• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

ewaa85 

Wysłany: 2013-08-06, 09:26   

wszystko zależy od priorytetów; my bardzo szybko wiedzieliśmy, że będziemy razem już tak na amen, ale do łóżka poszliśmy dopiero po ślubie; mimo że nie było łatwo, wcale nie żałujemy tej decyzji, przeciwnie - bardzo nas cieszy; a jak teraz nam to wszystko smakuje! naprawdę warto było poczekać ;)

staramaruda  

Tytuł: marudząca

Wysłany: 2014-09-26, 15:26   

Miłość i seks? :szok:

Temat masakryczny :spi:

To jak zastanawianie się, czy środki czyszczące mogą być przydatne, jeśli nie ma brudu.

Dla mnie nie ma seksu bez miłości, a miłości bez seksu.

senkora 

Wysłany: 2014-10-25, 10:21   

Miłość i seks zawsze powinny iść w parze. I nigdy nie powinny się śpieszyć. Powinniśmy być przekonani do swoich uczuć. Ja i mój mąż jesteśmy ze sobą bardzo długo. Nie śpieszyliśmy się. Od pewnego czasu zaglądamy do sex shopu.

szczeart  

Wysłany: 2014-11-08, 17:47   

Teoria, teorią, a życie życiem. Gdyby seks był związany ściśle z miłością, to nie byłoby rozwodów, nieudanych małżeństw, etc. Niestety, jedno z drugim funkcjonuje na różnych płaszczyznach, więc nic dziwnego, że występują tak często osobno.

renia12 

Wysłany: 2014-11-28, 11:22   

No ale jak się kogoś bardzo kocha, a sex jest nie do końca dobry, to zawsze można go dopracować dzięki takim gadżetom jak na https://www.twojafantazja.com.
Zawsze też można filmy erotyczne oglądać i się edukować.
Na tym polega życie i dopasowywanie się- dlatego ważna jest rozmowa i mówienie o wszystkich przemyśleniach partnerowi.

kalimba  

Wysłany: 2015-01-23, 14:32   

Według mnie to sprawa bardzo indywidualna. Czasami przez to ze w związku nie ma miłości facet ma problemy z potencją. I nic z tego nie wychodzi. Dobrze jeszcze że sa takie środki jak ten http://doktorpotencja.com...agra-100mg-60mg i zawsze w jakiś sposób moga uratować sytuacje.

Mortek  

Wysłany: 2015-01-28, 13:23   

staramaruda - zazwyczaj seks jest bez miłość, a miłość bez seksu. :D Najlepiej jak to występuje w parze...

szczeart  

Wysłany: 2015-04-14, 12:02   

Zawsze można sięgnąć po jakieś afrodyzjaki - takie jak np tzw hiszpańska mucha.

wampirka  

Wysłany: 2015-06-23, 13:16   

Jak dla mnie do seksu nie potrzeba wcale miłości. Nie wiem kto wymyślił, że muszą iść w parze.

malaksiezniczka  

Wysłany: 2015-06-24, 08:14   

Nie czarujmy się, różnie to bywa. Przy czym warto sprawdzać dni płodne kiedy na maxmag.pl, żeby nie dać się zaskoczyć "drobną" niespodzianką.

owsiana  

Wysłany: 2015-07-18, 17:52   

Ja słyszałam, że hiszpańska mucha może być trująca... nie ryzykowałabym. Jeśli problem leży po stronie faceta to chyba najlepsza będzie kamagra. pomaga przy zaburzeniach seksualnych. Warto też iść do lekarza na badania. Podobno często problemy z potencją leżą w psychice.

ziomek12  

Wysłany: 2015-09-17, 11:12   

Jasne, że jest to możliwe, ale ważne jest to, żeby mieć dobrą technikę. Czytałem fajny artykuł o doprowadzaniu kobiety do orgazmu i technik jest naprawdę wiele. Warto poczytać i urozmaicić swoje życie seksualne.

renia12 

Wysłany: 2015-09-25, 11:38   

Co do samego seksu, to używacie gadżetów erotycznych w łóżku, bądź innych akcesoriów erotycznych? Na stronie wzaufaniu.pl znalazłam tego typu ofertę i zastanawiam się ile osób korzysta z takich gadżetów.

Izabella  

Wysłany: 2016-07-28, 13:43   

A co z osobami poznanymi na portalach randkowych? Jak podchodzic do takiego związku? Poznałam niedawno fajnego chłopaka na mydwoje i naprawde zaczyna byc coraz lepiej się nam układa. Teraz tylko czas na spotkanie...

lazygirl 

Wysłany: 2016-09-17, 00:37   

Jest wiele osób, które nie angażuje się w związki tylko żyje na luzie. Seks jest tylko dodatkiem do życia. Jednak takie podejście równe jest wielu partnerów seksualnych a to zwiększa szansę na choroby takie jak aids. Przy takim, życiu warto od czasu do czasu zrobić sobie taki http://testy-hiv.pl/ test na obecność wirusa hiv

Odpowiedz do tematu