• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Sagalek  

Wysłany: 2008-06-24, 20:59   

komputronik napisał/a:
wymarzone zaręczyny jakie powinny być i jak wyobrażacie sobie zaręczyny?
niespodziewane, z pomysłem, nieprzewidywalne.
komputronik napisał/a:
wymarzony ślub jaki powinien być i jak wyobrażacie sobie ślub?
nie wyobrażam sobie ślubu swojego. Póki co nie potrzebne mi to jest, wiec nie myślę o tym, jednak jakby coś mi na głowe spadło i chciałabym ślub brać to raczej będzie to skromne przyjęcie dla najbliższej rodziny, taki obiad w małym gronie, a wieczorem impreza ze znajomymi, przyjaciółmi.
komputronik napisał/a:
wymarzony seks jaki powinien być i jak go sobie wyobrażacie?
taki jak mam teraz.
komputronik napisał/a:
wymarzony partner/partnerka jaki/jaka powinen być i jak sobie go wyobrażacie?
taki, jakiego mam przy sobie. Juz znalazłam wymarzonego :)

yagodowy_yogurt  

Wysłany: 2008-06-25, 20:57   

Hm... jak dla mnie to z wielką pompą, bo lubię takie coś ; ) Chłopak niech najlepiej klęknie przedemna z pięknym pierścionkiem w towarzystwie wspólnych znajomych, ja zalana łzami ze wzruszenia rzucę mu się na szyję ; )
Co do ślubu to przedewszytkim przy słonecznej pogodzie, w jakieś altanie z dużą ilością zieleni tak jak w tych amerykańskich filmach... ; )
Cytat:
wymarzony partner/partnerka jaki/jaka powinen być i jak sobie go wyobrażacie?

Hm, kochający, czuły. Chcę aby mnie wspierał, nie był zbyt uległy, umiał stawiać na swoim. Dowcipny, żeby umiał mnie rozbawić do łez : )

Ehhh... ale jednak marzenia pozostaną marzeniami...

anusiaSc  

Wysłany: 2010-07-10, 10:31   

ślubu sobie narazie nie wyobrazam ale zaręczyny już miałam i to było piekne romantyczne przeżycie, przyjechał pod blok z jaką torbą powiedział że ma tam ubrania a ja sobie myśle ' jakie ubrania i po co , no ale dobra ' i poszlismy na taką górke narciarską i tam są piekne widoki,a jezcze była piekna wiosenna pogoda, był lekki wietrzyk siedzielismy i gadaliśmy aż wziął mnie za reke zaczął mówić że mnie kocha żę chciałbym spedzic ze mna reszte życia no sporo rzeczy mówił, a ja juz wtedy pomyslałam to co mi wszyscy na gadu mówili zę mi sie oswiadczy, no i kleknął piękne róze mi dał ja się zgodziłam i dał mi piękny pierścionek,potem usiadliśmy i podziwialiśmy widoki. Ale tego nie zapomne nigdy to było piękne

DorotaK  

Wysłany: 2010-07-29, 13:05   

zaręczyny tylko we dwoje, drażnią mnie imprezy z tej okazji, wszystko przy rodzicach/rodzinie... beznadzieja :kwasny:
wesele też nieduże bym chciała, tylko najbliższych... za to sesji ślubnej w plenerze nie odpuszczę :hyhy: to jest moje marzenie od zawsze, zrobić sobie takie fajne zdjęcia, pamiątka na całe życie. Chciałabym jakies takie zwariowane, niebanalne, koleżanka sobie zrobiła na rybach i świetnie to wyszło :P http://www.lazyeye.pl/ses...-sesja-poslubna

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-07-29, 16:39   

: D Ślub i zaręczyny? To perspektywa tak odległa i jednoczesnie mało prawdopodobna, że nie wyobrażam sobie tego wcale.

Ewentualnie możliwym jest, że po prostu założę sobie konto w Second Life i tam poślubię ukochany model 3D jakieś grubej 40latki z Ohaio, której nigdy nie spotkam. I będziemy sobie szczęśliwie żyć w sieci uprawiając co piątek gorący cyberseks.

WHAT

mkicho  

Wysłany: 2010-07-29, 16:48   

w mcdonaldzie koniecznie. z pierścionkiem w cheeseburgerze, ewentualnie w wieśmaku. to dopiero musi być zaskakujące i niespodziewane przeżycie!

adam122273 

Wysłany: 2011-02-13, 20:34   

Moje wyglądały tak:)
http://www.youtube.com/watch?v=9hWt8OOCN8Y
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Odpowiedz do tematu