• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2008-11-15, 11:55   

ola250 napisał/a:
wiem że nie ma idealnych ale czy niemożna pomarzyć?
i tu się różnimy - bo ja na ten przykład bałabym się idealnego partnera - przewidywalność, schematy, nuda - o tym nie marzę

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-11-15, 12:10   

ola250 napisał/a:
niemożna
'nie można'
ola250 napisał/a:
poza tym chce zobaczyć ile tępych ludzi uważa się za ideała... :chytry:
Aaa, to ten temat taką prowokacyjką był? :luka: Cóż za perfidia.

grlało, matulu

Colorblind  

Wysłany: 2008-11-15, 12:42   

ola250 napisał/a:
poza tym chce zobaczyć ile tępych ludzi uważa się za ideała...
ola250 napisał/a:
Jeśli spełniasz przynajmniej 20 punktów z tej list to pisz.
a mnie zastanawia, czy tym tępym człowiekiem jest się już wtedy, gdy spełnia się te 20 punktów, czy wtedy, gdy wszystkie ^^ ale sprytne trzeba przyznać, najpierw każe autorka się zgłaszać, a potem okazuje się, że chciała zobaczyć ile jest tych tępych... Tylko w jakim celu to było? :luka:

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2008-11-15, 13:27   

śmiem przypuszczać, że jest jej po prostu głupio, że się wygłupiła z tą listą.. ale to moje skromniutkie zdanko, takie tyci tyci i nieważne.. :luka:

sis  

Wysłany: 2008-11-15, 13:40   

Martina napisał/a:
śmiem przypuszczać, że jest jej po prostu głupio, że się wygłupiła z tą listą..
Grunt, to umieć wyjść z twarzą ;>

Osobiście sądzę, że był w tym jakiś głębszy zamysł. Taka prowokacja - szukam idealnego partnera, lista niezbędnych cech, odpowiadajcie. A potem z odpowiadających wyłuszcza się tych tępych i weryfikuje ich idealność. A żeby nie było tak prosto, bierze się również pod uwagę tych, którzy opowiedzieli sceptycznie. Z nich także wyławia się tych tępych, a w następnej kolejności tych tępych mniej i mądrych, a potem całość przedstawia w formie schematów, tabel i procentowych podliczeń. Mówię Wam, to jakaś grubsza afera jest :luka:

grlało, matulu

bro  

Wysłany: 2008-11-15, 13:41   

sis napisał/a:
Mówię Wam, to jakaś grubsza afera jest :luka:
orgia mentalna w sensie? czy jak to tam szło...

Wolv  

Wysłany: 2008-11-15, 14:53   

Ale chyba większość Pań chce, aby ich mężczyzna nie palił oraz nie pił, prawda? :niepewny:

Colorblind  

Wysłany: 2008-11-15, 14:54   

Wolv napisał/a:
Ale chyba większość Pań chce, aby ich mężczyzna nie palił oraz nie pił, prawda?
ale że czemu? Jak lubi palić, niech pali - a napić od czasu do czasu trzeba się, więc w czym problem?

Wolv  

Wysłany: 2008-11-15, 14:57   

Dajmy na to zapach? Nie palę, więc jestem bardzo przewrażliwiony na tym punkcie. Trzymasz papierosa, palisz papierosa... Za przeproszeniem śmierdzą Ci ręce, a masakra jest, gdy chcesz pocałować swoją ukochaną. Mnie osobiście to brzydzi... No ale skoro komuś to pasuje, to ja nie mam nic przeciwko, Wasze sprawy. ;)

Colorblind  

Wysłany: 2008-11-15, 15:00   

Tak można na większość spraw spojrzeć - chociażby jedzenie potraw z cebulą, czosnkiem - ten zapach też może drażnić, czy w takim razie idealny partner powinien nie jeść, nie przyrządzać potraw z cebulą, czosnkiem itp. bo przypadkiem ręce zaczną mu pośmierdywać?

Wolv  

Wysłany: 2008-11-15, 15:02   

No więc pójdźmy na kompromis. Jesteś z nią - nie palisz, nie jesz owych potraw. Ale większość ludzi, którzy palą, są od tego uzależnieni, więc będą to robić nawet w obecności swojej wybranki, a o uzależnieniu od jedzenia potraw z cebulą/czosnkiem nie słyszałem... :looka:

Colorblind  

Wysłany: 2008-11-15, 15:06   

Jestem kobietą, więc jakby co to jestem z nim, i jeżeli jestem z nim, to nie muszę rezygnować z jedzenia, palenia itp. - a poza tym są różne sposoby na to, by to nie przeszkadzało - wiesz nie pali się 24 godziny na dobę, nie całuje się też 24 godziny na dobę, jest jeszcze czas na takie czynności jak chociażby mycie się, mycie ząbków, rączek - wiesz dbanie o higienę. Poza tym, jeśli komuś nie przeszkasza palenie partnera to nie ma problemu - przynajmniej dla mnie, umiem sobie wyobrazić palącego faceta i jakoś nie wzbudza on u mnie jakiś negatywnych <śmierdzących> skojarzeń, przestańmy popadać w pewne paranoje, bo to dość niezdrowe. A określanie kogoś ideałem tylko dlatego, że nie pali i nie pije jest dziwne dla mnie.
Wolv napisał/a:
a o uzależnieniu od jedzenia potraw z cebulą/czosnkiem nie słyszałem...
widać mało w życiu słyszałeś

sis  

Wysłany: 2008-11-15, 15:15   

Wolv napisał/a:
No wybacz, ale dajmy na to, że jesteście razem 6 godzin dziennie, osoba uzależniona, powtarzam uzależniona, raczej nie wytrzyma tyle czasu... Wiem jak jest, ponieważ mam w koło wiele takich osób. I nie wmawiaj mi, że po zapaleniu papierosa pójdziesz umyć ząbki, i tak w kółko... :looka:
Mimo tych wszystkich przeciwności losu związki palących z niepalącymi jednak się zdarzają, więc najwyraźniej da się pokonać te wszystkie piętrzące się trudności.
Poza tym w ogóle nie wziąłeś pod uwagę, że wybrance może to najzwyczajniej w świecie nie przeszkadzać, bo też pali :luka: I nie bardzo będzie ją interesował w związku z tym niepalący ideał.

grlało, matulu

wisienka83  

Wysłany: 2008-11-15, 15:30   

Wiecie co, strasznie seriożnie traktujecie ten temat ;) Wiadomo przecież, że ideały nie istnieją, a każdy z nas inny zestaw cech traktuje jako wymarzony. A temat był żartobliwy i za tą fantazję, pomysłowość i trafność brawo dla autorki :)

Colorblind  

Wysłany: 2008-11-15, 15:34   

wisienka83 napisał/a:
Wiecie co, strasznie seriożnie traktujecie ten temat
albo Ty strasznie serio traktujesz niektóre wypowiedzi :luka:
wisienka83 napisał/a:
A temat był żartobliwy i za tą fantazję, pomysłowość i trafność brawo dla autorki
chcesz to bij brawa, ja nie będę, bo takowa fantazja mnie nie porwała, wypowiedź nawet sensownie nie była napisana, czy to było aż takie pomysłowe? No nie wiem. Wiele tematów się czytało, które chociaż absurdalne to jednak cieszyły, ten do takich się nie zalicza wg mnie.

Odpowiedz do tematu