• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

szukamrady 

Wysłany: 2011-07-07, 12:12   Jak rozpoznać czy podobasz się dziewczynie? Mowa ciała.

Siema! Wiecie może jak odczytywać mowę ciała dziewczyn? Chciałbym poznać Waszą opinię. Pozdrawiam

bro  

Wysłany: 2011-07-07, 20:20   

Właściwie to spamujesz, ale co tam, dobry dzień jest, to i odpowiem.

Cytat:
Niestety tylko kobiety mają wrodzoną zdolność do interpretowania tych znaków, wynikającą z obowiązków macierzyńskich
BZDURA!

Cytat:
dzięki której już nigdy nie będziesz miał problemu z rozpoznaniem, czy podobasz się dziewczynie, czy też nie.
BZDURA

Dziękuję za uwagę.

staramaruda  

Tytuł: marudząca

Wysłany: 2014-09-26, 15:45   

Hm, jak mnie jakiś wpadnie w oko, to mu to pokazuję bardzo precyzyjnie. W zasadzie od 7 lat nie wiem po co właściwie to robię, bo mam swojego samca i jest mi z nim dobrze. A mam jakąś głupkowatą manierę adorowania facetów, którzy wpadli mi w oko - chyba ot tak, żeby sprawdzić jak zareagują.

To raczej faceci mają takie "maniery"... i lubią sobie połechtać ego, sprawdzając czy dziewczynie podobają się ich umizgi.

keyma 

Wysłany: 2014-10-28, 15:01   

Odrazu poznasz. To instynkt.

kesher 

Tytuł: SEO & Code

Wysłany: 2014-10-29, 10:08   

To po prostu widać, jak dziewczyna na Ciebie patrzy, uśmiecha się.

draki14  

Wysłany: 2014-12-11, 17:07   

[quote="kesher"]To po prostu widać, jak dziewczyna na Ciebie patrzy, uśmiecha się.[/quote]

he he... ciekawe spostrzeżenie... tak w zasadzie jest... a jak chłopakowi się dziewczyna podoba to mu się oczy świecą i są takie radosne... :hyhy:

wosianka  

Wysłany: 2015-06-27, 22:54   

Jestem dziewczyną, więc nie wiem.

mariuszm 

Wysłany: 2015-07-14, 16:40   

Po prostu to widzisz. Ona uśmiecha się do Ciebie, jej ciało jest zwrócone w Twoim kierunku, chętnie z Tobą rozmawia. Tak naprawde podrywanie dziewczyn nie jest takie trudne. Trzeba wyrobić w sobie pewność siebie bo dziewczyny lubią smialych mężczyzn a nie jakieś łajzy.
Można również wypróbować feromonów. Goście polecają je sobie praktycznie we wszystkich poradnikach uwodzenia. Sam obecnie używam Alluraminu: http://www.alluramin.pl/ - feromony zawierają autentyczne pochodne testosteronu, który wpływa na przyciąganie do Was płci przeciwnej. Uważajcie natomiast na tanie feromony, których jest bardzo dużo na przykład na allegro ale które nie zawierają tego typu składników.

malaksiezniczka  

Wysłany: 2015-08-17, 09:26   

Również uważam, że intuicyjnie można zauważyć czy druga osoba wykazuję Tobą zainteresowanie. Czytałam również artykuł o tym jak odzyskać dziewczynę i także w takiej sytuacji wszystko jest kwestią indywidualnego podejścia - nie ma jednej, uniwersalnej rady w kwestiach związanych z miłością.

Odpowiedz do tematu