• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-22, 16:54
Autor Wiadomość

Krystian20pl  

Wysłany: 2007-07-03, 13:10   Jak Wyglada Milosc
   Polecający: Kolega

Witam chcialbym zeby mi ktos powiedzial jak wyglada milosc nigdy nie bylem zakochany i nigdy nie mialem dziewczyny i niewiem co to jest milosc moze nie jestem ladny no niewiem a moze mam pecha w zyciu a chcialbym byc pokochany przez dziewczyne moze moje przeznaczenie jest bys samotnym cale zycie codziennie sie modle do Boga o szczescie ale to chyba na nic :( :(:(.

Neylla  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2007-07-03, 13:59   

Nie martw się w końcu będziesz szczęśliwy :) Miłosć to dziwne uczucie, i tu wcale nie chodzi o to czy ktoś jest ładny czy nie :) Jeśli ktoś cię pokocha, a tak się stanie na pewno to takim jakim jesteś :]

Krystian20pl  

Wysłany: 2007-07-03, 14:02   
   Polecający: Kolega

oj chcialbym mam 20 lat a jeszcze nigdy dziewczyny nie mialem to sie nazywa pech

dneeht  

Wysłany: 2007-07-03, 14:11   

Milosci nie warto szukac na sile, trzeba byc cierpliwym, a sama przyjdzie kiedy nadejdzie czas ;] Proponuje sie czyms zajac, zapisac do jakiegos klubu, na jakies zajecia, cokolwiek. Rob to co lubisz, skup sie na tym, a wtedy kto wie, poznasz nowe osoby o tych samych zainteresowaniach i moze znajdzie sie tez 'Ona'.

Neylla  

Wysłany: 2007-07-03, 16:53   

dneeht napisał/a:
Milosci nie warto szukac na sile, trzeba byc cierpliwym, a sama przyjdzie kiedy nadejdzie czas ;]
Dokładnie, nic na siłę :)
dneeht napisał/a:
Proponuje sie czyms zajac, zapisac do jakiegos klubu, na jakies zajecia, cokolwiek. Rob to co lubisz, skup sie na tym, a wtedy kto wie, poznasz nowe osoby o tych samych zainteresowaniach i moze znajdzie sie tez 'Ona'.
Dobry sposób ;)

Weronika  

Wysłany: 2007-07-06, 21:00   

Nic na siłę
jeśli masz 20 lat i nie miałeś dziewczyny to wcale nie znaczy że już jej nie będziesz miał, piszesz że nie byłeś nigdy zakochany - poczekaj miłosc nie przychodzi, bo Ty tak chcesz. wykorzystaj życie

Neylla  

Wysłany: 2007-07-06, 21:07   

" Miłość Jest Jak Cień Człowieka Gdy Ją Gonisz Ona Ucieka." ;)
Cytat:
- poczekaj miłosc nie przychodzi, bo Ty tak chcesz. wykorzystaj życie
Jeszcze się zakochasz, póki co ciesz się życiem ;) Tak jak pisała dneeht, Trzeba być cierpliwym, zająć się czymś, poznawać nowych ludzi ale nie od razu zakładac że za rogiem znajdzie się wielką miłość. Życze powodzenia ;)

EwelQa  

Wysłany: 2007-07-07, 08:30   

A wg mnie to ty tragizujesz ;) Jak tam bym chciała całe życie być samotna :D Pomyśl - żadnych ograniczeń, WOLNOŚĆ :cwaniak: Nie wierze, abyś choc raz sie w nikim nie zauroczył, choć jesli tobie sie nikt nigdy nie spodobał, to twoj brak doświadczenia w miłości mógłby byc uzasadniony :niepewny:
Hehe - dam ci radę, którą dałam wczoraj koleżance - Wybierz sie do Kraka i pograj na gitarce na rynku, nie przegap żadnej imprezy organizowanej przez twoich znajomych, pojedź na jakiś koncert... Zawsze znajdzie sie ktoś, z kim można spedzić reszte wakacji, a potem o nim zapomnieć :P Po prostu nabierz pewnosci siebie i wyjdź do ludzi :hyhy: Życzę powodzenia :]

trompe l'oeil  

Wysłany: 2007-07-07, 13:57   

oj Krystian,Krystian :] Pocieszy Cię to,że ja jestem w podobnej sytuacji? :P tzn. 20 na karku i żadnej miłości.Dlaczego?mhm...Trochę na własne życzenie.Może ja mam za duże wymagania?Może pech? Ja jednak nie zamartwiam się z tego powodu (no,może czasem jak mnie dopada chandra),staram się cieszyć życiem- przecież mam i Ty pewnie tez -rodzinę,przyjaciół.A miłość kiedyś sama przyjdzie(mam taką nadzieję) :P

K.

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2007-07-07, 15:13   

EwelQa napisał/a:
Zawsze znajdzie sie ktoś, z kim można spedzić reszte wakacji, a potem o nim zapomnieć

Poznać kogoś tylko i wyłącznie na wakacje? Ludzie to nie zabawki, które można wymieniać na coraz to nowocześniejsze modele.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

Don_Satanos  

Wysłany: 2007-07-07, 16:51   

Moja rada jest taka. Jeśli masz pecha i nie chcesz mieć nic wspólnego z miłością - rób wszystko, żeby tylko jej nie spotkać:) Napewno zadziała, powodzenia w ucieczce przed zakochaniem:)

zloty  

Wysłany: 2007-07-07, 19:00   

Krystian20pl, nie martw sie men :) jestem w podobnej sytuacji... wiem co czujesz, ale nie ma sensu sie użalać nad sobą :) trzeba iść do przodu. żyj chwilą, korzystaj z życia, a ono kiedyś Cię nagrodzi... też czekam na ten moment... don't worry, be happy... ;)

kenusarf  

Wysłany: 2007-07-07, 21:08   

Krystian20pl napisał/a:
mam 20 lat a jeszcze nigdy dziewczyny nie mialem to sie nazywa pech

Znam co najmniej 4 osoby, które w wieku 20 lat mogły to samo powiedzieć o sobie. Ja mam 23 i nadal mogę to o sobie powiedzieć, bo po prostu są ludzie którzy się do związków nie nadają. ;>

Wyluzuj. Jest wielu takich tyle, że to z reguły introwertycy, więc ich nie za bardzo widać.

Krystian20pl napisał/a:
a chcialbym byc pokochany przez dziewczyne moze moje przeznaczenie jest bys samotnym cale zycie codziennie sie modle do Boga o szczescie ale to chyba na nic

A może już jakaś Cię pokochała, ale Ty nie potrafisz tego dostrzec?

zbych1112  

Wysłany: 2007-07-08, 21:13   

dr frasunek napisał/a:
bo po prostu są ludzie którzy się do związków nie nadają. ;>
Każdy sie nadaje. W związku z jakąś osobą trzeba też sie czasem poświecić co czasem może być trudne i wymagające. Wiec może tutaj problem z tym "nienadawaniem się". Chociaż może nie mam racji. Też nie miałem nigdy dziewczyny wiec sie nie znam.

dr frasunek napisał/a:
A może już jakaś Cię pokochała, ale Ty nie potrafisz tego dostrzec?
Właśnie! Czasem najtrudniej jest dostrzec to co ma sie pod nosem.
To, co się przed nim nie chowa"

J. W. Goethe

Zombwbij  

Wysłany: 2007-07-08, 22:52   

dr frasunek napisał/a:
są ludzie którzy się do związków nie nadają
zbych1112 napisał/a:
Każdy sie nadaje
Nie każdy. Niektórzy nie potrafią docenić nawet największego skarbu jaki dostaną. Coś o tym wiem.

Odpowiedz do tematu