• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: owad.lezacy
2007-12-04, 16:55
Autor Wiadomość

len@  

Wysłany: 2007-11-29, 10:11   Jak Wam się oświadczył? ;)

A jak drogie pani, wasi narzeczeni się Wam oświadzczyli? :rotfl:
A może padli też na kolana przed waszymi rodzicami? :oczami:

U mnie to było tak:
Planowaliśmy z Maćkiem wyjazd nad jezioro tuż po moim zakończeniu roku szkolnego. Więc 23.06, gdy ja tylko odniosłam kwiatki i czekoladki od uczniów do domu, momentalnie wyjechaliśmy.
Szcerze to nie spodziewałam się, że teraz mi się oświadczy. Byłam pewna, ze zrobi to raczej gdy pojedziemy w sierpniu do Paryża. Dlatego niczego się nie spodziewałam i miałam ogrooomną niespodziankę :D
Zatrzymaliśmy się tuż nad brzegiem wody, i Maciek poprosił mnie żebym wyszła z auta. Pokazał palcem nasz hotel, w którym mieliśmy mieszkać, a potem pociągnął mnie za rękę i weszliśmy na pomost. I nagle, mój zwariowany chłopak, wskoczył do ziiiimnej wody oczywiście pociagając mnie za sobą.
Nie ukrywam, że nie zaczęłam piszczec. Ale okej, umiem pływać, więc gdy wynurzyłam się na powierzchnię, starałam się zapytać jak najmliszym tonem:
"Kochanie dlaczego wrzuciłeś mnie do wody?" -jednocześnieodrzucałam do tyłu mokre włosy i siliłam sie na uśmiech.
I cóż... Maciek mnie wtedy objął, spojrzła tym swoim spijrzeniem na specjalne okazje i zapytał:
"Wyjdziesz za mnie?".
Słuchajcie, zaczęłam się śmiać :D Zanużyłam go pod wodę i pocałowałam, a potem gdy się wynurzyliśmy oznajmiłam, już z niewymuszonym uśmiechem:
"TAK!!!!!!!!!!!!!!".
Oczywiście gdy wyszlismy z wody, natychmiast dostałam pierścionek zareczynowy.
I gdy szliśmy cali przemoczeni do recepcji hotelu trzymając się za ręce, receptjonistka uśmiechnęła się do nas i powiedziała: "Pokój nr 23 dla narzeczonych".

No i to jest zwairowana histroia moich zaręczyn, któej nigdy nie zapomnę :]

A Wasze? :chytry:

goga  

Wysłany: 2007-11-30, 14:19   

W wigilię pod choinką znalazłam prezent. Pudełko średniej wielkości:) Otwieram a tam pełno czekoladowych cukierków( dlatego takie ciężkie:) ) A między nimi małe zamszowe,czerwone serduszko. Marcin siedział koło mnie a ja się domyślałam co to:) Otworzyłam a tam śliczny pierścionek zaręczynowy. Marcin go wyjął i rzekł " Czy uczynisz mnie jeszcze bardziej szczęśliwym i zostaniesz moją żoną?", zakładając mi przy tym pierścionek na palec. Oczywiście odpowiedziałam,że tak:)
bo dokończyć ją możemy kiedy wrócisz tu,
tylko wróć

anusiaSc  

Wysłany: 2010-07-10, 10:34   

to było piekne romantyczne przeżycie, przyjechał pod blok z jaką torbą powiedział że ma tam ubrania a ja sobie myśle ' jakie ubrania i po co , no ale dobra ' i poszlismy na taką górke narciarską i tam są piekne widoki,a jezcze była piekna wiosenna pogoda, był lekki wietrzyk siedzielismy i gadaliśmy aż wziął mnie za reke zaczął mówić że mnie kocha żę chciałbym spedzic ze mna reszte życia no sporo rzeczy mówił, a ja juz wtedy pomyslałam to co mi wszyscy na gadu mówili zę mi sie oswiadczy, no i kleknął piękne róze mi dał ja się zgodziłam i dał mi piękny pierścionek,potem usiadliśmy i podziwialiśmy widoki. Ale tego nie zapomne nigdy to było piękne

asela  

Wysłany: 2012-09-05, 23:45   

Moje zaręczyny nie były takie zwariowane.
Choć bym chciała..

Były narzeczony był chyba tak samo zdenerwowany jak i ja..
Wszystko było zaplanowane co do minuty przez naszych rodziców..
Baa nawet data i godzina.
Pamiętam że byłam już jakoś 4 miesiącu ciąży w tedy.
Ja tak szczerze mówiąc nie chciałam całych tych zaręczyn i wgl. no ale ok przyjęłam oświadczyny..
A po 2,5 roku postanowiłam się z nim rozstać.
Więc teraz jestem samotną młodą mamusią wychowującą dziecko bez taty :(

ania333 

Wysłany: 2012-09-19, 10:44   

Zaskoczył mnie.
Pomysł może i banalny, bo pierścionek był w kieliszku z białym winem. My byliśmy w drogiej restauracji. A gdy klęknął koło stolika... i zapytał... cała sala biła nam brawo.

Byłam przeszczęśliwa...

klekociku 

Wysłany: 2013-08-12, 15:08   

podczas sylwestra we dwoje, jak tylko wybiła północ :D

Odpowiedz do tematu