• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

zexpor  

Wysłany: 2009-01-23, 01:58   Gdzie te normalne dziewczyny... ;D ???

Witam wszystkich :) chciałbym z wami przedyskutować pewną sprawę... od pewnego czasu jestem wolnym strzelcem :D (nie to żebym sie żalił ) wcześniejsze moje związki były różne, poważniejsze i mniej poważne ;) więc jakieś juz tam doświadczenie mam :P chodź człowiek uczy sie całe życie ....tak kiedyś ktoś mi powiedział. Ale nie wiem chyba przyszedł na mnie ten czas że w główce zaświeciła żaróweczka ! : chłopie znajdź sobie już tą jedyną kobietę ;) i tu do was kieruje pytanie (w szczególnośći do panów kieuje :D chodz kobiecy wpis tez by sie przydał ;P ) Czy w waszych poszukiwaniach o ile szukacie ...zauważyliście że tych "normalnych" kobiet brakuje... tzn brakuje może nie brakuje lecz ostatnio coś np. Mi ciężko poznać naprawde wartościową , normalną, wolną, otwartą na poważny związek kobiete ;[
... może coś ze mną jest...hmyyyyyy ;D

ciastko z dziurką  

Wysłany: 2009-01-23, 08:18   

zexpor napisał/a:
np. Mi ciężko poznać naprawde wartościową , normalną, wolną, otwartą na poważny związek kobiete ;[
A jak szukasz, a gdzie spotykasz? A co to znaczy normalna, he?

Oskar591  

Wysłany: 2009-01-23, 09:19   

Może po prostu masz zbyt wysoko uniesioną głowę i nie widzisz że normalnych kobiet jest mnóstwo?

ciastko z dziurką napisał/a:
A co to znaczy normalna,

Tak
Jakie masz kryteria do określenia normalności

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2009-01-23, 10:41   

powszechnie znana zależność. ;p ale to jeszcze nie jest tragedia, bo jak widać jakaś część wspólna tam jest, choćby najmniejsza. jako, że również rozgldam się co czas jakiś za potencjalnym mężczyzną mego życia, widzę, że tu jest sprawa utrudniona, co obrazuje wykres następujący:

pozdrawiam i owocnych poszukiwań, czego również i sobie życzę ;P

pooziomka  

Wysłany: 2009-01-23, 11:35   

Oskar591 napisał/a:
Może po prostu masz zbyt wysoko uniesioną głowę i nie widzisz że normalnych kobiet jest mnóstwo?

otóż to.. I że nie szukasz tam gdzie pownienes?
a tak na marginesie te obrazki wysłane prez Martine... :rotfl: :rotfl: :rotfl: super:P
Ja nie słyszałem gorszych odkąd zostałem sosną"

a to niefart!

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2009-01-23, 12:11   

Zacznijmy od tego że "normalna kobieta" to oksymoron. Więc bierze sie to co jest pod ręką :oczami:

Sofii  

Wysłany: 2009-01-23, 19:13   

Ja znam różne dziewczyny... Ale większość z nich to np: "twardzielki", są taki co klną w każdym zdaniu, albo takie, które są bardziej męskie niż większość facetów ;) ... Są dziewczyny, które mimo tony makijarzu... (jak to sie pisze??) i farbowanych włosów zgrywają "spoko laski" :P . Mniej znam dziewczyn, które nie klną i jednocześnie nie są plaściorami, albo SUPERMetalowymi mrocznymi istotami z piekła (aaaagghh... Szatan...!!!! ;P). Mało znam dziewczyn kobiecych... (Ja np. nie jestem bo prawdopodobnie większość facetów nie sklasyfikowaliby mnie w żadnej płci, albo mieli by problemy, albo uznaliby mnie za kosmitkę :] )... W każdym razie "normalny" to dość dziwaczne słowo. Ja nie klnę, nie farbuję się na platynowy blond (ani żaden inny) nie udaję, że skrywam w duszy Mroczne i Zawiłe Sekrety, ani nie jestem milusią rórzofffą lalą. Nie kolekcjonuje facetów, ani nie jestem outsaiderką poza nawiasem społeczeństwa, opanowaną przez nałogi i zakopaną w Tragicznym Złym Świecie Niedoli... (jasne przesadzam, nikt tak nie ma) No. Ale jak bym chciała udowodnić znajomym, że "JESTEM NORMALNA" to by mnie wyśmiali... W sumie próbowałam... Chyba, jeśl tak to nie uwierzyli, nie ma szans. :P
a zbłąkinie rykoświstąkały.

Hegemon 

Wysłany: 2009-01-23, 19:23   

Martina napisał/a:
Obrazek powszechnie znana zależność. ;p ale to jeszcze nie jest tragedia, bo jak widać jakaś część wspólna tam jest, choćby najmniejsza. jako, że również rozgldam się co czas jakiś za potencjalnym mężczyzną mego życia, widzę, że tu jest sprawa utrudniona, co obrazuje wykres następujący:
Obrazek

pozdrawiam i owocnych poszukiwań, czego również i sobie życzę ;P

Szukaj dalej jezeli od razu zakladasz ze jak ktos jest wolny to znaczy ze glupi i brzydki to daleko zajedziesz. Pewnie ten kawalatek dla kobiet pieknych inteligentnych i wolnych to tylko po to abys miala jakies miejsce dla siebie na tych wykresach przeciez to nie twoja wina ze jestes sama to wina facetow.

Słomiany zapał  

Wysłany: 2009-01-23, 19:43   
   Polecający: traf,przypadek,internet

Zależy,co wg.Ciebie jest normalne?
To,co dla jednych jest normą, dla innych może być odchyleniem.

sylwia15 

Wysłany: 2009-01-23, 20:59   

Czytając to poczułam się trochę urażona, bo w moim otoczeniu znajduje się wiele normalnych dziewczyn(moje koleżanki) i siebie też za taką uważam. Prawda jest taka, że faceci w większości oglądają się za farbowanymi na blond pustymi dziewczynami z źle umalowaną twarzą. A na takie normalne raczej się nie zwraca uwagi, bo za bardzo wtapiają się w otoczenie. :]

Raylee 

Wysłany: 2009-01-23, 22:52   

Niestety,chyba zgodzę się z Sylwią. Niby wielu z nas mówi,że nie trawi głupich różowych lalek barbie tudzież innych,chcących koniecznie wyróżnić się w tłumie, osób. Ale jak przychodzi co do czego, to takie osoby zazwyczaj otoczone są gronem wielbicieli, przeważnie obu płci[ nie mam tu na myśli biseksualistów, a np. grono adoratorów i dziewczyn chcących zdobyć przyjaźń ów barbie tudzież innego cudu].

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2009-01-24, 00:34   

sylwia15 napisał/a:
Prawda jest taka, że faceci w większości oglądają się za farbowanymi na blond pustymi dziewczynami z źle umalowaną twarzą. A na takie normalne raczej się nie zwraca uwagi, bo za bardzo wtapiają się w otoczenie.
To zależy kto i czego szuka - koneserzy szybkich dziewczyn, które można szybko przewieźć szybkim samochodem i równie szybko zamienić na lepiej ufarbowane i gorzej pomalowane pewnie i w takich gustują. Natomiast dorosłego faceta, poszukującego partnerki do stałego, dojrzałego związku, raczej nie podejrzewam o oglądanie się za takimi. W końcu ileż można kontemplować piękno dobrze pofarbowanych włosów.

grlało, matulu

tomaszt 

Wysłany: 2009-01-24, 14:06   

sylwia15 napisał/a:
Prawda jest taka, że faceci w większości oglądają się za farbowanymi na blond pustymi dziewczynami z źle umalowaną twarzą. A na takie normalne raczej się nie zwraca uwagi, bo za bardzo wtapiają się w otoczenie. :]

Jeżeli masz do tego, co mówisz, jakieś podstawy, to bardzo Ci współczuję, że żyjesz w otoczeniu takich facetów...
Może jeden na dwudziestu (a i to zawyżona liczba) chłopaków, których znam, zwraca uwagę na farbowane blondynki w kontekstach innych niż żart...

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2009-01-24, 20:10   

zexpor napisał/a:
"normalnych" kobiet brakuje.
cóż dla Ciebie znaczy normalna kobieta?
sylwia15 napisał/a:
w moim otoczeniu znajduje się wiele normalnych dziewczyn(moje koleżanki) i siebie też za taką uważam
jesteś normalna? To znaczy jaka? Jakie kryteria decydują o tym, że siebie nazywasz normalną?
sylwia15 napisał/a:
Prawda jest taka, że faceci w większości oglądają się za farbowanymi na blond pustymi dziewczynami z źle umalowaną twarzą.
prawda jest taka, że różnym facetom różne kobiety się podobają, wszystko jest rzeczą gustu - a poza tym to, że ktoś jest ufarbowany na blond nie musi oznaczać od razu pustej kobiety.
tomaszt napisał/a:
zwraca uwagę na farbowane blondynki w kontekstach innych niż żart
a czy farbowana blondynka nie może być wartościową kobietą?

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

Ludożerka  

Wysłany: 2009-01-25, 19:17   

Porozglądaj się tu i ówdzie w swoim otoczeniu.
A co do farbowanych blondyn do każdy ma swe gusta.

Cytat:
...Ale jak przychodzi co do czego, to takie osoby zazwyczaj otoczone są gronem wielbicieli...

Jeżeli taka osoba nie ma nic prócz wyglądu podejrzewam, że za jakiś czas się nią znudzą lub coś w tym rodzaju.

smaczne tiramisu ;p
Ostatnio zmieniony przez Ludożerka 2009-01-25, 19:17, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu