• Szukaj • U篡tkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwil闚ki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Nast瘼ny temat
Autor Wiadomo嗆

Wawe 

Do陰czy: 06 Lut 2009

Wys豉ny: 2009-02-11, 16:10   

Chcesz stworzy mu idealny zwi您ek? - B陰d - to niemo磧iwe - nie mo瞠sz stworzy mu idealnego zwi您ku - co najwy瞠j mo瞠cie razem to stworzy - RAZEM. Na tym polega wi瘯szo嗆 problem闚 w zwi您ku - nie rozumienie s這wa RAZEM, MY.

Nam uda這 si ... ale okupione to by這 wielkimi wyrzeczeniami z mojej strony - 3 bolesne burzliwe rozstania z moimi by造mi - po to by trafic na tego jednego-jedynego-idealnego.

My郵, 瞠 ty powinna te po鈍i璚i si dla idealnego zwi您ku i pozna kogo z kim taki zwi您ek stworzysz.

Ty jeste chorobliwie zazdrosna, on ma pewnie tego juz dosy - kochacie si, ale k堯cicie
Kochasz go, ale nie ufasz mu
Chcecie by idealna par, ale jeste chorobliwie zazdrosna

Gdzie tu logika?

Moim zdaniem - nie jeste軼ie dwoma po堯wkami jab趾a - ot tyle.

niunia_05  

Do陰czy豉: 20 Sty 2009

Wys豉ny: 2009-02-11, 23:42   

:(przykro mi.u mnie w zwiazku znacznie sie poprawilo zaufalam i nie zaluje jest cudownie.a jak wyglada twoja sytuacja niunieczka?zapraszam na prywatne jesli chcesz o tym porozmawiac.

dorota.751 

Wys豉ny: 2009-02-12, 07:47   

Mo瞠 zabrzmi do軼 pesymistycznie, ale nic na si喚. M鎩 zwi您ek by niby idealny. Owszem by豉 te zadro嗆, bo bez zadro軼i to co to zami這嗆. By造 czasem k這tnie, r騜nice zda ale raczej dochodzili鄉y do porozumienia. By這 po prostu fajnie. Mieli鄉y wsp鏊ne pasje, wsp鏊ne cele. A tu nagle jak grom spad豉 wiadomo嗆, 瞠 on zakocha si w innej. Nie wiem dlaczego. Bo zestarza豉m si? bo mu si znudzi豉m? I gdzie ten idealny zwi您ek? P瘯n掖 jak ba鎥a. Zosta b鏊 i zdziwienie. Bo wydawa這 mi si 瞠 wszystko jest super. :szok:

niunieczka24  

Do陰czy豉: 11 Lut 2009

Wys豉ny: 2009-02-12, 11:12   

Ja po prostu kiedy nie by豉m w porz康ku dlatego teraz ca造 czas boj si zemsty i nie potrafi ufa, 瞠 si nie zem軼i...

Wawe 

Wys豉ny: 2009-02-16, 14:52   

Hmmm... wydaje mi si, 瞠 w zwi您ku nie powinno by strachu. Bo czy jeste szcz窷liwa czujac strach? Chyba nie, a po to jestesmy z drugim cz這wiekeim aby by z nims zcz窷liwszym ni samemu.

Tak wiele os鏏 wi捫e si z kims i pozostaje w nieszcz窷liwym zwi您ku, a ja sie pytam po co???

Przecie po to 豉czymy si z kim, aby z druga osoba zy這 si nam lepiej niz samemu. Dlaczego wiec, tak wiele os鏏 pozostaje w zwiazku - je瞠li b璠帷 samemu byliby szcz窷liwsi?

metaphorical  

Do陰czy: 23 Lut 2009

Wys豉ny: 2009-02-26, 02:05   

niunieczka24 napisa/a:
Ja po prostu kiedy nie by豉m w porz康ku dlatego teraz ca造 czas boj si zemsty i nie potrafi ufa, 瞠 si nie zem軼i...

Widzisz to tak jak ze zdrad p鏦i nie pogadasz otwarcie o tym co si zdarzy這, nie dojdziecie do pewnych konkluzji to niestety ale bedziecie tkwic w klamstwie i strachu. :) Recepta jest prosta, napisz sobie na karteczce o czym chcesz z nim pogadac spotkaj sie z nim i powiedz mu to. :) Jesli nie zrozumie to nie byl wart twej uwagi, jesli zrozumie to znaczy ze laczy was wiecej niz Ci sie wydawalo. :)

agaa410  

Do陰czy豉: 18 Sty 2009
Sk康: Wieliczka

Wys豉ny: 2009-02-28, 12:19   

niunia_05 napisa/a:
Boje sie wlasnie ze go strace a kocham go niewyobrazalnie...chcialabym prosic o jakies rady co robic jak zaczne miec jakies glupie mysli ze moze mnie zdradza oklamuje spotyka sie z kims za moimi plecami...:(

poki wasz seks bedzie dla niego przynajmniej zadowalajacy, jaki bedzie mial powod zeby cie zdradzic? jesli oczywiscie nie jest poprostu kobieciarzem..
ale jesli bedziesz sie zachowywala jako typowa zazdrosna baba to mu pekna nerwy i rzuci cie

marta9312  

Tytu: s這鎍e w nocy
Do陰czy豉: 25 Sty 2009
Sk康: z maja

Wys豉ny: 2009-02-28, 17:20   

agaa410 napisa/a:
poki wasz seks bedzie dla niego przynajmniej zadowalajacy

Ehh, a ludzie zdradzaj wy陰cznie dla seksu? Mo瞠 zakocha si w innej kobiecie i to b璠zie prawdziwa mi這嗆.

agaa410 napisa/a:
typowa zazdrosna baba

Co to znaczy? :|

kawy
papieros闚

Ciebie.

RudeGirl  

Do陰czy豉: 23 Lut 2010
Sk康: Twoja wyobra幡ia

Wys豉ny: 2010-02-24, 15:59   Re: Idealny zwi您ek

niunia_05 napisa/a:
Ot騜 jeste鄉y ze soba ponad 2 lata ja jestem strasznie o niego zazdrosna wystarczy ze spojrzy na inna a ja juz sie zle czuje. Czesto tez przez ta moja zazdrosc sie klocimy

mam podobnie.
tez jestem z moim chlopakiem ponad 2 lata
tez jestem zazdrosna choc wiem,ze nie powinnam...

ale czasem poprostu nie umiem sie pochamowac...
dziwnie tak jest.
rozumiem ci,ale idealnych zwi您k闚 nie ma i nie b璠zie.
zawsze beda k這tnie,mozna je poprotu ograniczyc...

pozdro :)

immortal  

Tytu: Metal and Rock
Do陰czy: 25 Sty 2010

Wys豉ny: 2010-03-18, 19:10   

My郵, 瞠 idealny zwi您ek nie istnieje. Ka盥y ma jakie wady i zawsze (jak to w ka盥ym zwi您ku bywa) s jakie zgrzyty i nieporozumienia.

marta9312  

Tytu: s這鎍e w nocy
Do陰czy豉: 25 Sty 2009
Sk康: z maja

Wys豉ny: 2010-03-18, 19:38   

Cytat:
My郵, 瞠 idealny zwi您ek nie istnieje. Ka盥y ma jakie wady i zawsze (jak to w ka盥ym zwi您ku bywa) s jakie zgrzyty i nieporozumienia.

wg mnie zwi您ek bez zgrzyt闚, k堯tni i wad by豚y nudny jak flaki z olejem.
czasami kilka iskier podsyca zwi您ek, scala go mocniej i sprawia ze jest silniejszy.
moi dziadkowie s razem od 50 lat. na ich podstawie twierdz 瞠 idealny zwi您ek istnieje.

kawy
papieros闚

Ciebie.

matra  

Tytu: Buka zimna suka
Do陰czy豉: 15 Sty 2010
Sk康: Dolina Mumink闚

Wys豉ny: 2010-03-18, 19:58   

marta9312 napisa/a:
wg mnie zwi您ek bez zgrzyt闚, k堯tni i wad by豚y nudny jak flaki z olejem.

Dok豉dnie, kocha si nie za co, ale mimo wszystko, a IDEALNY jest poj璚iem wzgl璠nym. M鎩 zwi您ek nie jest idealny ze wzgl璠u na kilka jego wad, kt鏎e mi nie odpowiadaj i staram si je jako zmniejszy, ale je瞠li mia豉bym je pomin望, to uznaj sw鎩 zwi您ek za idealny. A dodam, 瞠 dla nas dzie bez k堯tni to dzie stracony i mimo to kochamy si nad 篡cie [;

m. gallery

vivian69  

Do陰czy豉: 14 Kwi 2010
Sk康: Lublin

Wys豉ny: 2010-04-16, 11:45   

Ja mam podobny problem te jestem zazdrosna o mojego faceta, ale to chyba normalne.To znaczy, 瞠 mi na nim bardzo zale篡 i nie oddam go nikomu :D

Pasa瞠r  

Do陰czy: 03 Pa 2009

Wys豉ny: 2010-04-18, 23:31   

To dwa pokrzywione w r騜ny spos鏏 drewniane klocki pr鏏uj帷e si dotrze i dopasowa bez jednoczesnej produkcji zbyt du瞠j ilo軼i wi鏎闚.

malezas  

Do陰czy豉: 09 Lut 2010

Wys豉ny: 2010-04-18, 23:55   

vivian69 napisa/a:
mam podobny problem te jestem zazdrosna o mojego faceta, ale to chyba normalne.To znaczy, 瞠 mi na nim bardzo zale篡 i nie oddam go nikomu

to zale篡...zazdro軼 jest czasami a przesadna...i szkodzi...

idealny zwi您ek??? mi璠zy dwojgiem ludzi??? dobre sobie...mog si mylic, ale moim zdaniem to troch abstrakcyjne "stwierdzenie"..., bo je郵i istnia豚y owy doskona造, czyli idealny zwi您ek oznacza這by to, i istniej doskonali ludzie...Owszem mo瞠 byc dw鎩ka kochaj帷ych si ludzi, zawsze si wspieraj帷ych, k堯c帷ych si czasami - bo to normalka, itd...ale idealni?!? - w moim mniemaniu troszku to s這wo jest zbyt niejasne...

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: