• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Esiaaa  

Wysłany: 2011-09-14, 11:23   

Pasażer napisał/a:
Napisałbym "bądź sobą", ale obaj wiemy, że to nie zda egzaminu.

Udawanie kogoś, kimś się nie jest, też nie wskura nic dobrego :D A to, że trzeba wyglądac czysto i schludnie to chyba każdy wie :)

Demonica  

Wysłany: 2011-09-14, 15:35   

Esiaaa, to daj chłopakowi jakąś radę

Zaprzestań proszę pisania tak krótkich postów, które nie wnoszą nic do tematu.

snavik  

Wysłany: 2011-10-10, 20:55   

Dziewczyny patrzą na wygląd to jest pewne, dlatego ja jak idę gdzieś z koleżanką/dziewczyną to staram się ubierać przede wszystkim czyste ubrania, nie jakieś znoszone, jak buty są białe to niech takie będą(kiedyś czyściłem je 1h bo były tak brudne;p), każda dziewczyna ma swój gust, jedna lubi włosy na żelu druga nie, ważne jest żebyś umył zęby i żuł gumę. A jak chcesz zaczarować dziewczynę to zabierz ja w takie miejsce którego by się nie spodziewała.

Demonica  

Wysłany: 2011-10-11, 15:07   

Pasażer post był krótki, bo prosiłam poprzedniczkę o rozwinięcie myśli ;)

zgadzam się ze snavik, że każda dziewczyna ma swój gust i ciężko jest trafić z tym, czy np. lubi żel na włosach a może faceta w skórze, a higienę ceni każda (no może prawie:P). Co do tej gumy, to bym się zastanowiła, bo niektórzy uznają żucie gumy za niegrzeczne. Może lepiej zainwestować w spray do ust. A z tym miejscem niespodziewanym, to tylko pamiętajcie panowie, że panie się na randki zazwyczaj stroją i któraś może poczuć się niekomfortowo gdy w zwiewnej sukieneczce i szpilkach wyląduje na torze gokardowym :P

snavik  

Wysłany: 2011-10-11, 15:58   

Masz też troszkę racji z tym miejscem, ale można podrzucić temacik dziewczynie jak może się ubrać, żeby się czuć dobrze w danym miejscu.

Demonica  

Wysłany: 2011-10-11, 17:16   

Można też wziąć dziewczynie jakieś buty na zmianę :P wtedy dodatkowo wykażesz się troską i myśleniem przyszłościowym :D

snavik  

Wysłany: 2011-10-11, 19:20   

Akurat nie chodziło mi o aż taką troskę ale można leciutko naprowadzić na trop. A co do gumy do żucia to myślę, że dłużej nią można utrzymać świeży oddech niż jakimś spray'em.

Demonica  

Wysłany: 2011-10-12, 17:17   

Na pewno, ale moim zdaniem to jednak trochę nieeleganckie. Oczywiście na pierwszym spotkaniu, kiedy chce się zrobić dobre wrażenie. Zresztą spraya, możesz szybko użyć np. w toalecie ;)

Merlinka  

Wysłany: 2011-10-17, 13:16   

snavik napisał/a:
Dziewczyny patrzą na wygląd to jest pewne, dlatego ja jak idę gdzieś z koleżanką/dziewczyną to staram się ubierać przede wszystkim czyste ubrania, nie jakieś znoszone, jak buty są białe to niech takie będą(kiedyś czyściłem je 1h bo były tak brudne;p), każda dziewczyna ma swój gust, jedna lubi włosy na żelu druga nie, ważne jest żebyś umył zęby i żuł gumę. A jak chcesz zaczarować dziewczynę to zabierz ja w takie miejsce którego by się nie spodziewała.

Padłam ze śmiechu pod biurko :D Żeby wyrwać dziewczynę na wygląd trzeba umyć zęby, pięknie powiedziane :) Choć generalnie dentyści zalecają i tak je myć 2 racy dziennie, podobno inaczej mogą wypaść :)

A tak poważnie drodzy Panowie, coś takiego jak "wyrywanie" nie istnieje, wymyśliliście to sobie, bo uważanie, że ubranie innej koszuli, czy rzucenie jakimś "zajefajnym" tekstem zwróci na Was uwagę dziewczyny. Otóż jeśli dziewczyna nie jest waszą osobą zainteresowana to nie zwróci, będzie chciała uciec, jeśli jest zainteresowana to nie pomoże, ale denny "zajefajny" tekst może sprawić, że jej zainteresowanie pryśnie. Warto natomiast z dziewczyną, tudzież "laską" zacząć rozmowę, bo inaczej nie dowiemy się o zainteresowaniu, czy też jego braku.

Demonica  

Wysłany: 2011-10-19, 10:45   

Merlinka napisał/a:
generalnie dentyści zalecają i tak je myć 2 racy dziennie, podobno inaczej mogą wypaść :)

OT: Moja dentystka twierdzi, że im częściej tym lepiej.

Merlinka napisał/a:
A tak poważnie drodzy Panowie, coś takiego jak "wyrywanie" nie istnieje, wymyśliliście to sobie, bo uważanie, że ubranie innej koszuli, czy rzucenie jakimś "zajefajnym" tekstem zwróci na Was uwagę dziewczyny. Otóż jeśli dziewczyna nie jest waszą osobą zainteresowana to nie zwróci, będzie chciała uciec, jeśli jest zainteresowana to nie pomoże, ale denny "zajefajny" tekst może sprawić, że jej zainteresowanie pryśnie. Warto natomiast z dziewczyną, tudzież "laską" zacząć rozmowę, bo inaczej nie dowiemy się o zainteresowaniu, czy też jego braku.

Na pewno ciężko jest zainteresować sobą niezainteresowaną dziewczynę, ale nie zgodzę się, ze nie jest to niemożliwe. Jak chłopak się postara, to ma duże szanse. Sama znam takie pary, ba nawet małżeństwa, gdzie facet się najpierw dużo nastarał i w końcu się udało :)

buraukkaforesee  

Wysłany: 2011-10-28, 16:36   
   Polecający: dzięki sobie

yaku napisał/a:

Wyrwać? Wyrywać to sobie można chwasty. Swoją drogą nie lubię określeń typu "laska".

:padam:

PS żeby "przypodobać się" dziewczynie to trzeba wyglądać tak jakby ona sobie tego chciała a że każda ma swojego wymarzonego ideała to się staraj a i tak niewiele ci to da
poza tym sam ciuch to nie wszystko - możesz i sobie wyglądać genialnie ale jak się będziesz beznadziejnie zachowywać to i tak jesteś z góry przegrany :zly:

Odpowiedz do tematu