę po ojcu. Dlatego z blond lachonem można się umawiać, byleby dzieci z tego nie było. To niezbyt dobra informacja dla bogatych, niezbyt urodziwych panów, którzy chcieli by mieć ładną acz głupiutką żonę. Ich dzieci będą i brzydkie i głupie. (Ciekawe czy tak było z rodzicami Paris Hilton).

A tak serio to uwielbiam te głosy sfrustrowane w necie, od razu można wywnioskować, co się komu przydarzyło.

Dzisiaj nie ma normalnych kobiet (czytaj nie mam dziewczyny)
Faceci są niedojrzali (chłopak mnie zostawił)
Faceci lecą na blond farbowane dziunie (mam kompleksy, a chłopakom w moim otoczeniu podobają się dziewczyny ładniejsze ode mnie)

nisza  

Tytuł: kokocirumba

Wysłany: 2012-04-23, 13:22   

Bardzo mi sie podobaja tlumaczenie popularnych sloganow zapodane przez Merlinke :hyhy:
Wydaje mi sie,ze taka tez jest prawda, bo zwykle ludzie przez pryzmat swego pojedynczego negatywnego doswiadczenia dokonuja generalizacji krzywdzacej dla ogolu, ktorego owa generalizacja sie tyczy.

Stad tez odpowiedz na pytanie brzmi - wszedzie :P

Achar  

Tytuł: Sezonowiec:<

Wysłany: 2012-05-01, 14:27   

Normalnych dziewczyn jest na pęczki. Tylko w większości już zajęte.
Impatient and curious of what may come

es-cs_wuv  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: niereformowalny

Wysłany: 2012-05-01, 16:57   
   Polecający: google

Achar napisał/a:
Tylko w większości już zajęte.

przez kogo trza je odbić ...

jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw... zaje... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora

Achar  

Tytuł: Sezonowiec:<

Wysłany: 2012-05-01, 17:43   

Jak to przez kogo? Przez ważnego.
Impatient and curious of what may come

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2012-05-01, 19:37   

zexpor napisał/a:
Gdzie te normalne dziewczyny... ;D ???

Tam gdzie normalni faceci.

Zresztą normalność jest nudna.

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

yoangel 

Wysłany: 2012-05-14, 11:43   

A gdzie ci normalni faceci heh?