• Szukaj • U篡tkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwil闚ki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Nast瘼ny temat
Autor Wiadomo嗆

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytu: s這dziak *^_^*
Do陰czy豉: 11 Pa 2005
Sk康: Pozna

Wys豉ny: 2010-04-19, 00:15   

mylisz poj璚ia, malezas. nikt nie m闚i o idealnych ludziach, tylko o idealnym zwi您ku. idealnym zwi您ku dw鎩ki nieidealnych ludzi.

Raise  

Tytu: ~_^ Meow?
Do陰czy豉: 31 Mar 2010
Sk康: Far,far away...

Wys豉ny: 2010-04-19, 11:07   

Z zazdro軼i trzeba uwa瘸, 瞠by nie przerodzi這 si to w co toksycznego.
Idealny zwi您ek? Hmm moim zdaniem jest tylko w filmach. Wa積e 瞠by dwie osoby potrafi造 ze sob rozmawia (nie za豉twia wszystkiego krzykiem, scenami zazdro軼i itd.), szanowa造 si nawzajem(my zas逝gujemy na szacunek i osoba z kt鏎 jeste鄉y) i mie cho troch zaufania (ka盥y lubi gdzie wyj嗆 tylko z przyjaci馧mi).

malezas  

Do陰czy豉: 09 Lut 2010

Wys豉ny: 2010-04-19, 11:30   

Martina napisa/a:
mylisz poj璚ia

heh..bardzo mo磧iwe, 瞠 myl, aczkolwiek uwa瘸m, 瞠 nie ma idealnych zwi您k闚, czyli zwi您k闚 dwojga ludzie bez 瘸dnych zastrze瞠, perfekcyjnych...

matra  

Tytu: Buka zimna suka
Do陰czy豉: 15 Sty 2010
Sk康: Dolina Mumink闚

Wys豉ny: 2010-04-19, 11:40   

Ale IDEALNY jest poj璚iem wzgl璠nym, malezas. Mo瞠sz mie faceta, z kt鏎ym k堯cisz si dzie w dzie, ale nie wytrzyma豉by inaczej bez tych k堯tni, dlatego uwa瘸sz TY sama, 瞠 Tw鎩 zwi您ek jest idealny, mimo, 瞠 dla osoby stoj帷ej obok Ciebie b璠zie totalnym nieporozumieniem. Zwi您ek idealny mog tworzy dwie osoby wed逝g Ciebie, bo powielaj wzorce, kt鏎e s Twoim priorytetem, lub te zwi您ek idealny mo瞠sz tworzy wed逝g Ciebie Ty z Twoim partnerem, bo mimo wszystko jest Ci w nim bosko. Na idealny zwi您ek w znaczeniu og鏊nym recepty nie ma.

m. gallery

malezas  

Wys豉ny: 2010-04-19, 12:10   

matra napisa/a:
IDEALNY jest poj璚iem wzgl璠nym

ot騜 to...
ka盥y ma swoj definicj tego s這wa...mo瞠 byc dwoje ludzie, kt鏎ym naprawd na sobie zale篡, jest im razem dobrze, mimo k這tki i w og鏊e......i m闚i, 瞠 tworz owy idealny zwi您ek - mog tak ta m闚ic o nich ludzie z otoczenia...wiem o co kaman...tylko samo stwierdzenie, przynajmniej dla mnie, "idealny zwi您ek" jest conajmniej abstrakcyjne (je瞠li chodzi o dos這wne znaczenie s這wa "idealny")...

Raise  

Wys豉ny: 2010-04-19, 13:39   

malezas napisa/a:
matra napisa/a:
IDEALNY jest poj璚iem wzgl璠nym

ot騜 to...
ka盥y ma swoj definicj tego s這wa...mo瞠 byc dwoje ludzie, kt鏎ym naprawd na sobie zale篡

A co je瞠li w zwi您ku jest troje ludzi?
No co...? Tak te czasem bywa ... :luka:
I te chc by szcz窷liwi, chocia wed逝g mnie trudno jest by szcz窷liwym we troje.
Ostatnio zmieniony przez Raise 2010-04-19, 13:39, w ca這軼i zmieniany 1 raz  

Pasa瞠r  

Do陰czy: 03 Pa 2009

Wys豉ny: 2010-04-19, 13:49   

Cytat:
I te chc by szcz窷liwi, chocia wed逝g mnie trudno jest by szcz窷liwym we troje.

Takie rzeczy si te zdarzaj. I niekt鏎ym jest tak dobrze.

A swoj drog to dyskutowanie na temat idealnego zwi您ku ma taki sam sens jak dyskusja nad istnieniem Boga. Kto tego niby do鈍iadczy, niby jest to na pi鄉ie, ale to raczej takie bajki troch s.

Ale i tak wi瘯szo嗆 po cichu ma nadziej.

Raise  

Wys豉ny: 2010-04-19, 13:58   

Pasa瞠r napisa/a:

A swoj drog to dyskutowanie na temat idealnego zwi您ku ma taki sam sens jak dyskusja nad istnieniem Boga. Kto tego niby do鈍iadczy, niby jest to na pi鄉ie, ale to raczej takie bajki troch s.

Po cz窷ci si zgodz. Z reszt ka盥y ma inn recept na udany zwi您ek.
Ma造 odchy貫k od tematu : odno郾ie dyskusji istnienia Boga... Tam to mo積a si zaczyta :luka:

malezas  

Wys豉ny: 2010-04-19, 14:00   

Raise napisa/a:
A co je瞠li w zwi您ku jest troje ludzi?

no nic...a co ma byc...trio sobie tworz.. :]

Raisins 

Do陰czy: 07 Lip 2010

Wys豉ny: 2010-07-24, 20:58   

Dziewczyno nie ma czego takiego jak idealny zwi您ek.
By豉m te tak strasznie zazdrosna jak ty, ale kt鏎ego dnia powiedzia豉m sobie do嗆.
Obmy郵i豉m swoje zachowanie i z dnia na dzie sta豉m si o wiele dojrzalsz osob, m鎩 ch這pak nie mo瞠 pozna mojego zachowania, ale jedno wiem.
Teraz jest ju bardzo szcz窷liwy ze mn, szcz窷liwy dzi瘯i mnie i ja r闚nie.

Anusiaczek89  

Do陰czy豉: 02 Sie 2010

Wys豉ny: 2010-08-02, 18:40   

tak kocha si tylko w filmach rzeczywisto嗆 jest ju inna..
jakby istnia造 idealne zwi您ki to za nudno by by這:)
generalnie to my郵, 瞠 te z pozoru " idealne zwi您ki" sa najgorsze;)
dajmy na to widzimy kilkakrotnie zakochan par, szcz窷liwi, co jaki czas zatrzymuj帷 si na jakie romantyczne buzi-buzi a tak na prawd gdzie nikt nie widzi przechodz prawdziw katorg;p
zwi您ki niekt鏎e s pi瘯ne:) wa積e przede wszystkim 瞠by jak najlepiej pozna swoj drug po堯wk i poznawa j ca造 czas.. i 瞠by zwi您ek nie popad w jak捷 totaln monotonnie, bo jak popadnie to ju ci篹ko :)
ale wszystkim zakochanym wszystkiego naj naj (!) ;D przede wszystkim wytrwa這軼i i cierpliwo軼i ;D

Martyn. 

Do陰czy: 20 Lip 2010

Wys豉ny: 2010-08-06, 20:31   

nie ma idealnych ludzi,a wi璚 i zwi您k闚.

migotkaa 

Do陰czy: 17 Sie 2010

Wys豉ny: 2010-08-18, 10:26   

po pierwsze: idealne jest nudne ;) a po drugie dla ka盥ego znaczy co innego...

a tak serio, to piszecie, 瞠 idealna mi這嗆, to tylko w filmach, ale... filmy trwaj przecie tylko 2, max 3 godziny i i tam nie wiemy co by這 dalej... zazwyczaj ko鎍zy si taki scen: para ca逝je si, wzgl璠nie bierze 郵ub albo rozpoczyna romans, a co dalej? czasem g這s ze 鈔odka dodaje: " i 篡li d逝go i szcz窷liwie" ale co to znaczy?... mo積a moim zdaniem co najwy瞠j stworzy: "udany zwi您ek", taki 瞠by i facet i kobieta czuli si dobrze i... tyle. W豉軼iwie A tyle, bo to bynajmniej nie jest 豉twe... najwa積iejsze to da sobie troch przestrzeni 篡ciowej i respektowa j p騧niej. pozdrawiam i powodzenia wszystkim obecnie (i potencjalnie przysz這軼iowo!) zakochanym ;)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zakochanie
Ostatnio zmieniony przez migotkaa 2010-08-18, 12:15, w ca這軼i zmieniany 1 raz  

Malutka x)  

Do陰czy豉: 08 Wrz 2010

Wys豉ny: 2010-09-08, 16:07   

Ja te by豉m strasznie zazdrosna o mojego ch這paka, mia豉m o tyle lepiej 瞠 nawet jak przechodzi豉 ko這 niego naprawde niez豉 sztuka to on nawet na ni nie spojrza, dla niego licz si tylko ja :) ufam mu jak nikomu innemu na tym 鈍iecie i wiem 瞠 nie zrobi豚y mi takiego 鈍i雟twa, z ka盥ym dniem jest coraz mniej tej zazdro軼i we mnie :P na pocz徠ku to nawet jak m闚i 瞠 idzie z kolegami gdzie to by豉m zazdrosna bo przecie jak wychodzi grupa ch這pak闚 i spotkaj jakie laski to wiadomo jak jest, teraz ju wiem 瞠 co by si nie dzia這 to on pozostanie wierny mi :) .
My郵 瞠 to tylko kwestia czasu 瞠by i Twoja zazdro嗆 cho troszk si ograniczy豉 :)

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: