• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Pasażer  

Wysłany: 2009-10-04, 19:59   

Mój ojciec zawsze powtarzał, że dopóki ludzie się kłócą, to znaczy, że im zależy. I nie jest to jakiś dogmat, ale jego wymysł. I widocznie to się sprawdza w przypadku facetów z mojej rodziny. Kiedy nie ma już uczuć poza sentymentem, to zwyczajnie kłótnia nie wchodzi w grę.

Pamiętam większość ostrzejszych bitew, które zakończyły się pozytywnie - względnie niegłupią rozmową, wypomnieniem sobie uchybień i metaforycznym "buzi" na zgodę i jakąś wariacją podsumowania, w stylu "aleśmy są głupie, tak się kłócić". Nic innego nie ma chyba większego sensu. Małostkowość udało mi się przezwyciężyć, a przynajmniej tak mi się wydaje, a że wiązałem się z inteligentnymi kobietami przeważnie (tak mniemam, choć finał zawsze zdawał się przeczyć tej tezie, ale to już subiektywne wrażenie), to prędzej czy później dochodziliśmy do odpowiednich wniosków.

Nie kłóciłbym się chyba nawet ze stwierdzeniem, że od czasu mała burza ma nawet właściwości regenerujące. A przysłowiowy czas liże przysłowiowe rany.

izabelka1510 

Wysłany: 2009-11-13, 18:47   

hehe bardzo czesto sie kłuce ze swoim chłopakiem nawet codziennie,ale o głupie sprawy niestety jestem chorobliwie zazdrosna

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2009-11-15, 23:54   

Osobiście marzy mi się zrobienie kiedyś awantury we włoskim stylu - takiej z rzucaniem talerzami, ciskaniem o podłogę przypadkowymi przedmiotami i wykrzykiwaniem "stùpido!" między jednym kwiecistym wyrzutem a drugim, zakończonej równie żywiołowym pojednaniem. To byłaby niewątpliwie malownicza scenka. Póki co jeszcze mi się nie zdarzyła, prawdopodobnie dlatego, że mam tendencję do złości milczącej, acz wrednej, co - zapewne nie tylko z mojego punktu widzenia - nie jest zbyt przyjemne i rzadko prowadzi do konstruktywnych wniosków. Pracuję nad tym, bo w gruncie rzeczy też jestem zdania, że kłótnia od czasu do czasu bywa wskazana i znakomicie oczyszcza atmosferę. Pod warunkiem, że nie dotyczy pierdół i nie zdarza się trzy razy dziennie - takie praktyki, jak sądzę, dość kiepsko wróżą związkom.

grlało, matulu

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2009-11-16, 07:59   

tego co teraz mi się zdarza od czasu d czasu to nawet kłótnią nie można nazwać. to raczej ja krzyczę, tupię nogami i się ogólnie rzecz biorąc wku**iam, a ten, do którego te fochy i złości są kierowane, próbuje mnie uspokoić i ani razu nie odpowiada mi tym samym tonem, którym ja do niego.
tak, cholera, trafiłam na faceta, który zamiast odpowiedzieć "sama jesteś kretynką" odpowie "dziękuję za konstruktywną krytykę".

...a ja to się lubię czasem pożreć, tak dla rozluźnienia i wygadania złości :|

neverending  

Wysłany: 2009-11-22, 21:29   

A ja jestem jakiś inny... nie kłócę się praktycznie w ogóle. Niektórzy powiedzą to spoko ale nie, to tłumienie wewnątrz siebie emocji, które powinny być rozładowane w celu osiągnięcia konstruktywnego :wstyd: ależ język sorka...

Złość u kobiet jest urocza jeśli nie ma rękoczynów i potrafi szybko przejść :)
Nie spiesz się w ten słoneczny dzień, Ty wiesz
Albo być, albo mieć

pararam 

Wysłany: 2009-12-02, 00:20   

To czy ludzie się kłócą w związku, czy nie na pewno zależy od ich osobowości. Myślę, że na pewno warto od czasu do czasu oczyścić atmosferę. Ale trzeba uważać, bo można przegiąć i stracić nad tym kontrolę. Ech, skąd ja to znam...

plujka 

Wysłany: 2010-02-03, 13:38   

Wczesniej wcale. Ostatnio bardzo często. Powód nerwowy styl życia.

Mad  

Wysłany: 2010-05-26, 21:19   

Zarówno ja jak i mój absztyfikant jesteśmy dość wybuchowymi osobami, więc kłócimy się raczej często. Ciche dni potrafią ciągnąć się tygodniami, ale miło później jest się pogodzić :)

anusiaSc  

Wysłany: 2010-07-10, 10:28   

my zawsze potrafimy dojść do kompromisu, także wogole sie tak na poważnie nie pokłóciliśmy

Raisins 

Wysłany: 2010-07-24, 20:35   

Ostatnio wcale, booże jaka ja jestem z tego powodu szczęśliwa, pół roku kłótni i w końcu spokój!! :)

cropcka  

Wysłany: 2013-01-26, 16:36   

niestety u nas chyba nie ma dnia kiedy bysmy sie nie klocili, wlasciwie to latwiej policzyc te dni kiedy sie nie klocimy niz te , w ktorych sie klocimy. obydwoje jestesmy nerwusami, obydwoje chcemy postawic na swoim.

ElArturo  

Wysłany: 2013-02-02, 00:18   

Sporadycznie zależy od trudnych dni :)

Xena2 

Wysłany: 2013-02-05, 10:22   

My sie wogole nie klocimy, ostatnio to juz nie mamy sobie nic do powiedzenia :/

bandyta 

Wysłany: 2013-03-06, 18:40   

ja się kłóciłem ze swoją dziewczyną prawie co drugie spotkanie :) teraz już jako małżeństwo średnio raz w miesiącu :) walimy się dogadać ugodowo :)

Supełek  

Wysłany: 2013-05-10, 13:16   

My się kłócimy średnio raz w miesiącu, zawsze po takiej kłótni mam pewność, że za dwa dni dostanę okres ;P

Odpowiedz do tematu